Telekinezi Hakkında Sorularım

fikretgurpay

Kayıtlı Üye
İş
Lise
Arkadaşlar ilk başta konuyu yanlış yere açtıysam Özür Dilerim..

Ben 2-3 Aydır deniyorum her türlü yöntemi psi-wheel'i Yaptım gibi nerdeyse Bide Yumurta olayını :) Ama diğerlerine ne kadar uğraşsamda olmuyor.:( Meditasyon felan yaptım yinede olmuyor. Bana yardım edermisiniz?? Yardım edecekler Mesaj felan atarmısınız?

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Diğerleri derken? psi-wheelden hemen sonra bir şeyleri uçurmayı denemediniz di mi? Bu işler zaman ister. Psi wheeli yapmış olmanız çok iyi :) yumurta olayı çok eğlenceli zaten :) Bu saatten sonra karar vermeli ve bir iş üzerinde yoğunlaşmalısınız. Örneğin aerokinezi yapmak istediniz. Bakın tekniklerine daha sonra odaklanıp alıştırmalara koyulun. psi wheel üni ye hazırlık gibi düşünün asıl dersler şimdi başlıyor. Kolay gelsin :)

fikretgurpay

Kayıtlı Üye
İş
Lise
Ya Psi-wheel'i Yaptım mı emin değilim aslında. Mesela sağ tarafa döndürmeyi denedim, azcık döndü belki rüzgardır dedim, sol tarafa denedim oda azcık oldu, ama çok yavaş dönüyor bi sureden sonra duruyor. Anlamadım gitti :) ama yumurtayı yaptım :)

fikretgurpay

Kayıtlı Üye
İş
Lise
Özür dilerim forumlarda yeni olduğum için mesajı cevaplaya basmayı unutuyorum. :)

Tahadqn

Kayıtlı Üye
Bilişsel çıktı test sonucum özellikleri nedir