Kaybolan Malezya Uçağı İle İlgili Ruhsal Varlıklardan Yardım Almak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xalpx

Kayıtlı Üye
Böyle trajik bir olayda bile hemen tartışmaların,sürtüşmelerin başlaması üzücü.Birisi ben biliyorum ama kurcalamayınız demiş.Sen bu cümleyi aynen o uçağın içerisinde bulunan insanların şuan onlardan haber bekleyen ailelerinede söyleyebilirmisin?Biraz empati yapın o uçakta bir yakınınızın olduğunu hayal edin.Çoğunuz hayal bile etmeye cesaret edemez çünkü çok üzücü,korkunç bir olay.Haber alamamak,birşeyler yapamamak çaresizliğin ta kendisi.O değilde sitemizde cinlerle oturup sohbet eden,mühür alan,cin padişahlarıyla muhabbeti olan,astral seyahetle öte alemleri ziyeret edip oradaki varlıklarla çay partisi yaptığını söyleyen arkadaşlarımızın vardı onlar şimdi neredeler?Bu arkadaşlara sitede üyelerden,yöneticilerden olmaz böyle bir şey dendiğinde basbas bağırıyorlardı.Şimdi rica ediyorum bugüne kadar sürekli varlığı,cini,hüddamı olduğunu söyleyen arkadaşlar bugün eteğinizdeki taşları dökün.Bizde saygı duyalım.

Ü

Üye silindi 38107

Böyle trajik bir olayda bile hemen tartışmaların,sürtüşmelerin başlaması üzücü.Birisi ben biliyorum ama kurcalamayınız demiş.Sen bu cümleyi aynen o uçağın içerisinde bulunan insanların şuan onlardan haber bekleyen ailelerinede söyleyebilirmisin?Biraz empati yapın o uçakta bir yakınınızın olduğunu hayal edin.Çoğunuz hayal bile etmeye cesaret edemez çünkü çok üzücü,korkunç bir olay.Haber alamamak,birşeyler yapamamak çaresizliğin ta kendisi.O değilde sitemizde cinlerle oturup sohbet eden,mühür alan,cin padişahlarıyla muhabbeti olan,astral seyahetle öte alemleri ziyeret edip oradaki varlıklarla çay partisi yaptığını söyleyen arkadaşlarımızın vardı onlar şimdi neredeler?Bu arkadaşlara sitede üyelerden,yöneticilerden olmaz böyle bir şey dendiğinde basbas bağırıyorlardı.Şimdi rica ediyorum bugüne kadar sürekli varlığı,cini,hüddamı olduğunu söyleyen arkadaşlar bugün eteğinizdeki taşları dökün.Bizde saygı duyalım.

Çok haklısınız katılıyorum. Eğer bir yeteneğiniz varlığınız veya fayda sağlayacak bir aracınız varsa danışabilirseniz yardımcı olabilirseniz çok sevinicem.
Ama şu konuda katılmıyorum. Eğer birisinin gerçekten hüddamdır demondur rehber varlıktır varlığı varsa veya durugörü duruişiti vb. yetenekleri varsa bunu kullanmak zorunda değil.İsterse yardımcı olur istemezse başına silah dayayamayız.Vicdanına bağlıdır.Kalbi kötüyse iyi şeyler yapmak istemiyorsa yapmaz.
Lütfen kişisel algılamayın bu benim kişisel görüşüm :Angel_anim:
Ama tabikide yardımcı olmalarını bende isterim.

xalpx

Kayıtlı Üye
Her işte bir hayır vardır derler bu konu vesilesiyle sosyolojik bir tespitte bulunmuş oluyoruz.Demekki neymiş aramızda bu tür iletişimlere geçen/yada iletişimde olupta bunu insanların faydasına kullanabilecek yetiye sahip bilgi sahibi çok çok az kişi varmış.(Urum ve ismini bilmediğim bazı moderatör/üyeler gibi)
Ben Urumun ve arkadaşlarının Moskovada olduğunda dolayı konuyu görmediğini düşünüyor ve bu konudaki fikrini,öngörüsünü merak ediyorum.Onun dışında burada hayal gücünü kullanarak bilgi sahibi insanların sinir sistemini zorlayıp,vaktini alan arakdaşlarımada hayatta başarılar diliyorum.Ve son olarak böyle bir konuda iletişimim var ama bu konuda malumat edinmiyorum yada aldığım bilgiyi paylaşmak istemiyorum düşüncesini ben kabul etmiyorum.Böyle hayati konularda kullanmayacaksında kahve+fal 10 tl seanslarındamı kullanaksın bu varlıkları.Onlar için ulaşması,öğrenmesi zor bir bilgi değil bence bu.Tabii bunlarda benim şahsi fikirlerimdir.Başka üyelerin tabiiki katılma gibi bir zorunluluğu yoktur.

xalpx

Kayıtlı Üye
Buarada flood için özür diliyorum ancak eklemem gereken bir dipnot daha var.Hernekadar ben öncelikle bu olayın insani yönünü düşünsemde aynı zamanda basınımızda bu konuda paranormal oalylarla ilgilenen yerli siteleri yakından takip etmekte.(Örneğin Habertürk bu konuda yerli bir durugörü/öngörü platformunu sürekli sıkıştırmakta ve çalışmalar yapmaya teşvik etmekte.)Bu olayın aydınlatılmasında bu işi bilen bir arkadaşımızın bir emeği geçerse hem kendisi bana göre gerçekten iyi bir iş yapmış olacaktır hemde sitenin adının duyulması,ülkemizde bu tür paranormal çalışmaların daha ciddiye alınması konusuna çok büyük katkısı olacaktır.

Ü

Üye silindi 38107

Ben burada bayağı bir yanlış anlaşılmışım herhalde.Sakın beni bunu kötülüyor olarak falan görmeyin.Bende isterdim yardımcı olmayı ve yardımda bulunulmasını
Ben sadece 'gücün varsa iyi birşeyler yapmak zorundasın' düşüncesine karşıyım.Belki o varlığı kötü yollardan elde etti ve o varlığı kötü şeyler için kullanıyor olabilir.Yani bir uçağı bulmak yada kahve+fal 10tl'den çok çok farklı amaçları olabiliyor insanın.Sonuçta insanlar iyilik perisi olarak doğmadı ki hep iyi şeyler yapmak zorunda.Vicdanına ve kalbine göre değişir.
Yine diyimde sonra şeytan ilan edilmeyeyim.Bende destek veriyorum bende yardımcı olunmasını istiyorum.Buda benim görüşüm :driving:

:Angel_anim:

xalpx

Kayıtlı Üye
Ben burada bayağı bir yanlış anlaşılmışım herhalde.Sakın beni bunu kötülüyor olarak falan görmeyin.Bende isterdim yardımcı olmayı ve yardımda bulunulmasını
Ben sadece 'gücün varsa iyi birşeyler yapmak zorundasın' düşüncesine karşıyım.Belki o varlığı kötü yollardan elde etti ve o varlığı kötü şeyler için kullanıyor olabilir.Yani bir uçağı bulmak yada kahve+fal 10tl'den çok çok farklı amaçları olabiliyor insanın.Sonuçta insanlar iyilik perisi olarak doğmadı ki hep iyi şeyler yapmak zorunda.Vicdanına ve kalbine göre değişir.
Yine diyimde sonra şeytan ilan edilmeyeyim.Bende destek veriyorum bende yardımcı olunmasını istiyorum.Buda benim görüşüm :driving:

:Angel_anim:

Cidden size karşı değildi o yorumum :) genel olarak butür durumlara yönelik düşüncem budur. Düşüncelerinize tam olarak katılmamakla birlikte doğal olarak saygı duyarım.Bukadar insan tabii ki aynı fikirleri paylaşacak değiliz.Şeytan ilan edilmemeyim lafına çok üzüldüm ama öyle bir tavrım mı var yahu? :)

berula

Kayıtlı Üye
Özellikle amerikan teknolojisinin, bilmediğimiz ve aklımızın alamayacağı boyutlara ulaştığı son yıllarda, bir -boeing 777'nin- yani arızalanması ve düşmesi bir mucize olan teknoloji harikasının "düştüğüne üstelik de bulunamadığına" hangimiz inanıyoruz?

Keşke elimizden bir şey gelse.. Kimler kimler nerede olduğunu görmüştür kim bilir ama ne yapabilirler ki..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Uçak Ukrayna'da Donetsk bölgesine düşürülmüş. O bölgede Rus ayrılıkcılar ve Ukrayna askerleri yoğun bir çatışma içindeymiş ve sıklıkla füze atıyorlarmış birbirlerine.Şuan uçağında düştüğü yerde iftaiye ve ambulans ekipleri tarafından uzun çalışmalar yapılıyor.

Kısaca olay Paranormal bir olay değilmiş. :)

John Constantine

Kayıtlı Üye
Uçak Ukrayna'da Donetsk bölgesine düşürülmüş. O bölgede Rus ayrılıkcılar ve Ukrayna askerleri yoğun bir çatışma içindeymiş ve sıklıkla füze atıyorlarmış birbirlerine.Şuan uçağında düştüğü yerde iftaiye ve ambulans ekipleri tarafından uzun çalışmalar yapılıyor.

Kısaca olay Paranormal bir olay değilmiş. :)

tai chi dediğin uçak yeni düştü ya kaybolan uçakla aynı uçaklar değil ki?

xalpx

Kayıtlı Üye
Evet kaybolan uçak ve içindekiler bulunamadı ukraynadaki düşen uçak ve içindeki yolcuların kimlikleri belli bambaşka insanlar ukraynada düşen uçağın modelide farklı pilotuda farklı yolcularıda farklı.Benim bahsettiğim uçak içindeki yolcularla ve mürettebatla birlikte kayıp hala ne olduğu belli değil.

xalpx

Kayıtlı Üye
Dört ay önce Malezya Havayolları’na ait Pekin seferini yapan uçak 239 yolcu ve mürettebatıyla kayboldu hala içindekilere ve uçağa ne olduğu bilinmiyor benim konusunu açtığım uçak bu.Geçen günde Amsterdama giden Boeing 777 tipi uçak 298 yolcu ve mürettabatıyla birlikte Ukraynada düştü.Hadi diyelimki ikisi aynı uçak ilk kaybolan uçağın içindeki 239 insan nereye gitti buharlaştılarmı? Birçok ülke seferber oldu deli gibi arıyorlar uçağı.Sizin ve internetteki bahsettiğiniz kaynakların söylemesine göre bu kayıp uçak içindekilerle birlikte tekrar malezyaya geri dönüyor ve kimse farketmiyor bu kayıp uçağın geri döndüğünü haberlerde göremiyoruz :) Kayıp uçakla birlikte dönen 239 yolcuda ailelerine haber vermiyorlar hey biz yaşıyoruz bakın kaybolmadık geri döndük malezyaya demiyorlar :) Sonra bu kaybolan uçak hiçbirşey olmamış gibi tekrar başka 298 yolcu alıyor ve buseferde Amsterdama uçmaya karar veriyor sonra giderken yolda düşüyor :) Bence hiç mantıklı değil.

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
Kayıp olan uçak MH370 sefer sayılı.Yeni düşen uçak ise mh17. Halen Malezya uçağı kayıp birçok senaryo yazılmış kesin bilgi yok.ya uçak kaçırıldı ya pilot intihar etti yada düştü hint okyanusunun güneyine düştüklerini gösteren delilleri kabul etmek zorunda olduklarını açıklamış yetkililer en son oradan sinyal alınmış.

Habere göre, “istihbarat servislerindeki nüfuzlu kaynak”, yolcuların tamamının yaşadığını ve Afganistan’ın Pakistan sınırındaki Kandahar kentinin güneydoğusundaki bir dağlık bölgede olduğunu bildirdi. MK’nin bildirdiğine göre, dar bölgeye sert iniş gerçekleştiren uçağın kanadı kırıldı. Yedi gruba ayrılan yolcular ise yarı aç vaziyette zor şartlar altında hayata tutunmaya çalışıyor. Gazeteye bilgi veren kaynak yolcuların durumunun ağır olduğunu bildirdi. Kaynağın iddiasına göre, uçaktaki 20 Asyalı uzman Amerika veya Çin tarafı ile pazarlık için rehin alındı.

candokia

Kayıtlı Üye
hmm evet uçak düşürülmüş ama bence uçak boşuna düşürülmez uçağın bir şeyler olabilir =D

fransula

Kayıtlı Üye
onlar okyanusun dibindeler gibi sanki bulanık ve tuzlu su tadı var genzimde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...