şifa enerjileri kullanım deneyimleri bölümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biard

Kayıtlı Üye
Forumda şifa enerjileriyle çalışan insanlar olduğuna eminim. Şifa çok önemli bir konu bana göre. Ve forumda daha fazla yeri olmalı ve konuşulmalı diye düşünüyorum. Forum yöneticilerinden bir isteğim olacak bu konuda: şifa enerjileri deneyimleri diye bir bölüm açılsa ve şifa enerjileriyle çalışan insanlar bu bölüme deneyimlerini, tecrübelerini geliştirdikleri farklı teknikleri filan yazsalar iyi olur diye düşünüyorum. İlgi olur mu bilmiyorum tabi. Ne dersiniz?

AJA

Elit Üye
Sevgili biard,enerji çalışmaları uyumlamaları sonrasında deneyimlerin paylaşıdığı bir bölüm var.Fakat teknikler pek yok evet haklısınız.Teknikleri uyumlanan şifacı öğrencilere e-book olarak veriyor egitmenlerimiz.
Bende bu konuda çok yeniyim ve ilkinci bir uyumlama aşamasındayım.Bir konunun içinde sizin sorduğunuz soruyu bende sormuştum kısadan.
Benimde aklımda bir kaç soru var malum eğitmenlerimizin zamanları da kısıtlı ve sorular hiç bitmiyor ki onlarda herzaman cevap veriyorlar.Ben Uurumu yakaladıkça sorular soruyorum mesela :D
Şifa verirken örneğin nelere dikkat edilmeli bunlar nelerdir gibi bu çok önemli.Hastalığı almama açıısndan.Sevgili Embriyo bahsetmişti biraz bana ilk eğitimden sonra fakat tam olarak nedir nasıl olmalıdır anlatılırsa süper olur.
Osi şifa enerjisi için sanırım sizde uyumlanıyorsunuz ? Kimbilir belkide öğrencilere verilmesi gerekiyordur bu bilgilerin.
Bakalım :)

biard

Kayıtlı Üye
Yok aja ben osiye uyumlanmadım kısmet değilmiş ama ben genel olarak şifa enerjileri için sordum reiki, osi farketmez hem sorular hem de tecrübe paylaşmak açısından. Gerçi üyelerin genel olarak şifa ile fazla ilgilenmediğini gözlemledim. Ama 1 2 kişi bile olsak birbirimize bir şeyler katabiliriz bence.

AJA

Elit Üye
Üyeler arasında nefertiti var onun dışında bilgim yok.Modlarımızdan lavander ve bendekiben var diye biliyorum.

AJA

Elit Üye
Şifa uyumlaması alanlar için şifreli bir bölüm açılacak ve orada teknik ve bilgi paylaşımı yapılacak.Bende geçen sene uyumlama aldım. :) Bizde o bölümün açılması ve bize e-book gönderilmesini bekliyoruz. :)
Osi şifacılarına bir e book verildi.Ama o denilen bölümün açılması çok daha iyi olur diye düşünüyorum.Bekliyoruz sevgili Urum :)

biard

Kayıtlı Üye
Ben osi uyumlaması almadım ama şifa enerjileriyle çalışıyorum şifreli bölüm yerine normal olsaydı belki de tekniklerinizi kendi enerji kullanımlarıma göre uyarlayabilirdim. belki de siz benim tekniklerimi kendinize göre uyarlardınız. İstisnalar hariç enerjilerde teknik konusunda kişilerin önü açıktır rahat edebilecekleri şekilde kendileri teknik oluşturabilir diye biliyorum. Hem benim istediğim şey şifa deneyimlerini de içeriyor. Hasta iyileştirme deneyimleri gibi. Ezoterik konularda deneyim anlatılması yasak evet ama şifa enerjilerinde bunun geçerli olduğunu zannetmiyorum çünkü onlara kanal olunuyor. Tanıdığım gerek netten gerek gerçek hayattan şifacılar da deneyim anlatıyorlardı.

4

43887

sevgili biard güzel bir fikir ,bende ajanın dediği gibi ilk reiki eğitimini aldım ki ben eğitmenliğini düşünüyorum:) inşallah o seviyeye de geleceğim.öbür hafta altın üçgen uyumlamasını alacağım:) 21 günlük arınma süreci içerisindeyim yeniyim ve bu şekilde insanların birbirlerine bilgilerini deneyimlerini anlatması güzel olabilir...

biard

Kayıtlı Üye
Tebrik ederim öncelikle altın üçgen benim de severek kullandığım bir enerji. Ve evet az kişi olsak bile deneyim paylaşmak iyidir.

4

43887

Tebrik ederim öncelikle altın üçgen benim de severek kullandığım bir enerji. Ve evet az kişi olsak bile deneyim paylaşmak iyidir.

altın üçgeni okudum onunda ayrı bir uyumlaması eğitimi varmış heyacanla bekliyorum hocamda zaten senin neden altın üçgen eğitimi almak istediğini biliyorum diyor:)uyumlama sırasında farklı şeyler görmüş,şimdiden beni bir heyecan sardı bile...

biard

Kayıtlı Üye
Aslında şuan aklıma iyi bir fikir geldi. eğer bölüm olmazsa forumda bir grup oluşturabiliriz üyeler grup oluşturabiliyor mu bilmiyorum daha önce hiç denemedim. ordan konuşabiliriz eğer oluyorsa tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...