Beni deli gibi seven bir insandan nasıl ayrılabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

azdaka

Kayıtlı Üye
Bence bu konu kapatılmalı sizin özel hayatınız kendi vicdanınız burada konuşulan hiç bir şey etki etmeyecektir doğruluğu yanlışlığı kendiniz düşünün ve empati yapın unutmayın ne ekersek onu biçeriz çekilin köşenize karar verin ne büyü ne de başka bir şey etki etmez kıza kötü davranmanız da işe yaramaz bence biraz düşünün sebepleri alacağınız kararın sonuçlarını belki kız arkadaşınızla birlikte bir terapiste gitmeniz daha doğru olacaktır yaptığı hareketleri sizi aşırı kaybetmekten korktuğu için sergiliyor olabilir en iyi çözüm terapiste gitmenizdir ve de karar verirken her durumu kendi ailenizi kızın ailesini geçmişinizi geleceğinizi olabilecek sonuçları düşünün düşünürken sadece kızın hatalarını değil kendi hatalarınızı da düşünün neyse bu konu hem çok fazla eleştiriye hem de fazlasıyla özel hayata girdiği için kapatılmalı bence umarım hayırlı olan kararı verirsiniz.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Özel yaşantınız kimseyi ilgilendirmez, neden paylaşıyorsunuz? Böylelikle hakkınızda yorumda bulunulmasına ve eleştirilere de izin vermiş oluyorsunuz. Sonra beğenmediğiniz cevaplar alınca üzülüyorsunuz ya da karşılıklı ağız dalaşı oluyor. Sormanız gereken esas soru, soğutma uygulamaları. Ama esas sormanız gereken soru ben bunu yapabilir miyim? Ben sizin adınıza cevap vereyim sizin harcınız değil, o nedenle boşuna vakit kaybetmeyelim.

garip_02

Kayıtlı Üye
Güzel Kardeşim yaşınız kaç bilmiyorum ama,ilk başta bir yanlış yapmışsınız onunla ilişki durumu, madem ileriye dönük bir birlikteliğiniz olmayacaktı da neden bir ilişki yaşadın.... sadece sosyal medya veya telefonda sık sık konuşma mesaj çekme, yavaş yavaş soğur ve bu ilişki biter.ama ilk başta yanlış yapmışsınız.

candokia

Kayıtlı Üye
kız belki bunalım geçiriyordur... niye bu kadar kızdan ayrılmak istiyorsun yaptığın çok terbiyesizce kendinden utanmalısın hem de çok... peki ya öbür tarafta hessabını verebilecekmisin =) kızın ısrarına boyun eğmeniz burdaki isteğinizi gösterir isteksiz bir insanın ilişkiye girmesi imkansız değilmi =)

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Tüm yorumları okudum. Neden arkadaşa yardım etmek yerine yargılıyorsunuz? Yarın öbür gün bizim başımıza nelerin geleceğini bilmiyoruz. Ya yardım edin, ya da lüzumsuz yorumlarınızı kendinize saklayın. Hiç kimseyi böyle hakaret etmeye hakkınız yok.

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Konunun sonunda kötü bir vaziyette olduğunu söylemişsin. Kusura bakmayın size yardımcı olabilecek herhangi bir şey gelmedi aklıma. Sadece birkaç şey sormak istiyorum size; acaba kızın nasıl bir vaziyette olduğunu hiç düşündünüz mü ? Peki kadının bekareti, gözünüzde bir çiklet ambalajından mı ibaret ?

candokia

Kayıtlı Üye
Sonuna kadar Elessar.c a katılıyorum.. bir kızı çiklet ambalajı gibi atmaması lazım.. empati kuramayacak kadar negatif bir yazı olmuş empati kuramıyorum =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...