Periler Tarafından Taciz Ediliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dret

Banlı Kullanıcı
Merhaba mabet üyeleri,son bir haftadır cinler periler tarafından taciz edilmekteyim, çeşitli şekillerde görünüp kulağıma birşey fısıldıyorlar.. nereden ve hangi kapıdan geldiler bilmiyorum aslında biliyorum gibi kahve falı denemiştim bir kere ve lise çağlarımda salakça bir ruh çağırma seansında bulunmuştum.. ben ne bilirdim gelenin ruh değil cin olduğunu ve dalga geçmek için geldiğini.. cahillik işte.. ve ve çevremde bir bayan vardı yıllar önce okuldan arkadaşımdı.. sonradan duydum ki bana aşıkmış ama benim için sadece bir arkadaştı hep öyle idare etmeye çalıştım bozmadım bildiğimide anlamamazlıktan geldim.. ama bu kişi takıntılı bir kimse gözünü koyduğunu almadan bırakmaz soruşturdum şimdi evliymiş ortak arkadaşımız yine bir bayan, kız evlendi ama seni unutamıyor evlendiği gün nasıl buruktu görmen lazım düğün günü bana geçecek bu üzüntüm o benim olacak diyordu, ben bu kadar anlatabilirim ama mügeye dikkat et senle kafayı bozmuş dedi, büyük ihtimalle bu musallat etti bana perileri.. off diyorum derdim bindi binbir oldu.. saol yani müge.. ve işin komik yanı gönderdiği peri bana aşık olmuş.. bugün yarın itiraf eder kimin gönderdiğini.. ama beni gülümseten neydi biliyormusunuz periye madem bana bağlandın söyle bakalım seni biri yolladı yada beni nasıl buldun dedim birisi hayır olmaz deyip naz yapıyor sonra o zaman sen beni sevmiyorsun diyorum... hayır diye bağırıyor çok seviyorum benle divanımıza gel diyor ben olmaz ama ne için geldin kim yolladı söylersen belki gelebilirim diyorum susuyor ama sonra baş harfini söyle diyorum yollayanın M diyor müge değilde bu kim.. bence o ve psikolojimi iyice bozmuş durumda.. bakalım cini kandırabilirsem :willy_nilly: geri mügeye yolllayacağım aynen.. ne için geldiğini felan adını vs öğreneyim :) bu yazıyı yazarken bile anlamadığım birşeyler fısıldıyor kulağıma.

Dret

Banlı Kullanıcı
İlginç gelişmeler var..

bu konuyu açarken kulağıma birşeyler fısıldamaya başlamışdı, ona seslendim hey dediğinden birşey anlamıyorum beni korkutmadan gelirmisin ? oturup konuşalım..merak ettiğim şeyler var beni çok seviyorsun demek ( yem atıyorum ) bizim ergen kızlarımız gibi hızlıca ihihiihi evet evet dedi tamam gelicem gelicem dedi bende korkutma ama gel dedim. sonra bir deniz kızına benzer bir tablodan fırlamış gibi cennet hurisi gibi bir canlı formunda karşıma çıktı.. hani duyuyoruz ya ayakları ters felan bunda ters değiildi çünkü ayağı yoktu yerden yüksekte duruyor sanki havalanmış gibi ve yılan gibi altı, üstü allı pullu birşeyler.. bildiğin deniz kızı gibi karşıma çıktı. (birde anlayışlı.. arkamdan geldi ki korkmayım diye geliyorum diyor... !!! kalbim ağzımda atıyordu.. korkudan kendimi toplamam 2 dk sürdü tam karşımda süzülüyor.. ve filmlerde ellerini bağlayıp dile sahip benden ne dilersen diyen lamba cininden hiçbir farkı yoktu sanki..bunları anlatırken cümle bütünlüğünü kurmakta güçlük çekiyorum, takdir edersiniz hergün cinlerle görüşmüyorum :)

anlat bakalım nedir benimle derdin...

seviyorum çook.

sizin boyutunuzdan buraya geçmene ne sebep oldu ? kendi kendime geldim deme.. inanmam!

büyü görevlisiydim.. o seni çok istiyordu ben ona aşık etmek için geldim.

o kim ?

bilmiyorum..

yalan söylüyorsun o zaman, seni yollayanı nasıl bilmezsin.. (sesimi yükseltiyorum)

ağlamaya başlıyor.. ama ben sana aşık oldum ona yapamam ( garip sesler çıkarıyor yaş bir zemine vuran çırpınan sudan çıkmış balıklar gibi)

uzun süren sessizlik..

tamam sen herneysen bir periysen benim dünyama ait değilsin.. ve bana aşık olamazsın olsanda olmaz ..bir adın varmı ?

bilmiyorum..

tamam sana herne isen arkadaşların nasıl hitap ediyor sizinkiler yani ne diye çağırıyorlar..

elfida ismim hihihiih ( bilgisayardan haluk levent elfida çalıyordu..)

işte şimdi güldürdün beni pislik yalancı..! adın ne . sevdiğinede mi yalan söyleyeceksin .

tamam kızmaa ( ağlıyor yine) ismim yafit..

o zaman bu nasıl isim hiç duymamıştım.. bir dakika sizinde bizler gibi milliyetiniz vardı değilmi ?

anlamıyorum..

yani sizde de türk , alman, arap gibi şeyler var değil mi ?

evet evet ben yahudiyim.

ben şok üstüne şok yaşıyordum.. adının yafit olduğunu söyleyen bir yahudi cin bana aşık olmuştu..

peki yafit şimdilik bu kadar olsun gidebilirsin.. biraz nefe almak istiyorum.

anlamadım ama olur.. ( ve sözden kayboldu)

buzprensi89

Banlı Kullanıcı
Üstad o değil de sen hiç mi korkmuyorsun onunla konuşurken... Ayrıca kibar davran bence ona ....Gerçekten aşık olduysa sana işin zor.. Çünkü senin evleneceğin kişiye karışır sana aşık olana insana düşman olur ve gerekeni yapar..Gerekenin de ne olduğunu biliyorsun..Ne yap ne et kurtul ondan...Doğruysa tabi..

nikotin-34

Kayıtlı Üye
bak ne güzel diyorsun oturup konuşalım demişsin halletseydin şu meseleyi keşke.

Dret

Banlı Kullanıcı
Üstad o değil de sen hiç mi korkmuyorsun onunla konuşurken... Ayrıca kibar davran bence ona ....Gerçekten aşık olduysa sana işin zor.. Çünkü senin evleneceğin kişiye karışır sana aşık olana insana düşman olur ve gerekeni yapar..Gerekenin de ne olduğunu biliyorsun..Ne yap ne et kurtul ondan...Doğruysa tabi..

ne ara üstad oldum ben ya :) mağdurum şu durumda , kardeşim benim yapım ve tahammül sınırlarım biraz geniş ama şuna rağmen psikolojimin zarar görmek üzere olduğunu hatta gördüğünü düşünüyorum tabi ki verebileceği zararların farkındayım,ama krizi fırsata çevirmek varken ? bu arada rahatlığımın sebebi birazda bu konularda tecrübeli bir dedem varona ulaştım sabah bişeyler yaptı ama bu çok güçlü ve tek değil dedi. yani aylar sürebilirmiş çıkması, ama çıkana kadar el mecbur katlanmaya :) fiziksel olarak değemiyor bana sadece ses ve görüntü olarak var yani sanırım beni koruyan birşeyler var.eğer doğruysa demişsin, vallahi kardeşim sana inan dmeiyorum benim yaşadıklarım bu ve bana gerçek, size hikaye gelir çocuk masalı gelir orasını bilmiyorum ben :)

buzprensi89

Banlı Kullanıcı
ne ara üstad oldum ben ya :) mağdurum şu durumda , kardeşim benim yapım ve tahammül sınırlarım biraz geniş ama şuna rağmen psikolojimin zarar görmek üzere olduğunu hatta gördüğünü düşünüyorum tabi ki verebileceği zararların farkındayım,ama krizi fırsata çevirmek varken ? bu arada rahatlığımın sebebi birazda bu konularda tecrübeli bir dedem varona ulaştım sabah bişeyler yaptı ama bu çok güçlü ve tek değil dedi. yani aylar sürebilirmiş çıkması, ama çıkana kadar el mecbur katlanmaya :) fiziksel olarak değemiyor bana sadece ses ve görüntü olarak var yani sanırım beni koruyan birşeyler var.eğer doğruysa demişsin, vallahi kardeşim sana inan dmeiyorum benim yaşadıklarım bu ve bana gerçek, size hikaye gelir çocuk masalı gelir orasını bilmiyorum ben :)

Bir bakıma kıskandım seni bana niye kimse aşık olmuyor diyesim var :) Fakat senin bu krizi fırsata dönüştürme çaban felakete yol açabilir... O perinin de sorumlu olduğu alanlar var ve muhtemelen hesap verdiği kişilerde vardır kendi dünyasında...Sana olan aşkından ötürü kırmayıp her istediğini yapar ama bazı güçleri kızdırır bu ikiniz içinde iyi olmaz.. Bence sen ona her gece sarıl uyu romantik sözler söyle tadını çıkar işte :D Ama kurtul ondan yoksa akli dengeni yitirirsin...

Dret

Banlı Kullanıcı
bak ne güzel diyorsun oturup konuşalım demişsin halletseydin şu meseleyi keşke.

hem istiyorum gitmesini hemde bilinmeze olan merakım belkide kullanabilirim düşüncem gitmesin diyor iki ara bir dere kaldım ortada , cesaretimi toplarsam tekrar konuşacağım onunla cevapsız sorularım var , ama dedem bu tür işlere vakıf onunla irtibata geçtim sabah birşeyler yaptı ama güçlü olduğunu ve güç bir şekilde çıkacağını söyledi bakalım beklemedeyim :)

Dret

Banlı Kullanıcı
Bir bakıma kıskandım seni bana niye kimse aşık olmuyor diyesim var :) Fakat senin bu krizi fırsata dönüştürme çaban felakete yol açabilir... O perinin de sorumlu olduğu alanlar var ve muhtemelen hesap verdiği kişilerde vardır kendi dünyasında...Sana olan aşkından ötürü kırmayıp her istediğini yapar ama bazı güçleri kızdırır bu ikiniz içinde iyi olmaz.. Bence sen ona her gece sarıl uyu romantik sözler söyle tadını çıkar işte :D Ama kurtul ondan yoksa akli dengeni yitirirsin...

ya abi komedi zaten film olsa bu kadar olur.. hadi kız liseden aşıktı bana biliyordum onu aşık etsin diye büyüyle cin yolluyor cinde bana aşık oluyor büyüyü yapmıyor.. ağlarmısın gülermisin. bir cini kaldı be bir cini hani o kadar da yakışıklı değilim ki ben neyime aşık oluyorlarsa, ve müge denilen kadının 1 yaşında çocuğu varmış ondanda utanmıyor rezillik resmen.

juba

Kayıtlı Üye
Abi kenara çek konuş de ki yafit niye böyle şeyler yapıyorsun güzel kızsın seni beğenen çok olur beni de zamanla unutursun de.

dugukann

Kayıtlı Üye
Senden soğumasını sağlayacak şeyler yap.Geğir,yellen,balgam vs
Sohbet sırasında çaktırmadan öğren bi erkekte en çok neye gıcık oluyor.
Sonra onların hepsini yap.

Dret

Banlı Kullanıcı
Senden soğumasını sağlayacak şeyler yap.Geğir,yellen,balgam vs
Sohbet sırasında çaktırmadan öğren bi erkekte en çok neye gıcık oluyor.
Sonra onların hepsini yap.

yafit için söylüyorsan banyoda wc'de yanımda zaten ki beki hoşuna bile gidiyordur. Müge için diyorsan, görüşmediğim için .. Ama kendi takip ediyormuş uzaktan ama ne zaman eder nerden bileyim :(

AğLan

Kayıtlı Üye
zulüm sen üstatlarıda geçmişsin perde falan hiçbieşy kalmamış sende helal olsun sayın urum veya yule bile bukadar rahat konuşamıyordur bence :D

Dret

Banlı Kullanıcı
Abi kenara çek konuş de ki yafit niye böyle şeyler yapıyorsun güzel kızsın seni beğenen çok olur beni de zamanla unutursun de.

Cesaretimi toplayayım yarın ilk işim o zaten benzer bir şekilde ayrı dünyaların mahlûklarıyız diyeceğim ve kendine bir cin bul benden sana yar olmaz diyeceğim umarım bir zarar vermez bana :)

Dret

Banlı Kullanıcı
zulüm sen üstatlarıda geçmişsin perde falan hiçbieşy kalmamış sende helal olsun sayın urum veya yule bile bukadar rahat konuşamıyordur bence :D

Perde kalksa iyi akıl baştan uçmasında.şaka bir yana ben davet etmiş değilim ve dedemde olmasa bu işlerle ilgili perdeye sarar beni kaçırırlardı bunlar. Yani ben medyum enerji uzmanı felan değilim olanların şaşkınlığını üzerimden hala atamadım.

AğLan

Kayıtlı Üye
:D sıkıntı yok muhabbetin koyu kötü bi konuşma olmamış hiç :D

striker

Kayıtlı Üye
Sabah 7'de uykunun en güzel yerinde üstelik tatildeyken zor bela uyanabildim. Tam 10 dakika debelendim. Uykusuzluktan gözlerim açılmıyor ama toplam 1.5 saat sonra uyanmak için resmen can çekiştim.
Bu sefer Allah'tan herşey rüyada oldu, neyse kısa keseyim.
Uykuda hoş bir rüyada iken kucağıma bir bebek verildi, tatlı bebeğe tam bakarken şekil değişti, mekan değişti, kasvet başlar başlamaz rüyadan düştüm direk odamın içindeyim, bir ses duydum aynen şöyle ''peter pan gibi'' diyor, ben garipsedim, peter değil pitır demesi gerekirdi diye düşündüm :)
Teleffuzu aklıma takıldı, niye böyle söyledi, ne demek istedi diye düşünürken, bir gölgemsi renk duvarda yükselmeye başlayınca, kalbim duracak gibiydi, o uykudan uyanana kadar çektiğim çileyi Allah kimseye yaşatmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...