Aman dikkat !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Dün gece Başımdan Geçen Olayı Anlatmak İstiyorum.. Dün 3-4 Sularıydı Birden Gözümü Açtım karşımda Başı Kapalı Bir kadın Namaz Kılarmış Gibi Bir Şekilde Duruyordu Kimsin dedim ? Cevap Gelmedi Tekrar Sordum Busefer Yavas Yavas Toz Olup Gitti Korkumdan 3 Defa Annemin Oraya Gidip Gelmişliğim Vardi. En Sonunda Kafamı Koydum Sabah Namazını Beklerken Uykuya Dalıyordum Yavaş Yavaş... Birden O Cin belirdi Gözümün Önüne Ve Bana Şaka Yaptıklarını Söyleyip Ailesini Tanitmişti Ailesi Çarşaflıydi Bu Cin Müslüman Olduğunu Ailesininde Çarşaflı Olduğunu Söyledi Ve Görmüştüm Arkadaşlar İstersem Ben Bu Cini Nasil Yakarim ? Aman Dikkat Bu Arada Başınıza Gelirse Aldırmayın Sizi Yakarım Deyin Ayetel Kürsi Ve Yasini Biliyorsaniz Okuyun + Bu arada ben dualar okuduğumda da gitmiyordu ?...

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Syn the öncelikle aman dikkat! acil önemli, hemen gelin gibi başlıkları site yönetimi sevmiyor gözünüzü açtınız bilinç altınız size oyun oynamış olmasın cin gitmediyse müslüman değildir yalan atmıştır ifrit veya mariddir belki bide anlamadığım neden hep sizlere cinler geliyor, bana neden hiç cin gelmiyor acaba çarşaflı bide sanki suriye göçmeni cin yakma ile ilgili bir çok şey var Cinler nasıl yanar? Onları yakmanın iki farklı yolu vardır. Birisi hüddamı olan ve cin padişahları yada seçkinleri ile irtibat halinde olan kimse zararlı cinleri onlara yaktırır vesaire araştırın okuyun.

Keira

Moderator
Öncelikle yukarıda üyemizin söylediği gibi bu tarz başlıklar yönetim tarafından yasak olduğu için defalarca uyarı yazdık. Bu ısrar neden? Ayrıca tam olarak ne sorduğunuzu da anlamış değiliz. Varlık yakmayı çok kolay bir şeymiş gibi göstermişsiniz, üyeleri yanlış yönlendiriyorsunuz. Ayrıca bir cinin sizinle görüşmesi, size görünmesi, ailesini tanıtması vs. bu işler bu kadar basit değil. Lütfen paylaşım yaparken, konu açarken daha özenli olalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...