Aura okumak

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Demir.D

Banlı Kullanıcı
bildiğim kadarıyla mavi sol kırmızı sağ, seninde maviyi tüm olarak görmen sol tarafını daha aktif çalıştırıyorsun demek (günlük hesaplar, gelecekle ilgili endişeler, yapılması gereken alışverişler, ödenmesi gereken faturaları akılda tutuluyor ve hesaplanıyor. İçinizdeki susmayan, geveze, endişeli “ses” burada yer alıyor.);)

Hıımmm. O zaman gördüğüm şekle göre benim günlük düşüncelerim ve hesaplarım baskın geliyor. Hatta resmen dominant olmuş ya. Zavallı kırmızıyı (yani derin düşünce bölümü) nasılda sarıp sarmalamış, yazııkkkkk :D

4

43887

Hıımmm. O zaman gördüğüm şekle göre benim günlük düşüncelerim ve hesaplarım baskın geliyor. Hatta resmen dominant olmuş ya. Zavallı kırmızıyı (yani derin düşünce bölümü) nasılda sarıp sarmalamış, yazııkkkkk :D
evet dediğin gibi olmuş biraz bence ,Ajanın dediği gibi sağ lobunu çalıştırmanın zamanı gelmiş sezgi yetenek anlamında önemli:D

Demir.D

Banlı Kullanıcı
evet dediğin gibi olmuş biraz bence ,Ajanın dediği gibi sağ lobunu çalıştırmanın zamanı gelmiş sezgi yetenek anlamında önemli:D

Şimdi ben yeni yetenekler kazanacam diye sağ lobumu çalıştırırken, sol lobumu köreltip mevcut yeteneklerimden olmayayım sonra ? :D

halka

Kayıtlı Üye
Mavi dairenin etrafında kırmızı aura, kırmızı dairenin etrafında da mavi aura gördüm, ama artı işareti gibi bir şey göremedim. :)

fatosca

Kayıtlı Üye
Önce 1 mavi 2 kırmızı oldu, sonra 2 mavi 2 kırmızı oldu, daha sonra aradaki mavi ve kırmızı birleşti 2 mavi 1 kırmızı oldu, bir ara 2 mavi 2 kırmızı gördüm ... Hiç + göremedim ...

berula

Kayıtlı Üye
Saniyelik + gelip gidiyor, gözlerin acıdığı için bırakıyorum :)

birkangs

Kayıtlı Üye
ellerinizi birleştirdiğiniz zaman yani iki elinizin parmaklarını birbirine geçirdiğiniz zaman hangi elinizin baş parmağı yukarıda kalıyorsa beyninizin o lobu daha çok çalışıyormuş mesela sol elinizin baş parmağı üstte kaldı o zaman beyninizin sol tarafı daha çok çalışıyomuş diye okumuştum.

bilgengen

Banlı Kullanıcı
iki kırmızı bir mavi gördüm ben sonra kırmızıyla mavi birleşti lakin ben solağım solaklarda beynin farklı tarafı baskın oluyordu sanırım sağlak olanlara göre