Beni deli gibi seven bir insandan nasıl ayrılabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meddeusa

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar
Yaklaşık 2aydır bi kızla beraberim bu süre zaafıda ilişkiye girdik ve bundan sonra her ne kadar ayrılmaya çalışsamda ayrılamadım. Defalarca kapılarıma geldi ben yanına gidene dek gitmedi benden soğuması için neler yapabilirim? Gerçekten soğuması için aklınıza gelebilicek bütün iğrençlikleri yaptım ama yinede nafile bi uygulama veya başka bişey önerirmisiniz,lütfen yardımcı olun kötü bi vaziyetteyim..

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler,sevgiyle kalın..

biard

Kayıtlı Üye
Neden ilişkiye girdin ki ayrılmak istiyorsan? hem kızı hiç düşünmüyor musun sence ilişkiye girdikten sonra seninle ayrılınca aşk yaşamı nasıl olur? onun duygusal durumu umrunda değil mi hiç? ülkemizin ahlak anlayışından haberiniz vardır umarın. ayırıca beni deliler gibi seven birisi olsun diye nelerimi vermezdim ki? :D hiçbir şeyimi feda etmem aslında ama...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Seni seven biri varsa derdin ne dostum? ilişkiye girince ayrılmak istedim demişsin ne oldu da ayrılmak istiyorsun asıl bunlara cevabını vermelisin önce her ayrılmak isteyen büyü ile ayrılsa büyü ile aşık olunca aşk denen kavram ne hale gelir biliyor musun? herkes herkesin elinde oyuncak olur

4

43887

kısa bir zaman zarfında yaşamışsınız ilişkinizde yaşadığınız olayları ,ben farklı açıdan bakmak istiyorum tamam ülkemizde böyle bir sorun var ama bu ilişkide iki kişi var tabi siz evlilik vaadiyle kandırmadıysanız :) ...artık kendisiyle ilişkinizin yürümeyeceğini durumun ciddiyetini yaşayacağınız olumsuzlukları beraberinde getireceklerini ona akıllı bir dille anlatmalısınız ve bunu yaparken sakin bir dille anlatırsanız belki anlayabilir ,öyle dediğiniz gibi iğrençlikler yapmanıza gerek yok sizi farklı algılayıp o da işi inada bindirebilir sizi bırakmamakla...sevgiler...

candokia

Kayıtlı Üye
Ne yani kızı peçete gibi atmayımı düşünüyorsun? bence büyü yapma dua yapma açıkça ifade et kendi başını belaya sokma... hem ilişkiye girmişsin niye baştan niyetliydin niye şimdi niyetini bozdun hiç onla ilişkiye girmeseydin.. bütün herkes böyle kızları eşya gibi görüyor.. =)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ayrılırsan üzülür, ayrılmazsan zamanlar ömrümü yedin seninle zaman kaybettim der. İki şekildede üzülür. İnsanların zamanını çalma bence.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Keşke benide deli gibi seven olsa. :D millet arıyor sen nasıl kurtulurum çabasındasın ve ilişkiye gir hemen ayrılmak istiyorum de çocuk oyuncağımı kanına gir sonra kenara at 2gun sonra başkasıylada aynısını yaşıcan onudamı atacan.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
her türlü iğrençliği yapmışsın gerçekten.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
O kişinin delirmesini bekle o zaman seni bırakır ve kurtulursun.Ayetel kürsiyi oku ve duanı yap yakın zamanda defolur gider unutur seni.

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Bir kızı kendine türlü şirinliklerle bağlayıp sonrada hevesini alıp bırakmak istiyorsun dimi ?!!! Ama kızcağız sana çok bağlanmış. Bak ben şu ilişkiye girme konusunda hiç bişi demiyorum çünkü kendisi seçmiş, istemeseydi yapmazdı. Ama seni sevmiş ve hep seninle olmak istiyor. Neden artık onu sevmiyorsun ? Onunla paylaşabiliceğin hiç bişi yok mu artık? Senin her istediğini yapıp seni çok sevdi diye mi bıktın ondan? Nolur bana mantıklı bi cevap ver. Ben kimseyle cinsel manada bir şey yaşamadım ama aynı bahsettiğin kız gibi çok sevdim?! Ve çok sevdiğimde aynı senin gibi başta şirinlikler yapıp beni kendine aşık eden adam, sonradında kendinden soğutmak için her haltı yedi?! Bende kör değildim. MADEM GİTMEK İSTİYORSUN, ÖZGÜRSÜN dedim,, onun soğutma çabalarını görmemek imkansızdı zaten. Ve aylar olmasına rapmen tamda bugün o kadar çok aklımı kurcaladı ki bu kadar zamandan sonra bile aklımdan çıkmayan bi cennetti o. Ama sıkılmıştı işte. Onu artık sevemezsin biliyorum. ANA BANA NEDEN ARTIK O KIZI İSTEMEDİĞİNİ SÖYLE ?? Seni afedersin ama köpekler gibi sevdiği için mi bu kadar soğudun ondan??

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Eğerki ayrılma konusunda sen haklıysan veya sana zararı dokunduysa diye bir önceki mesajı ona nazaran yazdım.Eğer kızı kullanmak için kandırdıysan ALLAH sana iyi demez.Günahının cezasını çekersin.Hiçbir zaman bir insanın duygularıyla oynamamak gerekir.Seviyorsan seversin iyice tanırsın sonrada evlenirsin sevmiyorsan neden böyle bir günaha giriyorsun.Başkası sizin ailenize zarar verse kandırsa sen ne yaparsın razı olmassın herhalde.
Hz. Muhammed (S.A.V.) efendimiz Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapmayınız buyurmuştur.Aslında islama göre dini nikah olmadan biriyle evli gibi ilişkide bulunmak yasaktır zinadır ve çok büyük günahtır.Sen onu kandırdıysan onunla konuşmaktaki amacın başkaysa çok günah işlemişsin.ve seni seven o insandan özür dilemelisin.Çünkü onun bütün psikolojisi bozulmuştur.Ayrıca ALLAH tan af dile belki afeder.Bence o kızla evlenirsen cehennemden kurtulursun.

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Arkadaş pentegramla ilgili şeyler araştırıyo, dinle alakası yok zaten tek amacı kurtulmak. ARKADAŞ EĞER SOĞUMAYA DAİR BİŞİ BULURSAN BANADA HABER ET BENİ SEVMEYEN BİRİNİ DÜŞÜNÜP KAHROLMAK İSTEMİYORUM.

spatyom

Kayıtlı Üye
Bende bunu anlamıyorum...Demek ki aşık olmadın sevmedin saygı duymadın...Ne demeye ilişkiyi bu kadar ilerletip vebal alıyorsun? Sana kendini vermiş kızcağız sadece sevdiği için değil elbette seviyordurda o ayrı ama ortada bırakmış olacaksın resmen onu, o nedenle de ayrılmak istemiyordur...Erkekler sonunu hiç düşünmeden böyle kızların vebalini alıyor..Şimdi kimse demesin bana kızında suçu var diye, varsa var kardeşim ama genellikle kızlar böyle bişiy yapsada duygusal bakıyorlar olaya erkekse işi bitince istediğini alınca haydi yavrucum sana güle güle...Allah yarın öbür gün bir kız evlat verir size aynı şeyi ona da yaparlar işte o zaman baba olarak ciğeriniz yanar...unutmayın herkes birer ana baba evladı...kimse duvar deliğinden çıkmadı...ama tabi istemiyorsan zorlada olmaz en azından al karşına adam gibi konuş fütursuzca terketme bari...gerçi soğutma duası varsa bu kızın acı çekmemesi açısındanda iyi olur o ayrı...birde sakın gerçekten evleneceğin zaman bakire kız isterim iki yüzlülüğüne düşme...unutma artık sende de bir kızın vebali var çünkü...şimdi senden sonra onunda yüzüne vuracaklar biriyle evlenmek istese vs...offf offf 2 dakikalık zevk uğruna insanların hayatları ile oyuncak gibi oynuyorsunuz ya...

aşk1

Banlı Kullanıcı
Kızın aile veya akrabasindan olan erkekler bu durumu nasılsa öğrencek öğrenince kesinlikle ya evlenirsin ya öldürürüm diyecek. İnsanlar namusuyla yaşıyor ve ömrü boyunca namusuyla yaşamak için senide öldürür. Af mafla ve namus cinayeti vs derken iki üc yıl yatar cıkar. Sen gazete okummuyorsun. Ya da Türkiye insanini bilmiyorsun. SANIRUM. Kızı soğutsan nolucak :) seni korkutup evliliğe sürüklemiyorum. Eninde sonunda yaşatmazlar seni. Kendi annen ve baban akraban duyunca seni dışlar bu yaptığını kimse desteklemez. Kimse senle yaşamak istemez evlenmekte istemez hangi kız bi kızla yatıp ortada bıraktıgını duyunca seninle evlenmek ister ki. Bi sor cevrendeki kızlara. Kız büyük ihtimal seni savcılığa şikayet etmiycek. Ama zamanla bakire olmadığı ortaya çıkıcak. İşte ozaman ben seni görecem 3 sayfalarda.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bence kız seni sevmiyor. Sadece beni bu halimle kimse almaz düşüncesinden sana deli gibi yapıştı.
Bu konuda haksız değil. Çünkü küçüklükten beri böyle sıkı ailede büyütülmüş olabilir.

Üyenin üstüne çok gitmişsiniz. Sanki kıza tecavüz etti. Kız kendi iradesiyle yapmış,
sonra da bu sorumlulukla yüzleşecek cesareti yok.

Ayrıca bu zamanda çoğunlukla kimse kimseyle o işi yaptı diye evlenmiyor veya beraber değil.
İnsanlar sevdiği, anlaştığı, bir ömür geçirebileceği kişiyle olmalı. biranlık zevkinin cezasını bir ömür çekmesi saçma.

O kıza acıdım. Çünkü kimse gururunu ayaklar altına almamalı.
Kimi kadın var bir gurur meselesine çocuklarının kocasını boşayabiliyor.
Seni istemeyen erkeğin ardından dolaşmak nedir?

Şimdi gelelim soğutma kısmına. Büyü falan bu konuda boş iş.
Senden soğusa, nefret etse de üstüne kalmak için evlenir. İnadım inat der.

Senin yapabileceğin normal yollar. Ona ne kadar kötü birisi olduğunu göster.
Sevgili ol. Başka bir kızla sözlen, nişanlan.
Şiddete eğilimli, psikopat insan profili çiz.
Bu kız yine inadım inat etse de can tatlıdır bir yerde.
Belki şimdi değilse de 4-5 yıla kadar bırakır.

Öte yandan bu kızımız bu 4-5 yılı başka bir insanı sevmek, güvenmek,
kendini geliştirmek, hayatı tanımak için geçirse çok süper insan da bulur.

Bu konuya gerçekten çok takılan bayanlar varsa şunu diyeceğim.
O iş de değil ne yapmış olursanız olun kendinizi kabul edin. Kendinizi sevin, kucaklayın.

Kendinize değer vermez ve aşağılık kompleksine girerseniz hep böyle işte,
eskilerden eskilerden sizi sevmeyen kişilere döne döne değeriniz kalmaz.
Egoları da yükselir. Saygıları da kalmaz.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Bak herzaman erkekler hatalı değil belki kızın aklında birşey var. veya başkasından hamile kaldı şimdi buna atacak herşeyi erkeklerden bilmeyin yani bağzı sülük gibi yapışan kızlarda var yani bütün suç kızın demiyorum bununda suçu var ama kızın aklında birşey olabilir.

meddeusa

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar siz bana yardımcı olmak istememişsiniz siz kendi yaşadıklarınız yüzünden bana nefret kusmuşsunuz sadece yinede verdiğiniz cevaplar için teşekkür etmek boynumun borcudur..
İlk önce sorduğunuz soruları yanıtlamak istiyorum, neden ayrılmak istiyosun kızı peçete gibi kullanıp atmak mı amacın diye sormussunuz. Hayır arkadaşlar benim din terchim her ne olursa olsun hiç kimse bu kadar acımasız olamaz ki bende o amaçta değilim ilişkiye irme teklifini kız bana sundu benim zorumla her hangibirsey olmadi kendi rizasiyla hata onun zorlamasiyla oldu bile diye bilirim. Obur bir uyenin sorusuna geceyim bende beni kendinden cok seven birisini asla birakamam kim bulmus ki oylesini zaten,yalniz bu birlikte oldugum kizin hissettigi sevmek degil bildiginiz paranoyaklasma yani takinti haline geldim onda en ufak kavgamizda kapilarima geliyor telefonlarini acmadigimda yakin arkadaslarimi arayiyor artik bunaldim hani herseye bi derece katlanir insan ama bu fazla. O,hayatimi ona gore yasamami o nerse o olmasini istiyor arkadaslar emin olun ki hic bi erkek veya bi kiz asla bir kiz asla bu tur bi iliski, bir eş istemez. Arkadaslar artik olaya kendi pencerenizden bakmak yerine beni anlamaya calisin gercekten cok zor gunler geciriyorum onun yuzunden birazcik anlamak isteseniz zaten goruceksiniz kimin dogru kimin yanlis oldugunu. Hepinize verdiginiz cevaplar icin tesekkur ederim ayrica telefondan yazdigim icin yazim hatalari oldu hepinizinden ozur diliyorum bu yuzden..
Sevgiyle kalin..

aşk1

Banlı Kullanıcı
Burdaki mesajları tepki olarak algılamamalısın. Bunlar normal denilmesi gereken şeyler çünkü anlattıkların yanlış şeyler. Kimse ne kendisine ne de başkasına bunun yapılmasını istemez çünkü yanlış bunlar. Sen bence başından beri ne yaptığının farkında değilsin ya da vicdanın yok ya da baya baya kötü bi insansın artık bilemem hangisini olduğunu ama bu durumun cidden ciddi. Bunu seni korkutmak ya da evlendirmek için demiyorum. Türkiye'de genel olarak namus çok önemlidir. İnsan namusuyla yaşar. Kız muhtemelen kendini öldürebilir. Seni öldürebilir. Ve kızın ailesi akrabası öğrenirse muhakkak bi insan çıkıp seni direkt öldürebilir veya evlenmek ya da ölmek tehdidi yapabilir. Umarım kız reşittir reşit olmayan biri ile o istedi diye beraber olsanda hapis cezası alırsın. Reşit olsada savcılığa gitse tecavüz diye napcaksın. Yaptığın her şeyin sorumlulukları vardır o istedi diye senin sorumluluğun yok diye bi şey yok.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Belkide senin yaptıgın iğrençlikleri karşındaki doğallıgın olarak anlıyor ve düşüncesi sağlamlaşıyordur . Biraz maske tak ve yapay davran yararı olucaktır.

Warlord

Kayıtlı Üye
Açıkcası din tarafına değinmeği geçtim. Türk ahlak özelliklerimiz gereği yaptığın çok terbiyesizce ve ahlaksız bir şey. Din tarafına girmiyorum bile. Çünkü neye inanıp inanmadığını bilmiyorum benide ilgilendirmez. Neyse diyelim kız arkadaşınla ilişkiye girip onun bedenini kendi zevklerin uğruna kullanıp onu bir eşyaymış bir köşeye atmak ne kadar doğru? Ve utanmadan gelip buradan yardım arıyorsun. Sizin gibi insanları çok iyi bilirim.. Gel gelelim kız diyemeceğim çünkü artık o bir kız değil. Kadın'ın yaptığı da büyük yanlış, evlilik öncesi yapılan her cinsel ilişki ayıptır, ahlaksızlıktır. İnsanlar namusu için yaşar. Düşün bakalım aynı şey senin kız kardeşine yapılsa nasıl karşılardın ? Yazık yazık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...