Cevşen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Cevşen takıyorum ve hiç rüya görmüyorum cevşen takmadığım vakit rüya görüyorum ama %50 hep kabus görüyorum nedenini bilen varmı?

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Siz rahatsız olmak istemiyorsanız cevşeni hiç çıkarmayın ama o zamanda geriye kalan % 50 lilik payı kaçırırsınız herhalde.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
%50 dediğim yani 10 tane rüya görsem 5tanesi kesin kabus zaten korktuğum için takmıyorum.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
10 tane rüyadan 5 i korkulu ise diğer 5 inin içeriği nedir ve Neyi takmıyorsunuz cevşenimi,korkulu rüyalarımı.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
ya nezaman takmasam hep kabus görüyorum sabaha atletim ter içinde kalkıyorum ama takmaktanda sıkıldım gerçekten cevsen takıncada rüya görmüyorum. zaten bende korku var bebekken hep evin içinde tek başıma gezermişim gece ogünden beri korkuyorum hayla cevsen takıyorum.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sağlığının bozulmaması için takmalısın.Ne güzel işte rüya görmüyorsun gören ne yapıyorku rüyaların çoğu insanın psikolojisinin bozulmasından başka birşey değil.ve elinde güzel bir çalışan silahın var seni koruyor.Ayrıca ileride iyi rüyalar görürsün inşallah sağlığın için ve iyi rüya görmek için dua et.Ben yıllardır boynumda muska taşıdım halada takıyorum.Ne varki bunda, ayıp değil günah değil millet boynunda koskoca zincirlerle tasmalarla gezerken sen cevşeni taksan ne olacak.Hem bir ara cevşen takmak moda olmuş ve heryerde süs eşyası gibi satılmaya başlamıştı halada var.Merak ettiğim senin cevşeni nereden aldığın yani el yazmasımı yoksa çarşıdanmı aldın.Çünkü el yazması haricinde o süs için takılanlardan aldıysan bunlar fotokopi olduğu için çalışmaz.

La-edri

Kayıtlı Üye
Siz Cevsen duasini biliormusunuz ?

La-edri

Kayıtlı Üye
hayır bilmiyorum.

Peki o zaman sizce mantiklimi yaptiginiz sey, cevsen duasini bilmiyorsunuz hakkindaki fikirleriniz kualkatan dolma, tak iste korur demistir birisi muhtemelen sizde kullaniyorsunuz, iyide neden ??
O taktiginiz cevsende olsa yani orjinal sizi korumaz, korkutmaz hic bir etkisi olmaz, rüyalarinizin yönü o taki ile degil sizin zaninizdan dolayi öyle oluyor yani bilincalti ve kendi kendinizi yönlendirmek.

Tavsiyem cevseninizi kulanmaya devam etmek isterseniz edin tabiki fakat bir kerecik olsun okuyun iceregi neymis bakalim.Ögrendiginizde iceregini koruma olusur, kaynak yine boynunuzdaki taki degil, sizin suurlanmis olmaniz olacak... sevgiler :)

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
muhtemelen ayetl kürsi fln vardır ama bilmiyorum bakmakm lazım acarsam geri takamam. dedin gibi cevsen korur derler.

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Sana bişey diyeyim bak bilmediğin duayı okumak ona güvenmek dinden çıkartır seni. Anlamını bil öyle tak. Çoğunun içine gazete parçaları koyuyorlar. O yüzden dikkat etmen gereken bir konu. Üstelik önce allaha sonra cevşene sığın. Bu da başka bir ayrıntı. Nice rüyasız günlere :D

striker

Kayıtlı Üye
Öncelikle, cevşen denen kavramın nereden türediğini araştırmanda fayda var. Sonra cevşen nedir, İslam dinindeki yeri nedir gibi soruları kendin yanıtlayacaksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...