hüddam şeytan mı?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 38107
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 38107

Arkadaşlar ben bir arkadaşın açtığı acill cin çıkarken az daha ölüyodum adlı konuyu inceledim ve içerideki birkaç videoyu izlerken Sayik erol tangut adlı kişinin kanalına girdim.Güvenilir bilgili gibi biriydi çünkü videolar inandırıcı ve doğru gözüküyordu.Şöyle bir video buldum ve kafamda bir kaç soru oluştu cevaplarsanız sevinirim.Video linki bu http://www.youtube.com/watch?v=jWWEvHaHC80

Sorularım
1. Gerçektende hüddamlar şeytan mıdır?
2. İnsan ruhu sayik erol un dediği gibi cinler boyutuna geçip cin ifrit vb. avlayabilir mi?

veli219

Kayıtlı Üye
bence bu hüddam hadim demon ifrit bunlar hakkindaki 100% gercek bilgileri bu dünyada ulasamazsin biri bir sey der digeri baska bir sey der ancak hz suleyman paygamber olsaydi belki bilebilirdik ama yok o yüzden ancak kiyamette .bunlar hakkinda yic bir sey kesin dogru degil bence bide kendileride desifre olmalarini istemiyor o yüzden onlarda gizlerler kitaplarda varya bu ilimi ögrenmek istiyorsan önce inanacaksin sonra gizliceksin ........diye, tabi en dogrusunu allah bilir.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Hüddam edinmek kolay bir iş değildir. ve herkezinde yapabileceği bir işde değildir.Birçok şeyi aşmanız yani işin ilmini iyi bilmeniz gerekir.Öyle ha demeye ho demeye hüddam kazanılmaz.Genelde yapılan davetlerde ve uygulamalarda her on davetten bir tanesine icabet eden yani gelenin bir tanesi belki gerçek hüddam çıkar kalan dokuzu hüddam kılığında gelen şeytan olmaktadır ve hangisinin gerçek hüddam hangisinin çakma hüddam olduğunu bu işi yapan zat nereden bilecek.İşte ipin ucu asıl burada kopar.Zaten yaptığınız davetlerin veya uygulamalarında çoğu eksik yanlış ve uydurmadır.Onun için sen ALLAHın yolunda git ve ALLAHı an zaten sana görünmeyen yardımcı ordular gönderilecektir.Haberiniz olsun arkadaşlar.Onun için böyle işlere kalkışmadan önce on kere düşününüz.Hatta hiç bulaşmayın bence Sağlıcakla kalın.

Ü

Üye silindi 38107

Herkese teşekkürler.Hadim ve hüddam konularını biliyordum.Biliyordum ancak sadece buradaki konulardan biliyordum.Fakat şu ruhun çıkıp cin avlaması konusu biraz garibime geldi.

miya88

Kayıtlı Üye
huddamlar seytan degıldır ..ve gerçekten bır huddamın varsa gercekmı olup olmadını anlayabılıcek yetıdesındır demektır.ayrıca her huddam kazanılmaz genelde onlar seçer mısal bır kışı cok yetıdede olduğunu dusunse huddam ıcın herseyıde yapsa huddam onu kaıle bıle almaya bılır ..yüksek enerjılı varlıkların cogu fazla ınsanlarla ıletısımde olmaz ..tıpkı astrel dekı olay gıbıdır yüksek enerjılı bırcok varlığa rastlana bılır ama genelde ınsanları takmadıkları ıcın cogu astrele çıkan ınsan haberı olmaz ..
onların boyutuna davet edılebılırsın ancak onlar gıbı o boyutta hersey yapamazsın ınsanlar varlıklar gıbı degıldır onların boyutunda onlarla temas halınde bulunulmazkı avlanılsın .ınsanlar kendı boyutunda evet zarar verebılır ama onların boyutunda gecıs olduğunda astraldekı gıbı dır olay tamamen orda bulunur onları gorur onlardan bılgıde edınebılırsın genellıkle konuşma olmaz daha farklı ıletısım mevcuttur o boyutta onlar gıbı hareket soz konusu degıldır..

Faros

Kayıtlı Üye
..
onların boyutuna davet edılebılırsın ancak onlar gıbı o boyutta hersey yapamazsın ınsanlar varlıklar gıbı degıldır onların boyutunda onlarla temas halınde bulunulmazkı avlanılsın .ınsanlar kendı boyutunda evet zarar verebılır ama onların boyutunda gecıs olduğunda astraldekı gıbı dır olay tamamen orda bulunur onları gorur onlardan bılgıde edınebılırsın genellıkle konuşma olmaz daha farklı ıletısım mevcuttur o boyutta onlar gıbı hareket soz konusu degıldır..
Aksine o boyutta insan cine gore daha hizli ve daha kuvvetlidir. konusma da olur zarar da vrebilirsin bildigime gore.

miya88

Kayıtlı Üye
cınler ınsanlardan bır ust boyuttadırlar ve ust boyutta yasayanlar alt boyuta gecebılır ancak alt boyuttakıler bır ust boyuta geçemezler..ancak astral seyahat denılen yada buyu yoluyla astral bedenle onların dünyasına konuk olunabılınır ..ve astral bedenle sıddet yapamazsın astral yolculuğa hıc çıkmadınız sanırım astral bedende zaman kısa dılımlıdır ve herhangı korku panık sıddet duyumlarında astral beden fızıkı bedene gerı döner ..bır cıne zarar verılebılınır ancak kendı boyutumuzdan etkı edebılırız boyut kapısını rıtuelle acıldında bazı varlklar davet edıldınde onların boyutuna gecıs yapmış olmayız kendı boyutumuzdan etkı etmıs oluruz onların boyutuna geçmek cok kolay degıldır ancak astral gezgınlerı yapar ve yada bır varlık davet eder astral bedenle cıkılabılınır ..dıger knusmaya gelıncede cınler turkce dılı degıldır ıngılızcede degıldır onlarında dıllerı turlerı kabılelerı vardır o yüzden genelde kendı boyutlarında konuşmazlar farklı ıletısımlerı vardır bunuda varlıkları olan kısıler ne demek ıstedımı anlıcaklardır zaten ..ama tabı neye gore soyluyosanız deneyımlerınız paylasın yenı seyler duymuş edınmıs olalım zevkle dınlerım sevgılerımle..

Ü

Üye silindi 38107

Gerçektenmi? Nesi varmışki adamın.. Zaten gözüm tutmamıştı :sifone:

origanum

Yönetici
Arkadaşlar ben bir arkadaşın açtığı acill cin çıkarken az daha ölüyodum adlı konuyu inceledim ve içerideki birkaç videoyu izlerken Sayik erol tangut adlı kişinin kanalına girdim.Güvenilir bilgili gibi biriydi çünkü videolar inandırıcı ve doğru gözüküyordu.Şöyle bir video buldum ve kafamda bir kaç soru oluştu cevaplarsanız sevinirim.Video linki bu

Sorularım
1. Gerçektende hüddamlar şeytan mıdır?
2. İnsan ruhu sayik erol un dediği gibi cinler boyutuna geçip cin ifrit vb. avlayabilir mi?

1. Alakası yok, sitemizi dikkatli incelemeye vakit ayırırsanız hadim ve hüddam kavramı hakkında yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.
2. İnsanlarla cinler aynı boyuttadır ama kastettiğiniz şeyi anladım, terim konusunda sıkıntınız var. Ava giden avlanır. Hadi enerji bakımından çok güçlü ve konuda ehil bir insan öldürdü yiyelim. Birini öldürmek (bedeni olsun olmasın) cinayettir ve bedelini öder.
Bir daha isim vermeyin. Bu tip kişilere güven duymamanız da menfaatiniz icabıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...