Ailemin benim istediğime onay vermesi için ne yapabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

glamora

Kayıtlı Üye
Avea, ne demek istediğini tam anlamadım seni isteyen derken? anlamadım valla kusura bakmayın tam olarak ne için o yazdığınız :D bir de, denenmiş midir? ve latin harflerle mi yazılmalıdır?
ben de biliyorum fakat bu konu diğer konulardaki dileklerle eş tutulamaz Foras. diğerleri genelde ailelerin izin vermediği sevgililerle ilgili. benim konum farklı.

candokia

Kayıtlı Üye
Vardır ailenin bir bildiği bu kadar ısrar etmezler bu yüzden pişman olabilirsin bizzat kendim yaşadım :(

hasan06

Kayıtlı Üye
ailenle konuşmanı güvenini kazanmayı tavsiye edebilirim

Zek0808

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, aile de bir yerden sonra işin cıvkını çıkarıyor. Benim babam olan adam 8 yıldır başımı zorla örtüyor. Bunalım geçirmek üzereyim. Kendinin sofi takıldığı halde yediği haltları burada anlatmayacağım ama cidden bazen büyücülere gidip büyü mü yaptırsam acaba diye de düşünmüyor değilim. Tanımadan yorum yapmayalım bence. Zira babam olan kişiyi tanımak dahi istemezsiniz..

glamora

Kayıtlı Üye
işte sevgili işi bir zaman sonra bitebilir illa olması gereken bir şey değildir ve bunun için aileye büyü vs yapılması hoş olmayabilir şahsım adına konuşuyorum. benim fikrim.

fakat Z.LetsRock arkadaşın da belirttiği gibi aile ile ilgili daha büyük sıkıntılar var. ailenin sevgiliyi onaylamasından daha büyük sayılabilecek sıkıntılar. ki onlara bile çözüm bulunabiliyor burada, buna neden bulunmasın?

haydi, el ele verin de şu aciz kullara bir deva bulun! :(

albus

Kayıtlı Üye
salla; kaç.
run, run, run away..
boşveer.
bir iki yıl sonra seni özlerler barışırsınız zaten.

aklıselim1

Banlı Kullanıcı
6 aydır uğraşıyorum ve umudum tükenmek üzere. 3 medyumla görüştüm şimdiye kadar paralarım gitti ve hiç bir sonuç alamadım. yanlış kişilere güvendim.
olay; aileme şehir dışında yaşama isteğimi ve bir takım isteklerimi kabul ettirmek istiyorum çok katı bir ailedeyim ve genelde anlaşamıyoruz. artık onlarla yaşamak beni bunaltıyor ve psikolojik sorunlara sebep oluyor ayrılmak istiyorum ama onların da rızası olsun istiyorum. Bu konuda ne yapabilirim

bu isimle başlık açılamayacağı gözümden kaçmış, affola bir daha yapmayız :) üzgünüm böyle bir duaya veya bana yardımcı olabilecek her şeye ihtiyacım varşu saatten sonra bu kadar umut beslemişken dönemem maalesef. büyü vefk de istemiyorum mutlaka bir dua vardır değil mi? ve denenmiş hiç bir duanın burada paylaşılması da yasak değil. yeni çözümlere de açığım yeter ki buna bir çözüm bulabileyim lütfen :/

çozüm çok basit. memur ol ... evinden uzak biryerde memurluğu kazan :)

glamora

Kayıtlı Üye
ohoo öğrenciyim daha ben daha ne memurluğu.. kaçırın beni! :D

hasan06

Kayıtlı Üye
aileler cıvıtabilir ama büyü yapmak yemek yapmaya benzemez hadi büyü yapayım babamın annemin huyu değişsin ne dersem ok desin . yok böyle birşey

glamora

Kayıtlı Üye
zukachidorikato bence ayarlayalım her şeyi kaçalım biz, gelecek olan varsa da buyursun gelsin bizimle arkadaşlar! :D

bu arada ciddi ciddi derdime yok bir derman.. bir Allah'ın kulu kurtarsın beni de siz de kurtulun ben de kurtulmuş olayım :)

büyüyü yaparım gibi bir şey söylemedim. ki daha önce hiç yapmadım zaten. o tür işlere girişeceğimi sanmıyorum, daha akla yatkın şeylerle çözüme gitmek daha mantıklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...