Üzerimdeki Musibet, Sanssızlık,Kısmetsizlik, Bela Lütfen YARDIM..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Redard

Kayıtlı Üye
Merhaba hocalarım, son 1 senede başıma gelmeyen bela musibet kalmadı, Fal, Kurşun bir cok şeyi denedim ama bir sonuc elde edemedim. Şanssızlık ve kısmetsizlik zaten başlı başına dert. En son bi hoca 3 harfliler oldugunu belirtti, Acıkcası su an pek maddi durumum yok, Bana yardımcı olabilecek bir hocam varmıdır acaba ?

striker

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamaz iseniz inancınızı öğrenmek isterim.

hasan06

Kayıtlı Üye
o halde temiz bir gusül abdesti alın ve yeniden kelime i şahadet getirin sonra namaz kılın ama sırf kılmak için değil allaha yakın olmak için. o zaman herşey olmalı gerekn gibi olur. birde bunu unutmayın hayır ve şerrin allahtan gediğini( imanın şartılarından 6cısıdır. hayrın ve şerrin allahtan geldiğine inanmak.

striker

Kayıtlı Üye
Müslüman - Sünni , Ama dini tam yaşamıyorum.

Ben hoca değilim, sıradan bir forum üyesi olarak müslüman kimliğine hitaben, inancınız Allah'ın emir ve yasakları ise dünyaya onun nazarının tecellisini görebilmek için bakmayı denemelisin. Allah var olan her şeyin sahibidir. Bir yaratılış ve kurallarla bu alemi, içinde yaşayan canlıları var etti. Koyduğu yasalar ve kanunlarla bir hayatın içinde varız.
Bir şeye emin olun, fal, büyü, vefk vs artık ne kadar uygulama var ise uygulayanların ifadeleri sizi yanıltmasın, gerçekten bu olgulardan medet arayan yada bu olgularla hayatını geçirenler hiçbir şeyi başaramamış kişilerdir. Bu sadece senaryodur. Yazılır, çizilir, söylenir vs aslında kocaman bir yalandan ibarettir.
İnsan, büyü ile neyi değiştirecek? Bunu hiç düşündünüz mü?
Yer çekimi kanununu büyü yada diğer yollarla saf dışı eden var oldu mu? Fizik kurallarını tersine çeviren bir kişi çıktı mı? Örnekleri ne kadar sıralarsak sıralayalım, hepsinin yanıtı aslında ''hayır'' olacaktır. Çünkü Allah bu kainatı yasalar ile donatmıştır. Her canlı bu yasalara tabidir. Kimse yasaları tersine çeviremez, Allah'ın donattığı kanunları yok edip, kendi kanunlarını yazamaz.
Bakış açınızı bigbange kadar götürün, o zaman bir nohut tanesinden Allah'ın sanatını ve insanlara tecellisini belki daha farklı analiz eder, hiçbir değeri olmayan olguların var oluş amacınızın yanında ne kadar basit bir hayal ürünü olduğunu anlayabilirsiniz.

Sevgi ve saygı ile...

Yalan Dunya1

Kayıtlı Üye
41 gun YASIN oku Sabah kalkinca hic bir seyin kalmaz. Ve maddi ve manevi durumunda duzelir. Sana Garanti istersen sonra gel beni burdan bul.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...