Sorum var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sell96

Kayıtlı Üye
Söyleyeceğim şeyler komik gelebilir biraz, bana geliyor çünkü kendimden hiç böyle bir şey beklemezdim. Benim bir arkadaşım var ismi İrem ve ortak bir çevremiz var. Sevdiğim kişi ve arkadaş grubuyla aynı ortamdayız genellikle. Sevdiğim kişi Ali ve Alinin arkadaşlarından birine karşı sempatim var. Aşk olarak değil nasıl desem abi gibi. Bugün iremin bana attığı mesajla şok oldum. Abi dediğim kişi ireme bir şey sormak için mesaj atmış ve muhabbet başlamış aralarında. Herkes benim iremden her konuda daha iyi olduğumu söylüyor ama neden bilmiyorum benim sevdiğim herkes onunla konuşuyor. Anlayacağınız kadarıyla çok kıskanıyorum, aslında hayatımda kıskanacağım, kıskanabileceğim en son kişi diyebilirim ama kıskanıyorum işte. Sizce ne yapmalıyım? :boat:

biard

Kayıtlı Üye
Sorun yok, ben kardeşimi bile kıskandığımı biliyorum. İnsanız, melek filan değiliz. Aklımıza kötü şeyler, düşünceler gelmesi gayet normal.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Kıskanmak insanı geriletir,gerilerde bırakır.İlle bişe yapacaksan imren bari, o zaman ha onun gibi oldum ha olacam derken bi bakacaksın onu sollamışsın.Bu yüzden kıskanma.Zaten o kişi felak suresini okuyup hased edenlerin (kıskananların) şerrinden ALLAH a sığınırsa, hasedin boşa gidecek.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
kıskanabileceğim son kişi dedirten kibrinizi yendiğiniz zaman, bu sorunu yenmek için de bir adım atmış olursunuz. sevgi ve ışıkla

buzprensi89

Banlı Kullanıcı
Seninki kıskançlıktan çok bencillikle alakalı... Herkesin onunla değil de hep seninle konuşmasını ilgilenmesini istiyorsun sanırım...Ama çok takma kafana İrem in muhabettinden sıkılan sana yönelir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...