ruyada varlik daveti deneyimim

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Gecen bir seyi merak ettigimiz bi olayi nasil ogreniriz diye bir konuda gormustum denedim ve sonuc aldim.
-calismaya 5 kez birsure okunarak yapiliyor
-her okunusta bir parmaga ufleniyor
-ruyamda geldiklerinde biraz kalabalik gibiydiler
-bana bir tanesini secerek biraz da havali yani kibrli sekilde onume surduler
-onume surdukleri sahis ozel bir cubbe gibi kiyafet giymisti renki kahverendiydi
-sordum sorumu ve guzel cevaplar verdi ve detayli sekilde anlatti
-sureyi soylemedim baskasi yanlis bisey yapar suc benim olur, kimsenin gunahini almak istemem

4

43887

rüyanıza gelen zararsız bir varlık anlattıklarınıza bakılırsa,ben çağırmadan rüyalarımda rahatsız edilmeye başladım bu sıralarda algılarım fazla açık farkındayım o yüzden bu durumu fazlaca yaşıyorum ve kan bağımdan birinin daha rahatsız edildiğine bugün şahit oldum endişeliyim,sizin yerinizde olsam çağırmazdım ne geleceği belli olmuyor çünkü ,tabi bu benim kişisel görüşüm...sevgiler...

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
-yapma usulu islami
-temiz ve abdestli yatarak
-yapan kisi dininde mumin
-Allah'a inanan
-eşrefi mahluk oldugunu bilen olduktan sonra kotuler biiznillah zarar vermez.

4

43887

ben size kendimden bir örnek vermek isterim birgün bakım yaptırdığım suriyeli inançlı bir bayan benimle ilgili fazlasıyla bilgi aktarıp sende üç hristiyan cin var dedi neyse daha derine girmiyorum ki gerçekten bildikleri şaşırtmıştı beni,bende dediklerine tamam deyip bana iki haftalık temizlenme ve dualar yazdı yapmamam gerekenleri söyledi ,oda o sırada kendine düşenleri uyguluyordu en son gün geldiğinde artık seni rahatsız etmiyecekler rüyanda bile dedi ,o gece rüyama geldiler görüntüleri o kadar nettiki ve bana dedikleri şey sen bizden bu şekilde kurtulacağını mı sanıyorsun diyerek canımı acıtmaya başladılar bir ara kendimi boğuluyorum sandım nefes alamıyordum bitti dedim ve farkındaydım herşeyin ,ki bu sadece yaşadığım küçük bir örnek ,yazmamın sebebi yazınıza hitabendir.küçükken de fazla yaşardım bu olayı o zamanlar daha çocuksunuz ve günahsız oluyoruz.yanlış anlamayın beni sonuçta hepimiz Allah'ın kullarıyız, sadece abdesli imanlı olanlara kötü varlık gelmez zarar vermez demek yanlış olabilir ki özellikle bedenine sahiplenen varlıkları okuduğum kişiler hangi dinden olursa olsun dinine bağlı kişiler oluyorlar genelde ,yalnışsam düzeltin saygı duyarım

AJA

Elit Üye
Doğru musallatı olann kişiler dinine daha fazla bağlı olanlarda görünüyor.Yani ibadetlerini yapmayan birinden daha fazla olacağını düşünmeyin sakın.Sevgili nefertiti eminim ki kendinizi koruyabielcek uygulamaları biliyorsunuzdur inancınıza göre.Unutmayın insan tüm varlıklardan güçlüdür.

4

43887

Doğru musallatı olann kişiler dinine daha fazla bağlı olanlarda görünüyor.Yani ibadetlerini yapmayan birinden daha fazla olacağını düşünmeyin sakın.Sevgili nefertiti eminim ki kendinizi koruyabielcek uygulamaları biliyorsunuzdur inancınıza göre.Unutmayın insan tüm varlıklardan güçlüdür.
tek bildiğim dua okumak ve savaşmak onlara karşı zayıf olmayacaksınız ki ben şeytanla savaş veriyorum gördüğüm günün ertesi günü bütün gün enerjim çekilmiş olarak geziyorum..dediğiniz üzere insan tüm varlıklardan güçlüdür ama yinede direncinizi kırıyorlar...

AJA

Elit Üye
18 yaşımdan bu yana onlarla ve yada o tür varlıklarla bir çok isteğim dışında olaylar yaşadım.Sevgilime yapılan fiziksel zarar (gözümün önünde dövdüler) dan tutun rüyalarımdan uykularımdan geçtiler.Ki ben o yaşlarda şuan ki bilgimin yüzde beşini bile bilmezken..Evde yanlız kaldığımda yanımda sevgilim gibi yatan mı istersin odanın ortasında gördüğüm konuşan kadın mı dersin yapılan papaz büyüsümü,enerjimin her zaman sömürülmüş olması,parazitlerin hayatımı alt üst edip işimden gücümden sağlığımdan olmam mı.Daha neler neler.
Eğer kaderinizde bunlarla sınanmak var ise kaçarınız yok..Yaşayacaksınız.Önemli olan tek şey var karşısında savaşmak.Zaten insan iki eli bağlı oturamıyor.Şimdi olsaydı zamanında çözüm bulur uzun yıllarca eziyet çekmezdim.Ozaman gencim ağzım burnum bu ne ki aman of derken geçti.Ki hiç bakım yada hocaya medyuma gitmeden.
Kim musallat durumu çok ciddi bir durum..Yayılmış kanser hücresi gibi.Bunu yaşamadım ve inanın bnca tecrübeme rağmen korkarım..Kimsede yaşamasın..
Konuyu açan arkadaşımız davet etmiş ve bilgi aldığını ssöylüyor.Benimde burda anlatmak istediğim nokta şu; kimi bu yolda uğraşır davet eder ritüel yapar vs ama başına bir iş gelmez yanlş yapmış olsa bile.Kimi de bu konulardan bihaberdir ama başına gelmedıkte kalmaz.Eğer ki bu tür davetler yapıyorsanız bunların muhakkak bir karşılığı var iyi yada kötü nyetle yapılsın farketmez.Duayla yaptıgınız bir davette gelenlerin işi gücü yok Dünyadan insanlara cevap mı verıcek .Demek istedıgım bunun bir karşılıgı olur muhakkak.Ha bir de şu var eğer ilim ve bilgi sahibisinizdir ve ilme bilgiye daha fazla ulaşma adına yaptıgınızdır bu başka.
Hadı bulldum bir davet yaapayım şu adamı sorayım yada şu hazineyi vs.Bunlar biraz sıkıntılı.

Konuyu açan arkadaşımıza şunu sormak istiyorum ; ne sordunuz ? (özel oldugu ıcın konuyu belirtirseniz )
Bilmek istediğiniz şey size verilen cevap tatmin ettimi ? En azından konunun ne olduğunu belirtirseniz bizde bu davetin nerde kullanıldığına net bilgi sahiibi oluruz.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Gecen bir seyi merak ettigimiz bi olayi nasil ogreniriz diye bir konuda gormustum denedim ve sonuc aldim.
-calismaya 5 kez birsure okunarak yapiliyor
-her okunusta bir parmaga ufleniyor
-ruyamda geldiklerinde biraz kalabalik gibiydiler
-bana bir tanesini secerek biraz da havali yani kibrli sekilde onume surduler
-onume surdukleri sahis ozel bir cubbe gibi kiyafet giymisti renki kahverendiydi
-sordum sorumu ve guzel cevaplar verdi ve detayli sekilde anlatti
-sureyi soylemedim baskasi yanlis bisey yapar suc benim olur, kimsenin gunahini almak istemem
Sureyi bana öm den söyler misin?

han__ozan

Banlı Kullanıcı
yazılanları okudum bende kısaca kendi hayatımdan kesitlerden bahsedim uzun uzadıya anlatmıcam ama hayatımda var olduklarını kesinlikle biliyorum ama müminmi hristiyanmı yoksa başka bişeylermi bilmiyorum tek bildiğim 1 kere annemin kılığına girdiler o gün evden dışarı kendimi zor attım...1 hafta sonra rüyamda çarpıldım sanırım....sanırım diyorum çünkü uyanığım evin içinde dolanıyorum ve bir anda içime bişey girip çıkar gibi oluyor ve yere yığılıp kalıyorum tam o anda berbat halde yatakta ölü gibi uyanıyorum....kulağıma bazen geceleri kalın bi ses bağırış sesleri ....en son yaşadığım ise 3 gün önce gece üç gibi saat yattım yatakta kendimde değilim kendime gelince kendimi duvara yumruklar vaziyette buluyorum ayağa kalkıyorum mutfağa gidiyorum su içmeye yere düşüp bayılmışım yaklaşık 20 dk sonra uyanıyorum yerdeyim burnumun ve kolumun üstüne düşmüşüm kalkmaya çalışıyorum ama olmuyor sanki ruh bedenden çıkmış ama hissediyorum ...sonra sonra zar zor kalkmaya başlıyorum burnum yarıldı kolum çürüdü bu arada herhangi bir sağlık sorunum yok ..dinime de bağlı bir insanım her zaman en derinliklerine islamı araştırır ve ona göre yaşamaya çalışırım....bütün bu olaylar yüzünden ailemde tedirgin oldu üzüldüğüm nokta burası.... :(

AJA

Elit Üye
tek bildiğim dua okumak ve savaşmak onlara karşı zayıf olmayacaksınız ki ben şeytanla savaş veriyorum gördüğüm günün ertesi günü bütün gün enerjim çekilmiş olarak geziyorum..dediğiniz üzere insan tüm varlıklardan güçlüdür ama yinede direncinizi kırıyorlar...
Anladığım kadarıyla reiki eğitimi alıyorsunzu ve bazı rüyalar görüyorsunuz bu ara.Yukarıda ki cümlenizde şeytanla uğşarışıyorum demişsiniz bunu biraz açarmısınız.Bir şifacının şeytanla olan savaşı nerden geliyor ?

4

43887

Anladığım kadarıyla reiki eğitimi alıyorsunzu ve bazı rüyalar görüyorsunuz bu ara.Yukarıda ki cümlenizde şeytanla uğşarışıyorum demişsiniz bunu biraz açarmısınız.Bir şifacının şeytanla olan savaşı nerden geliyor ?
aslında bu benim eskiden yani daha reiki ile tanışmadığım zamanlarda başladı rüyalarım çocukluğumdan beri farklı ben farkına varana kadar devam etti,devam etmekte şeytanla şavaşıyorum dememin sebebi rüyama girmeye başladığı andan itibaren canımı fiziksel olarak acıtmakta ve ogün enerjimi çalmakta , dua okuyorum gitmiyor resmen onunla bir savaşa girmiş gibi savaşıyorum hatta birgün iç organlarımı parçalayarak benden almaya çalışıyordu uyku uyanıklık arasında nasıl canımı acıtmasın diye ayaklarımı havaya sallıyordum uyandım ayaklarımı o şekilde gördüm ,duru görü çalışmamda meditasyonlarımda bir anda önüme şeytan çıkıyor ve onun çağrıştığı hayvanlar yada kızıl göz onun olduğunu biliyorum kendini hissettiriyor nefesini alıyorum o yüzden dedim, ki bunun üzerine sevgili Urumla hipnoz çalışması yaptık sonuç geçmiş yaşamla ilgili çıktı ve her zaman benimle olacak ama korunuyorum artık bunda reikinin faydasını da gördüm ... ürkütsede korkmuyorum...sevgiler

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
ben size kendimden bir örnek vermek isterim birgün bakım yaptırdığım suriyeli inançlı bir bayan benimle ilgili fazlasıyla bilgi aktarıp sende üç hristiyan cin var dedi neyse daha derine girmiyorum ki gerçekten bildikleri şaşırtmıştı beni,bende dediklerine tamam deyip bana iki haftalık temizlenme ve dualar yazdı yapmamam gerekenleri söyledi ,oda o sırada kendine düşenleri uyguluyordu en son gün geldiğinde artık seni rahatsız etmiyecekler rüyanda bile dedi ,o gece rüyama geldiler görüntüleri o kadar nettiki ve bana dedikleri şey sen bizden bu şekilde kurtulacağını mı sanıyorsun diyerek canımı acıtmaya başladılar bir ara kendimi boğuluyorum sandım nefes alamıyordum bitti dedim ve farkındaydım herşeyin ,ki bu sadece yaşadığım küçük bir örnek ,yazmamın sebebi yazınıza hitabendir.küçükken de fazla yaşardım bu olayı o zamanlar daha çocuksunuz ve günahsız oluyoruz.yanlış anlamayın beni sonuçta hepimiz Allah'ın kullarıyız, sadece abdesli imanlı olanlara kötü varlık gelmez zarar vermez demek yanlış olabilir ki özellikle bedenine sahiplenen varlıkları okuduğum kişiler hangi dinden olursa olsun dinine bağlı kişiler oluyorlar genelde ,yalnışsam düzeltin saygı duyarım

bi yerde okumuştum böyle şeylerle karşılaşması imtihan için olduğu söyleniyordu.benim dediğm zarar dinine imana ters etki yapmasıdır.ne de olsa imtihanlar terfi içindir.

gümüş

Kayıtlı Üye
aslında bu benim eskiden yani daha reiki ile tanışmadığım zamanlarda başladı rüyalarım çocukluğumdan beri farklı ben farkına varana kadar devam etti,devam etmekte şeytanla şavaşıyorum dememin sebebi rüyama girmeye başladığı andan itibaren canımı fiziksel olarak acıtmakta ve ogün enerjimi çalmakta , dua okuyorum gitmiyor resmen onunla bir savaşa girmiş gibi savaşıyorum hatta birgün iç organlarımı parçalayarak benden almaya çalışıyordu uyku uyanıklık arasında nasıl canımı acıtmasın diye ayaklarımı havaya sallıyordum uyandım ayaklarımı o şekilde gördüm ,duru görü çalışmamda meditasyonlarımda bir anda önüme şeytan çıkıyor ve onun çağrıştığı hayvanlar yada kızıl göz onun olduğunu biliyorum kendini hissettiriyor nefesini alıyorum o yüzden dedim, ki bunun üzerine sevgili Urumla hipnoz çalışması yaptık sonuç geçmiş yaşamla ilgili çıktı ve her zaman benimle olacak ama korunuyorum artık bunda reikinin faydasını da gördüm ... ürkütsede korkmuyorum...sevgiler

Sevgili Nefertiti,
Umuyorum daha iyisin şimdi, nedense belki tanıdık bir iki motif yüzünden (iç organların parçalanmışlık hissi) gümüş kordon aklıma geldi. Ona biraz eğil istersen, yumuşak geçişler için yardımı olur düşündüm birden . bende 1-2 kez oldu ama düşmanca değil- kopmam gerekiyordu yani uyanmam gerekiyordu aynı his,fiziksel acısı 2 gün kadar sürdü. Ona eğilince (uyanmak için biyolojik saat kurma-uyku kontrolü vb) ve ayrıca karmik bağ temizliğini kovarak değil- barışarak öneriyorum. Sen değişirsen dünya değişir derler ya, o hep olacak belki ama barış yap affet ve sal yoluna gitsin. bazen asılmasının nedeni bizim de ona asılmamızdır.

4

43887

Sevgili Nefertiti,
Umuyorum daha iyisin şimdi, nedense belki tanıdık bir iki motif yüzünden (iç organların parçalanmışlık hissi) gümüş kordon aklıma geldi. Ona biraz eğil istersen, yumuşak geçişler için yardımı olur düşündüm birden . bende 1-2 kez oldu ama düşmanca değil- kopmam gerekiyordu yani uyanmam gerekiyordu aynı his,fiziksel acısı 2 gün kadar sürdü. Ona eğilince (uyanmak için biyolojik saat kurma-uyku kontrolü vb) ve ayrıca karmik bağ temizliğini kovarak değil- barışarak öneriyorum. Sen değişirsen dünya değişir derler ya, o hep olacak belki ama barış yap affet ve sal yoluna gitsin. bazen asılmasının nedeni bizim de ona asılmamızdır.

Sevgili gümüş önerilerini dikkate alacağım;fakat iç organları diyerek ben özel olduğu için yazıda geçiştirdim.Bu bağ benimle ve devam etmekte,üstelik hipnoz çalışmasında Sevgili Urumla çalışmasını uyguladık.Ki sende biliyorsundur ,her çalışma sonrası temizlenme şifalandırma terapisi uygulanır.'Barış yap affet ve sal yoluna gitsin' sözüne hitaben yazma gereğinde bulundum.:)Bana şifalandırma da yasak...Dediğim gibi bağ benimle :)

winchester67

Kayıtlı Üye
ben dun gece varlik cagirmayi denedim ilk basta cok yuksek bisey hissetim sonra kayboldu. Daha sonra asiri derecede uykum geldi. Dayanamadim direnemedim. Sonra bi varlikla konusmaya basladim. 10-20 saniye sadece sonra bacaklarimda aci hissettim kollarimdada oluyodu. Sonra bisey hissetmedim. Ama uyanunca sag kolumda 3 tane beyaz dise benzer sey var. Ve dirsegimin orasi sanki isirilmis gibi kan akti temizledim. ama morardi cok az. sizce ne olabilir