Büyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HeYBeT

Kayıtlı Üye
İş
Demonoloji
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba benim bir arkadasim odasında üçgen şeklinde katlanmış arapça mı tam bilmiyorum ama ona benzer bir kağıda yazılmış bir yazı bulmuş bu tam olarak nedir? Nasıl bir önlem alınır? Yardımcı olursanız sevinirim

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Fotoğrafını çekip koyarsanız yardımcı olunur. Bu şekilde mümkün değil.

striker

Kayıtlı Üye
Eskiden '' tüfek icat oldu mertlik bozuldu'' derlerdi. Şimdi ise tüfek yerine internet icat oldu, hacı, hoca, şeyh, proflar çoğaldı.
İki satır yazı okuyan sanal alemin uleması, gölgesini görüp heyecanlanan, çakrası açılmış üstün insan diye ortalıklarda dolanıyor :)
Artık kime güveneceğimi bilemiyorum, hangi yazının gerçeği yansıttığına karar vermekte zorlanıyorum.

Not: Sizleri tenzih ediyorum bu düşüncem sadece kendi şahsi fikrimdir.

ufukalper

Kayıtlı Üye
cevşenden düşmüş olmasın?Çünkü bu şekilde üçgen katlanır onların içindeki dualarda bildiğim kadarıyla :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Resmini koyarsanız okuyabilirim, yanlız her arapça olan şey buyu yada kur an dili değil, arapça gunumuzde konuşulan bir dildir de belki önemsiz bir şey yazıyor

-Tuana-

Kayıtlı Üye
Eğer resim atarsanız anlamak kolaylaşır çünkü kağıda arapça herhangi bişeymi yazıldı yoksa gerçekten büyümü anlayamayız ama eğer büyüyse daha fazla beklememenizi işlevinin ne olduğunu hemen öğrenmenizi tavsiye ederim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...