Rüya gördüm ve biri öldü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Olay:
Arkadaşlar bizim kapının önünde kedi yavruladı.3 tane bebeği oldu.1 tanesini bıraktı almadı kaçtı(Yavru kedilerin ölüme yakın olanı bırakıyomuş anneleri).Bizde onu eve aldık.Yavru kediyi bakıyoduk gözleri açılmamıştı(Biz bakıyoduk Rüyamda musallat oldu dedim ya kedi de yanımıza geldi).Toplam 9 gün baktık.6.gününde denize gidiyoduk.Onuda aldık arabaya koyduk ordaydı bakıyoduk ona işte biraz üşüttü.Annesinden de hastalık kapmış.7.gününde onu veterinere götürmek istemiştim götüremedim.9.gününde ben bi rüya gördüm.Yani Bugün gördüm.

Arkadaşlar rüyamı açıklayayım.
Rüyamda;
Annem,Ben ve kardeşim evdeydik.Sonra kediye benzeyen yaratık gibi birşey vardı.Sanki kediydi baya hırpalanmış gibi garip birşeydi.
Yaratık bizi biraz üzüyodu.Sonra dedimki yaratık bize musallat oldu dedim.Sonra ona baktım. Gidicekti , Bende bacağından tuttum bacağı birden uzadı elimden kurtulmaya çalışıyordu.Sonra Annem,Kardeşim, ağlamaya başladı.Sonra yaratık elimden sıyrılıp kanatlarıyla gökyüzüne uçup kayboldu.Sonra Bende ağlamaya başladım.Ve uyandım.

Sonra biz ailecek biyere gittik annemle kardeşim döndü.Benle babam kalmıştık.Kedide yanlarındaydı çok hastalanmıştı kedi.1saat sonra eve döndük annem bana kedi öldü dedi.2 si çok ağladılar(Rüyamdada ilk ikisi ağladılar sonra ben ağlıyacağım.)Eve geldim ağladım.Şimdide yazıyorum Kanatlarıyla uçup gitmesi yani filimlerde biri ölünce kanatlarıyla gökyüzüne melekmiş gibi uçar ya odur.Çok üzgünüm Onu çok seviyorum olacağı varmış bişi demiyorum.

Geleceği gördüm biliyorum haftada 1 veya 2 kere oluyo.

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Bence bu tam olarak geleceği görme değil de olmuş olayı rüyayla bağdaştırma gibi geldi bana.

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Kedi ölmeden önce gördüm. Geleceği görme değilmi Yani. Tamam sezgi öngörü gibi bişey.

Bett

Kayıtlı Üye
Ben de genelde olacak şeylerl önceden rüyamda görüyorum. Çok zaman geçmeden gerçekleşiyor. Fakat hiçbir zaman geleceği gördüğümü düşünmedim. O kadar büyük bir yeteneğe sahip olacağıma inanamıyorum. :)

Durugörüm var. Bunun farkındayım fakat geleceği görmek çok çok büyük ve ulaşılmaz bir durummuş gibi geliyor bana.

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Haklısın Kardeş. Geleceği görme değilde önsezi gibi bişey. Bende de durugörü var bende gözlerimi kapatıyorum çizgiler gözüküyo heryer karanlık çizgileri görüyorum. durusezi de var. Rüyalarımda çok olur. Ama bu aralar çok rüya hatırlayamıyorum. Odada çiçek var fotosentez yapıyor ya karbon dioksit kötü etki yapabilirmi.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Zaten hasta olan annesinden daha süt alamadan kopmuş bir hayvanın öleceğini görmek ne ön sezi ne de geleceği görmektir. %90 olasılığı olan bir olayı içten onaylamaktır.Konuyu açma sebebiniz nedir? Sorunuzu yazmamışsınız?Bu başlığa konu açmak için soru sormanız lazımdı.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Yavru kedilerin ölüme yakın olanı bırakıyomuş anneleri

Hem bu cümleyi kurup hemde geleceği gördüğünüzü söylemeniz yanlış olmuş.

Küçük, sevimli bir hayvanın arkasından annenizle, kardeşinizin ağlaması da gayet normal ki zaten gülmeleri anormal olurdu.

Tabiki ''ben geleceği görüyorum'' derseniz saygı duyarım ama nacizane tavsiyem geleceği görüyorum diyerek hayatınızı yönlendirmeyin çünkü sonra çok üzülebilirsiniz.

4

43887

bende konuyla bağlı farklı bir rüya görmüştüm evimde beslediğim hayvanım(cennet papağanım) uzun süredir baktığım beslediğim evin küçük bir üyesiydi,bir gün rüyamda evin içine kuzgun mu karga mı şeklinde bir kuş girdi sürekli uçuyordu ben biranda korktum kuşuma zarar verecek diye ki durum onu gösteriyordu ,bayağı uğraştık evden çıksın diye sonra bir anda kendiliğinden uçtu gitti kayboldu ben rahatlamıştım zarar vermeden gitti diye rüyadan uyandığımda o gün kuşum ölmüştü ve nasıl üzüldüğümü anlatamam şimdi bile gözlerim doldu ,ama hastalıktan değil zamanı geldiğinden hatta iyi bakıldığından iki-üç senede fazla yaşamış ,rüyaların çıkma olayı bana 6.hisle bağlantılı geliyor ki öylede ben özellikle rüyamda ölü bir insanı gördüğümde o hafta içerisinde muhakkak ölüm olayını yaşayan bir insanım bu bir his yetenek fakat rüyadan sonraki bekleyiş benim için sıkıntılı... sevgiler...

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Hem bu cümleyi kurup hemde geleceği gördüğünüzü söylemeniz yanlış olmuş.

Küçük, sevimli bir hayvanın arkasından annenizle, kardeşinizin ağlaması da gayet normal ki zaten gülmeleri anormal olurdu.

Tabiki ''ben geleceği görüyorum'' derseniz saygı duyarım ama nacizane tavsiyem geleceği görüyorum diyerek hayatınızı yönlendirmeyin çünkü sonra çok üzülebilirsiniz.

Kardeş ben kedilerle alakam yoktur. Hayatımda hiç hayvan beslememişim.Öldükten sonra veterinere sorduk o söyledi. Ölüme yakın olanı bırakıyor diye.

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Bu forumu biliyordum ama hiç üye olmadım.Aslında ne gelecekler görürümde. :D Evine gitmediğim arkadaşın evini odasını en ufacık ayrıntıya kadar o gün ne giyeceği kıyafeti herşeyi gördüm rüyamda. ve o gün gittim herşey rüyamdaki gibiydi.

Rüyamda sınıftan güzel bi kızın bana bir ricada bulunduğunu rüyamda gördüm ve rüyamdaki gibi herşey oldu.

Bunun gibi bir çok olay oldu.

ebi

Kayıtlı Üye
üzücü bir durum gerçeten benimde kedim var her yıl yaruları oluyor ama her nedense 4 eya 5 aylıkken ölüyorlar acını anlayabliyorum inan çok üzülüyor bende bu konuda rüyalar görüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...