Berhetihin zikrini okuyan varmii??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berra0006

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar rizik için berhetiye duasinin berhetihin zikrini okuyorum 3 gündür korunma duasi ve yaninda bir kaç esmayla birlikte ilk okuduğumda inanilmaz bir agirlik coktu ustume okurken uykum gelmisti ondan sanmistim ikinci gunde hiç birşey olmadi yalniz dungece garip şeyler yaşadim okudum yattim birazda canim sikkinti yanimda kardesim bilgisayla ugrasiyodu uyudum sonra uzerime bir agirlik coktu uykudami uyanikmi tam bilmiyorum sonra uzerimde birseyler gezinmeye basladigini farkettim kucuk kucuk seyler birsey gormedim sadece hissediyorum agirliklariyla birlikte sonra yattigim gerden sol omzumu kaldirdim sirtima dogru birseyler girdi ama yattigim yerdeyim hersey ayni herseyi gorebiliyorum ayagimi ranzanin ucuna vuruyorum ki kardesim uyandirsin beni diye uyandirmiyor sonra bir sekilde uyandirdim kardesime kiziyrum okadar ayagimi vurdum kalkmaya calistim neden kaldirmadin diye kardesim sessiz sedasiz uyuyodun dedi bu bir ruyami bu ne arkadaslar uyurken kendimi goruyodum ranzanin disina cikiyodum isiklari acmak icin kalkiyodum hersey ayniydi aklimin bir oyunumu yoksa sadece bir ruyami uyandigimda sağ omzum uyuşuktu bir sure gecmedi bu zikirden mi bilmemiyorum bana bir bilenden yardim lutfen yardim lutfen

Salaman

Banlı Kullanıcı
berhetiyye merhetiyye bunlarla uğraşmayın her adam uğraşırsa bu ve bundan beter şeylerde olur sen çağarmışsın onlarda gelmiş aşalık olanlar uğraşmış senle belki bir süre belki temelli sende dururlar.

berra0006

Kayıtlı Üye
Ben bu zikri onlari cagirmak icin falan okumadim korunma duasida okuyorum hicbir tesiri olmazmi

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Berhettiyeyi öyle olur olmadık kiiler okumamalı. Madem çağırmak istemiyorsun o zaman ne diye okuyorsun bilmediğin şeyi kardeşim? Hata bizde ama, eskiden böyle şeyler her yerde yazılmazdı.

berra0006

Kayıtlı Üye
Berhetiye duasi değil sadece bir kelimesini rizik icin okudum cagirmak vs degildi yasadigimin ruyami yada baska birseymi oldugunu bilmiyorum kusura bakmayin bilmediğim için soruyorum durumum cok kotu ve birseylere sarilmak istedim bundan sonra okumicam tabiki ama birseyler olumu korkuyorum açikçasi ben bunu internette yazilan seylerden dolayi okumadim bir hocam vardi o soyledi yalniz simdi ona ulasamadigim icin sizlerden bilgi almak istedim

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Berhetiye duasi değil sadece bir kelimesini rizik icin okudum cagirmak vs degildi yasadigimin ruyami yada baska birseymi oldugunu bilmiyorum kusura bakmayin bilmediğim için soruyorum durumum cok kotu ve birseylere sarilmak istedim bundan sonra okumicam tabiki ama birseyler olumu korkuyorum açikçasi ben bunu internette yazilan seylerden dolayi okumadim bir hocam vardi o soyledi yalniz simdi ona ulasamadigim icin sizlerden bilgi almak istedim

Bu zikirler hadim çağırmak için kullanılır ve cin musallatına sebep olur. Güçlüyse korksan da korkmasan da birşey yapabilir. Evinde cin mektubu bulundur allaha sığın ve şunu hiç unutma: Bilmediğin duayı, bilmediğin zikirleri okuma hatta düşünme bile.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Biraz sakin ve saygılı olun arkadaşlar.

Okumamıştan önce 7 kere ayetel kursiyi okuyup üzerine ve etrafına üfür. O zaman sana bir şey yapamazlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...