Nedir bu kağıt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Büyüknaif

Kayıtlı Üye
Resmi:Ekli dosyayı görüntüle 5913

Arkadaşlar resmini attığım şey Bir büyümüdür nedir neden yapılmıştır yapılma amacı nedir bir söylerseniz çok teşekkür edeceğim

Bu Kağıdı poşede sarılı bir şekilde bahçede bulmuşlar

Büyüknaif

Kayıtlı Üye
Kağıdın birde arka tarafı var 2. olarak tam emn değiliz kağıt bismillahirrahmanirahim ile başlamış

Allahın yasakladığı şeyi Allahın adıyla neden kullansınlar ki ?

candokia

Kayıtlı Üye
arka tarafı göremiyorum ama ya İbraniceye benzettim yada Hintçeye benzettim umarım yakında yapılan büyü bozulur =)

mutekomen

Kayıtlı Üye
Tercüme ettirseydiniz keşke ya. Daha iyi anlaşılırdi.

aşk1

Banlı Kullanıcı
İnşallah büyü değildir. Büyüyü bozmak çok zor bi iş varlık yardimiyla yapilmışsa. Sizde nedensiz bi değişim var mı? Durduk yere şüpheleriniz var mı? Bazen büyü yapılan kişide bunu farkediyor. Mesela diyelim ki karı koca ayırmak için bi yapılmış diyelim. Kadın durduk yere hiçbir şey yokken boşanmak istedi diyelim burda yüzde 99 büyü vardır. Genelde güçlü büyülerde varlık yardımıyla yapılan büyülerde durduk yere oluşan olaylar gözlemledim. Umarım büyü değildir. Ama büyüyse onu sirke ile bekletin bütün yazılar çıksın. Büyük ihtimallede büyü bu öyle gözüküyor. Kötü veya iyi amaclı yapılmış olabilir. Bi an önce yardım alın sizin başedemezsiniz bunla büyü kolay bi şey değil hem de hiç değil

russiand

Kayıtlı Üye
Bunun ne oldugunu okudum ama burda söylenmez hatta sahibine bile söyleyince zarar verir en azından siz hiç bir sey olmamıs gibi davranın nasıl olsa bu işten sıyrılamayacaksınız.

4

43887

Bunun ne oldugunu okudum ama burda söylenmez hatta sahibine bile söyleyince zarar verir en azından siz hiç bir sey olmamıs gibi davranın nasıl olsa bu işten sıyrılamayacaksınız.
şimdi öyle yazmışsınız ki bulanıda burda okuyanıda merak korku içerisinde bıraktınız kaldıki büyü olsun diyelim o kadar küçük ki yazılar şekili görmek bile çok zor nasıl anladınız,hem olmamış gibi davranın diyorsunuz hemde bu işten sıyrılamayacaksınız ,bilmem de bence özellikle soruyu sorana en azından biliyorsanız açıklama yaparsanız daha iyi olur düşüncesindeyim...sevgiler...

Büyüknaif

Kayıtlı Üye
Siteye büyük bir şekilde aktaramıyorum fotoğrafı Moderatörler yardımcı olabilirler mi ?

Büyüknaif

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir hocaya götürdük Kağıdın geçerliliği yok dedi yapan adam yanlış yazmış o yüzden konuyu kilitleyebilirsiniz...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Sadece şekillere bakarak bile kötü birşey olduğu belli. Arka sayfada da demon gibi, ifrit gibi birşey var.
Ön sayfada büyü yapılan kişi ve ona ağzını açmış saldıraya geçecek bir yılan var.

Gerçekten Urum adminimize mesaj atıp, bakım yaptırmak yerine bir hocaya gitmenize şaşırdım.
Yanlış yazılması da etki etmeyeceği anlamına gelmez.
O kağıdı siz bile yazmış olsaydınız. Yazarken bir enerji açığa çıkar.

Ayrıca cinci hocaları , havas hocalarını küçümsemek gibi olmasın.
Ancak onların bakıp tedavi edebilecekleri şeyler bellidir.
İşin içinde demon varsa hakikaten birşey yapamazlar. Çoğu zaten bunlara da inanmaz.

Bu sitede her türlü öğretiden, inançtan gelen bilge kişiler var.
Bizlere güvenme konusunda bu kadar çekinmeyin.
Burda bilgi veren, yardım eden insanlar var.

Bu olay olmasın, etrafında büyü de olmasın içinde yaşadığımız zaman çok kötü.
Korunmak adına herkesin tetikte olması lazım. Şanssızlık, kısmet kapalılığı da keza öyle.
Size birilerinin yönlendirmesine gerek yok. Aynı ortamlarda bulunduğumuz varlıklar var.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Şekillere bakınca bile insan ürperiyor :\ kötü bir büyü bu karanlık hemde çok karanlık kim yaptıysa çok dikkat etmenizi öneririm

cassiopaea

Kayıtlı Üye
İş
Kasyopya Celseleri
Umarım olumsuz bi şey değildir;
bi kağıda bi şeyler yazıp/yazılıp insanlara kötülük yansımasını/yansıtılmasını, bu yolla kötülük getiren/getirebilen bi evreni ya da gerçekliği ya da düşünce /düşünme perspektifini anlamıyorum;
Büyü nedir? Neden işe yara, hiç anlamıyorum;
İnanmıyorum demiyorum ama bi açıklaması olmalı öyleyse ve gerçekten anlamıyorum/anlayamıyorum, Bana rasyonel gelmiyor ya da bunu rasyonelleştiremiyorum;
Tüm bunlar mantıklı açıklamaları ve giderimleri olmalı, Size yönelmiş kötü bi enerji ya da psişik bi saldırı ise örneğin o fiziksel aracın (kağıdın yani) hiç bir anlamı bile olmayacaktır belki
Tüm bunlar neden böyle, neden böyle saçma bi yer burası; Nelerle uğraşıyoruz biz;
Her neyse size değil sözlerim yanlış anlamayın, Ben öyle kendi kendime;

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Umarım olumsuz bi şey değildir;
bi kağıda bi şeyler yazıp/yazılıp insanlara kötülük yansımasını/yansıtılmasını, bu yolla kötülük getiren/getirebilen bi evreni ya da gerçekliği ya da düşünce /düşünme perspektifini anlamıyorum;
Büyü nedir? Neden işe yara, hiç anlamıyorum;
İnanmıyorum demiyorum ama bi açıklaması olmalı öyleyse ve gerçekten anlamıyorum/anlayamıyorum, Bana rasyonel gelmiyor ya da bunu rasyonelleştiremiyorum;
Tüm bunlar mantıklı açıklamaları ve giderimleri olmalı, Size yönelmiş kötü bi enerji ya da psişik bi saldırı ise örneğin o fiziksel aracın (kağıdın yani) hiç bir anlamı bile olmayacaktır belki
Tüm bunlar neden böyle, neden böyle saçma bi yer burası; Nelerle uğraşıyoruz biz;
Her neyse size değil sözlerim yanlış anlamayın, Ben öyle kendi kendime;

İnanıp inanmamak kişinin tercihidir. Gözünün gördüğünün ötesinde hiçbirşeye inanmayan materyalist insanlar da var.
Makarnaya tapan da var. Sadece bir seçim meselesi bu. Neyi aklımızın, kalbimizin içselleştirdiği ve kabul ettiğidir.

İn cin, tanrı şeytan konusunu bir kenara bırakalım. Enerjiye inanır mısınız?
İnsanların iç organlarının da bir enerjisi var. Beyin mesela iki lop arasında sinyallerle enerjiyle anlaşır.
Üzerine yazılmış kağıt da o nesneye yazan enerji yükler. Sonra bu enerji hedef kişiye gider.
Bluetooth var ya hani açıyorsun telefondan telefona gidiyor. Kablosuz modem gibi de olabilir.
Bak işte demek ki gözle bağı olmasa da iki şey aslında iletişime geçebiliyormuş. Büyü, telepati işi de böyle.
Modeme inandım diye saçma birşey mi yaptım? Tabi ki hayır.

Hiç başınıza geldi mi? Birisini çok merak edersiniz. O kişi size mesaj atar, arar, gelir.
Dersin aaa ben de seni düşünüyordum. Der sen de benim aklıma geldin.
Burda olay çok basit kişi düşündü, sinyal gönderdi. Karşı beyin aldı. Eyleme geçti.
Otomatik olarak yaptığımız şeyler var. Ancak bunu bilmek kişisel farkındalık gerektiriyor.

Sizi inandırmaya çalışmayacağım. Hiç inanmayın.
İnansanız da inanmasanız da bize bir faydası yok. İnanmaktan öte bu tarz site konusu olan bilgileri kişiye faydalı
olacak şekilde hayata yansıtmaktır önemli olan. Yeri gelince ders çıkarmaktır. Öğrenmektir.

Mesela meditasyonun varlığını çoğu kişi bilir. Çok az kişi yapar.
Yapan da zihnindeki sesleri, kötü şeyleri durdurur. Kişisel farkındalığı artar. Hayat tarzını değiştirir.
Burada yazan bilgili kişiler üyelere yardım için, ışık tutmak içindir. Yoksa onlara kimse para falan vermiyor.

John Constantine

Kayıtlı Üye
büyünün geçerliliğini yok ettirir ettirmez sence kim bunu yaptı-yaptırdı onu düşünmeyi sakın ihmal etme dostum, tekrar yapabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...