I-Doser Programı ve 146 doz

foxx

Banlı Kullanıcı
kendi yapımın mı yoksa normal olanlar mı

codzombi

Kayıtlı Üye
kendi yapımım değildir , kendi yapımı olduğunu iddia eden varsa da kahkaha atarım.. dikkat edin viruslu onlar.. bu temiz ve orjinal i doser programı . premium olanından.. kendi yapımı olanına güvenmeyin frekanslar ne şekilde bilinmiyor.

daha geçen haftalarda elemanın teki çıkmış diyor ki benim yapımımdır içeriği şifrelenmiştir bilmem cart curt saçmalıyor ve sonra bu viruslu olabilir çünkü program şifrelidir diye kakalattırıyor . he yavrum he. herkesi keriz kendini de akıllı sandı velet.

kdr1234

Banlı Kullanıcı
kardeşim program kurulurken hata veriyor.yarıda kalıyor.netframework 4 ü karsıdan yükledi fakat bilgisayara yüklenirken yükleme başarılı olmadı hatası alıyorum.

codzombi

Kayıtlı Üye
kardeşim program kurulurken hata veriyor.yarıda kalıyor.netframework 4 ü karsıdan yükledi fakat bilgisayara yüklenirken yükleme başarılı olmadı hatası alıyorum.

tekrar yükle 3.5 tan başla.. sonra 4 yüklersin.. java da yüklü olsun ne olur olmaz..

foxx

Banlı Kullanıcı
ı doserlerin içerigini biliyor musunuz.içerigi degistirip degerlerle oynuyan kisiler ı doser mp3 olarak yüklerse orjinal özellik bozulur fayda görülmez.ı doser icindekini birde analiz edin daha zararlı ayıstırıp koymak gerek. bu dozun üstüne 2 pas gecilse burun kanaması bas agrısı dahi yapar.ornek dozun biri diyelim hayal gordurucu farklı bir versiyon yapılabilir aynı degerlere bakılarak test edilip tabi ugrasan kım paraya yapar,herkese satar.

codzombi

Kayıtlı Üye
olmuyor malesef 3.5 indirdim o hiç yüklenmiyor :( win7 32 bit kullanıyorum

pcde sıkıntı var, lütfen format atarken service packli olanlardan atın.. ve format atttıktan sonra tüm güncelleştirmeleri yükleyin, sonra tekrar deneyin.. program çalışmıyorsa benim yapabileceğim bir şey yok , kolay gelsin..

John Constantine

Kayıtlı Üye
i doser hakkında süper über bir bilgim yok o yüzden bi soru sorayım herhangi bir sakıncası varmıdır? :D

John Constantine

Kayıtlı Üye
hocam malum dozun başka bilgisayara kayıtlı olduğunu söylüyor ve atmıyor nasıl yapacağız?

Laxus

Kayıtlı Üye
hocam malum dozun başka bilgisayara kayıtlı olduğunu söylüyor ve atmıyor nasıl yapacağız?

yapman gereken şunlar dozun bulunduğu dosyadan açılmayan dozu bul not defteri ile aç en aşağıya indir en sondaki @ işaretine kadar olan 5-6 harfi silmen lazım @ işaretide dahil sonra kaydet düzelicektir daha önce programı yükledikten sonra format attıysan bu sorun oluyor

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
öncelikle teşekkürler.Uzun zamandır bekliyordum.Şimdi indiriyorum : benim merak ettiğim dozlar 250 civarındaydı forumda.Hepsini eklemediniz mi ? ayrıca programda sonradan ekleme yapabilme secenegi mevcut mu ?

codzombi

Kayıtlı Üye
kısacası öldürmez ya da hasta etmez değilmi dozunda dinlersem :D

hasta edebilir öldürebilir de malum hormonlardan bahsediyoruz şakaya gelmez.

ben de nedense böyle bir şey çıkmadı

öncelikle teşekkürler.Uzun zamandır bekliyordum.Şimdi indiriyorum : benim merak ettiğim dozlar 250 civarındaydı forumda.Hepsini eklemediniz mi ? ayrıca programda sonradan ekleme yapabilme secenegi mevcut mu ?

forumdan indirmedim ben .. başka yerlerden buldum .. 156 lık gördüm gereksiz.. başka yerlerde araştırırsanız ekleyebilirsiniz dozları ,zor değil.. evet sonradan ekleme yapılabilme seçeneği mevcut sürükleyip bırakmanız yeterlidir..

codzombi

Kayıtlı Üye
Hasta etmez ya da öldürmez.Dozlar sadece belirli bi frekans gönderiyor.Hormonlara etki etmiyor.Beyine gönderdiği frekanslar sayesinde etkileri yaşıyorsunuz.
Öldürme ya da hasta etme gibi bir durum olmaz.Düzgün kullanılmazsa psikolojik sorunlar,bilinç sorunları olabilir.

emin misiniz??? isviçrede doktora sordum bunu bana sakın dinleme hormonlarını bozar dedi . doktor bunu diyorsa vardır bi bildiği :)

John Constantine

Kayıtlı Üye
bana pek güvenli gelmedi. beyinle bu şekilde oyuncak misali oynanmamalı. şahsen deneyeceim ama etkili olsada bi daha kullanmayacağım