Ruhsal Dünyadan Mesajlar

black_angell

Kayıtlı Üye
Ruhsal Dünyadan Mesajlar 2 isimli kitabın yazarı Dr. Karl Nowotny çevirmeni Semra Tuna olarak belirtilmiştir. Karl Nowotny bir psikiyatri ve nöroloji profesörüydü ve birçok bilimsel makale yayınladı. Ölümünden sonra, medyum Grete Schroeder ile bağlantıya geçti ve herkes için mesajlar vermeye başladı Tebliğlerinde, açık ve basit bir dille öteâlem ile olan bağlantıları açıklamakta ve bu dünyada yaşayanlara sağlıklı bir hayat felsefesi için öğütler vermektedir.Bu kitapta düşük, sara, multipl skleroz ve nedenleri hakkında öteâleme ait görüşler; durugörü üstüne yorumlar; anormal duygusal ve zihinsel tavırların tedavisi ile ilgili öğütler; depresyon ve isterinin nasıl tedavi edileceği; dinsel mesajlar hakkında görüşler; duygusal rahatsızlıkların çocukluk çağlarında teşhisi ve tedavisi; parapsikolojinin sorumluluğu; negatif enerjilerden zarar gören insanların tedavisi hakkında öğütler gibi birçok ilginç konu bulacaksınız.

Ruhsal Dünyadan Mesajlar 2 kitabının sayfa miktarı : 318
Ruhsal Dünyadan Mesajlar 2 kitabı Türkçe olarak yazılmıştır.

Ekli dosyayı görüntüle 5812

-alıntı

Bu konuya ilgisi olan birçok kişi gördüm, onlar için okunması gereken bir kitap olduğunu düşündüm.

4

43887

kitaplığımda olması gereken kitaplardan bir tane daha.. açıklama için saol hemen netten getirteceğim bu tür kitapları okumayı çok seviyorum:)

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Nette gezmeyi severim bakarım kitapa güzel sürükler arşive katılması gerekenlerin arasında bi kitap.