Zalimi Bağlamak İçin.(Mücerrebdir).

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Zalim olan bir kişinin yani size zulüm eden bir insanın ağzını veya aklını veya fikrini veya uykusunu veya
bevlini bağlamak için pazertesi günü 9.saatte veya çarşamba günü 10.saatte aşağıdaki işlemi eksiksiz yaparsanız size zulüm
eden perişan olur.O kişi size karşı dilsiz olur sizin iyiliğinizden başka söz etmez olur.
Uyku uyuyamaz,düşünemez ve eli kolu oynamaz hale gelir.Çok tesirli ve etkili bir uygulamadır.
Şimi bakalım nasıl yapılıyor.
1-Zalimin resmine veya resmi yoksa ona benzer bir adam şekli çiz.Sonra resmin
üzerine şu hizmetli cinin adını yaz (Ya.......)sonra resime şunları oku (V..............)(E............)her okuyuşta resme üfür.
2-Şu tılsımı ve duayı bir kağıta (tlsm....fe..................) yaz.
3-7 çeşit renkli ipi bir araya getir ve 7 düğüm at her düğüme şunu (b.........l...........)
oku ve filan oğlu,kızı filanın ağzını dilini,aklını fikrini,uykusunu, bevlini, damarlarını v.s. ne ise bağladım de.
4-Okuduğunuz resimi yazdığınız tılsımlı ve dualı kağıtın içine koyarak katla sonra okuduğun iple sar
3 düğüm daha at ve şunu oku (s..........)
4-En son kağıtı bal mumu ile mumladıktan sonra karanlık güneş görmeyen bir yerde sakla.
Sonra arkana yaslan sana zulüm eden gattarın halini gör.;)

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Not:Uygulama haksız yere masum insanlara yapılmaması için bilgi amaçlı verilmiştir.

Büyüknaif

Kayıtlı Üye
Peki bu büyü bize yapılmışsa Nasıl bozarız bu büyüyü?

Semiyail

Banlı Kullanıcı
sN.BÜYÜKNAİF,şunu unutmayınki büyüyü en kolay yapan kişi çözer.İstersen yapanı bul,yada yapılmışı bul.ve hangisini bulursan iyi bir osmanlı tokatını çarp.Hiçbirini bulamazsan kendini çözene kadar oku yada okut.

Büyüknaif

Kayıtlı Üye
1 ay önce bunu çok arardım Allah işte nasib etmedi kurtardı beni o zalimin elinden böyle şeylerede Gerek kalmadı

AJA

Elit Üye
İyi hoş bunları paylaşmışsınız da kendi deneyiminiz mi ? Bir yerden alıntı mı yaptınız ki öyle görünüyor.Aksi taktirde nasıl bozulur sorusuna da cevap vermek durumundasınız.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Bir büyüyü bozmak için Büyü ile Bağlanmış kişiye iyi bir bakım yapılması gerekir ve çözmek için ne gerekiyorsa yapılmalıdır ve ona göre ilacı verilmelidir.Yapılan büyü bulunursa ve imha edililirse işiniz daha kolay olur.Büyünün imha edilmesi kişinin üzerindeki yükü hafifletir ama tamamen bitmez Şifa uygulamaları yapılması gerekir AJA kardeş.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Annemle ben ailemizden 3kişiden dolayı çok kötü şeyler yaşıyoruz söylemek istemiyorum neler yaşadığımızı ama gerçekten çok zor bu büyünün tam yapılışını bana söylermisin.

aslimcim

Kayıtlı Üye
Uygulamalar ya tam verilsin ya da boşuna konu açılmasın. Vaktimiz heba oluyor. Gizlimabet tarzı bir yer için eksik tarifler bence çok anlamsız.