Büyü nasıl bozarım lütfen yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gizemli21

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ben hocaya gittim .daha öncedende baktırıyodum hepsi aynı şeyi söylüyordu . Üzerimde anne tarafından gelen büyü vesaire kötü enerjilerin olduğunu söyledi . Zaten bazı rahatsız olduğum şeyler vardı . Mesela dalgınlık , sürekli bi herşeyi unutma ,ağırlık . Neyse muska yapalım dedi . Yaptık iyi geldi gerçekten . Sonra su yapılması gerekiyor dedi . Suyuda yaptık daha iyi oldum . Yararını gördüm .daha sonra bana 2 hafta önce yine büyü yapıldı . Anlıyorum çnkü hisslerim güçlü . Gece büyü yapanı rüyamda gördüm . Bi takım şeyler beni korkuttular . Ve sonra biraz hayatım karıştı . Çok önemli işlerimi unuttum . Düşünemiyorduk bile üzerimde bi ağırlık vardı . Dua etmeye çalıştım okuyamadım . Sonra yine muska yaptırdım . Kadın su da yapılması gerektiğini söyledi tekrardan . Ben artık bu büyü olaylarından çok sıkıldım . Yıllarca anlamaya çalıştım zaten . Kendi kendime bi sürü dua okuyorum felak nas ayetel kürsi ihlas fatiha vedduha . 1 değil 5 değil 40 üstünde okuyorum hergün . Ben bu büyüyü nasıl bozarım ? . Hocaya gidiyorum bozun diye eksik yapıyorlar birileri yine tekrarlıyor çnkü . Artık kendim bisiler yapmaya çalışıyorum . Büyü nasıl bozulur bozan var mı yardım edin .

origanum

Yönetici
Siz ne yazık ki büyü bozamazsınız, zira büyücü değilsiniz. Nasıl beyin ameliyatı yaparım demekle aynıdır bu soru. Cevabı da aynıdır, siz yapamazsınız. Neden? Çünkü beyin cerrahı değilsiniz. Onlarla aynı süren hatta daha da zorlu ve daha da uzun bir eğitimden geçmiş olmanız gerekir ve cerrah kadar da yetenekli, olmanız gerekir; onlarda el yeteneği büyücüde psişik yetenek tabi. Nasıl sahte doktora giderseniz mağdur olursanız sahte büyücüye de giderseniz mağdur olursunuz. Nasıl en iyi doktora giderseniz başarı oranı yükselirse en iyi büyücüye gittiğinizde de başarı yüksek olur. Nasıl kaliteli malzemeden yapılmış ilaçlar dandik muadillerine göre daha sağlıklı olmanıza neden olursa kaliteli malzemeden büyü de sonucu etkiler. Kaliteli malzemeler pahalıdır, ezik domates ile organik ve taze domates fiyatı aynı olmadığı gibi sağlığımıza etkisi de farklıdır tıpkı ucuz ve dandik büyü malzemesi ile gerçek ve etkili olanlar gibi. Bu değerlere insan her zaman ulaşamaz, kimi zaman bulamadığından kimi zaman da yolları kesişmediğinden. Büyülerde şu var ki maruz kaldı iseniz ya da çözdürmek nasip oldu ise bu kaderinizde böyle bir yol kesişimi olduğu içindir eğer maruz kalmadı iseniz ya da çözdürecek doğru kişiye ulaşamıyor iseniz bunu yaşamanız kaderinizde olduğu ve bu yaşadığınızın tekamülünüz açısından bir katkısı olacağı öngörüldüğündendir. Zamanın akışı kendi yolunuzda ilerlemenizi (çözdürmenizi ya da çözdürememenizi) sağlayacaktır ve bu kaçınılmazdır.

Gizemli21

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim çok güzel açıklamışsınız . Gerçekten iyi bir yere gittiğimi düşünmüştüm . Karşılığınıda fazlasıyla vermiştim. Büyü gibi şeylerden korkan birisiyim . Daha kötü bisi ne olabilir . Ama yine de her şeyde vardır bir hayır .

madgirl

Kayıtlı Üye
büyüler çok çeşitli olduğu için bozulması için öncelikli olarak o büyünün bilinmesi gerekiyor. bunu da sizin bilmeniz maalesef pek mümkün değil, keşke olsa. birçok hoca ne yazık ki bilerek eksik yapıyor çünkü daha sonrasında tekrardan oraya gitmenizi istiyor. umarım iyi bir hoca bulabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...