Kaybolan Malezya Uçağı İle İlgili Ruhsal Varlıklardan Yardım Almak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xalpx

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlarım.Öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış yerde büyük ihtimalle özür diliyorum şimdiden.Biliyorsunuz yaklaşık 3 aydır 227 yolcu ve 12 mürettebat ile malezya havayollarına ait bir yolcu uçağı kayboldu ve hala yeri tespit edilebilmiş değil.Yarının tespitini bırakın uçak kaçırıldımı,düştümü bu tarz noktalarda bile net birşey söylenemiyor ve şuanda okuduğuma göre artık arama çalışmalarıda yavaş yavaş bırakılıyormuş.Benim merak ettiğim acaba varlıklardan yardım alarak bu uçağın yeri tespit edilemezmi yada uçağın başına ne geldiğine dair bilgi alınamazmı?Bence bu sağlanabilir.Acaba sitede bununla ilgili bir çalışma yürütülebilirmi?Toplu olarak durugörü çalışması yada nebileyim bir varlıkla iletişimi olan birisi bu konuda bilgi almak istese.Yani demek istediğim acaba burada bu konuda birşeyler yapabilecek yada zaten yapmış olan arakdaşlarımız varmı?Merak ettiğim üzücü bir konu gerçekten.Ben bu konuyu durugörü/rüya yoluyla öngörülerin paylaşıldığı bir sitedende uzun zamandır takip ediyorum.Gerçektende olay çok gizemli bir hal almaya başladı.Bu konu hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Esen kalın :)

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben varlıklarla iletişimde olan birinin kolaylıkla öğrenebileceğini düşünüyorum.

codzombi

Kayıtlı Üye
bir kaç kişi toplanın fincanla çağırın sorun bence

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bir kaç kişi toplanın fincanla çağırın sorun bence
Fincanla olacak iş değil bu codzombi :D Gerçekten varlıklarla olan kapısı aralanmış , güvenilir ve itaatkar bir varlığı olan yada böyle bir varlıkla görüşebilen varsada yanlız yapabilir diye düşünüyorum.

Yalan Dunya1

Kayıtlı Üye
Onlar yasiyorlar karanlik bir magra gibi bir yerdeler. 2 dagin arasi gibi bir yer. Bendeki goruntu bu kadar.

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Benim tahminime göre hepsi ölü halde ve okyanusun dibinde...

Siyahsancak

Banlı Kullanıcı
Ben bir rüya gördüm uçak uçuyordu sonra önünde mor siyah bir kapı açıldı uçak onun içine girdi bu konuyu açtığınız için söyleyin dedim üst yorumlarda bi arkadaş 2 dağın arasında dedi belkide oraya açılan bi kapıdır

4

43887

benimde ilginçtir ki bugunkü rüyam ilginçti konuyu okuyunca farkına vardım..farklı bir ülke ve okyanus ve çok dalgalıydı herkes kurtulma çabası içindeydi çünkü bende dahil yaşam savaşı veriyorduk ,köpekbalığından kaçan insanlar bile vardı ,demekki hepimize farklı yansımış...inşallah kurtulurlar....

xalpx

Kayıtlı Üye
Onlar yasiyorlar karanlik bir magra gibi bir yerdeler. 2 dagin arasi gibi bir yer. Bendeki goruntu bu kadar.

Sevgili arkadaşım şuan durugörü çalışması yapan insanların birçoğu senin aktardığın imajlara benzer bilgiler vermekteler.Birçoğu çizimlerinide paylaşmışlar bir sitede.Umarım dediğiniz gibi yaşıyorlardır.Onun dışında uçağın tropikal bitki örtüsüne sahip ada gibi,yarı mağara şeklinde bir yapının içinde olduğunu birçoğunun yaşadığını aktarıyorlar.

codzombi

Kayıtlı Üye
Fincanla olacak iş değil bu codzombi :D Gerçekten varlıklarla olan kapısı aralanmış , güvenilir ve itaatkar bir varlığı olan yada böyle bir varlıkla görüşebilen varsada yanlız yapabilir diye düşünüyorum.

neden olmasın ??? fincanla varlıklara kapıyı açmıyor musun ?? güvenilir itaatkar bir varlığı olan mı vay anasını sayın seyirciler itaat edicekmiş bide.

leek

Kayıtlı Üye
bu olayı fazla irdelemeyin tek söyleyeceğim ucak bir adaya indirildi ve içindekilerin hepside yaşıyor sadece fazla irdelemeyin

leek

Kayıtlı Üye
demekki bişeyleri bir şekile görebiliyorum yasemin

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Bir şeyleri görebilmeniz çok güzel ancak yanlış giden şeyleri görüp de irdelemeyin diyorsanız bu da çok üzücü

leek

Kayıtlı Üye
bazı durumlar vardır susmak gerek kardeşim irdelemeyin diyorsak vardır bir sebebi

asterix

Kayıtlı Üye
Bu konudaki Kasyopya cevabı;
S: (L) Pekala, bu konu hakkında bu kadarı yeterli belki de. Sanırım herkesin aklındaki konu Uçak [Malezya Hava Yolları 370 No’lu Uçuş]. Uçak, uçak! {Fantazi Adası} (Pierre) Uçak nerede?
C: Bir uzay/zaman kilidi kuyusunda.

S: (L) Çinliler bir enkaz bulduklarından eminler.
C: Bu koşullar altında bulunan herhangi bir "enkaz" son derece şüpheli görülmeli.

S: (Pierre) Kasıtlı bir olay mıydı yoksa bir tesadüf müydü?
C: Sızıntılar karışıklığa neden olduğunda meydana geliyor. (ç.n.: burada "sızıntı" terimi, 4. yoğunluk enerjilerinin bir sızıntısı anlamında)

S: (L) Karışıklık derken?
C: Alemler ve içindeki herşey.

S: (Perceval) Karışıklık uçağın yön değiştirmesinden belliydi gibi görünüyor ve sonra da bir zaman ve uzay kuyusunda kayboldu demek. (Data) Uçaktaki yolcular iyi mi?
C: "İyi"yi nasıl tanımladığına bağlı.

S: (Perceval) Meşhur 19 No’lu Uçuş’a (Flight 19) benzer bir durum mu? (ç.n.: bkz 1, 2)
C: Evet.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
bazı durumlar vardır susmak gerek kardeşim irdelemeyin diyorsak vardır bir sebebi

çok merak ettim kardeşim, engin bilgilerinizden bizleri de faydalandırın lütfen. kimlere kaldık arkadaş, yoruma bak adam ahit sandığının yerini biliyormuş tribine girmiş.

foxx

Banlı Kullanıcı
konu kendini aşmış yorumlar hayali bir düzeye gelmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...