Evlenecek Kişilere Bakı Şekli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buzprensi89

Banlı Kullanıcı
Evlenecek kişilerin isimleri ebced ile hesap edilir ve toplanır. Çıkan sonuca 7 ilave edilir ve dokuza bölünür. Kalan sonuca göre şu şekilde bakılır.

* Sıfır kalırsa; evlilik hayatları çok geçimsiz olur.
* Bir kalırsa; ayrılırlar. Evlilikleri iyi olmaz.
* İki kalırsa; büyük bir saadete erişirler ve mutlu olurlar.
* Üç kalırsa; geçinirler. Fakat gençlikleri fakirlik ve yokluk ile geçer. İlerleyen zamanlarda zengin olurlar.
* Dört kalırsa; çok uğursuz bir hayatları olur. Evlenmesinler.
* Beş kalırsa; mutlu olurlar. Çok zengin olur ve çok da evlatları olur.
* Altı kalırsa; devamlı bir sorunla karşılaşırlar. Evlenmesinler.
* Yedi kalırsa; çok mutlu evlikleri olur.
* Sekiz kalırsa; çok mutlu ve zengin olurlar.

İsimlerin ebced değerlerini bu linkte bulabilirsiniz

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=28762&highlight=isimlerin+ebced

codzombi

Kayıtlı Üye
konu için teşekkürler yalnız 9 ihtimalden 4 tanesi olumlu yani mutsuz olma olasılığımız daha yüksek :D zaten evlilik gibi bir şey düşünmüyordum , iyice pekiştirmiş oldum ben almayayım evliliği böyle iyiyim .. :D

4

43887

syn avea benim hesaplarıma göre 9 çıktı:) ben ne yapacağım şimdi yok öyle bir ilişki evlilik ...hayalet bir ilişki hüküm sürmekte işin şakası 9'u acaba 0 olarak mı değerlendireceğiz bir çözemediğim ebced kaldı onuda öğreneceğim inşallah...

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
syn avea benim hesaplarıma göre 9 çıktı:) ben ne yapacağım şimdi yok öyle bir ilişki evlilik ...hayalet bir ilişki hüküm sürmekte işin şakası 9'u acaba 0 olarak mı değerlendireceğiz bir çözemediğim ebced kaldı onuda öğreneceğim inşallah...

sevgili nefertiti, bir sayının 9 ile bölümünden kalan 9 ise, 9 u tekrar 9 a bölüp kalan 0 olarak bulursunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...