Hiç demonu hisseden oldumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
demon çağırıp hisseden oldumu ?

Bu soru ''Markete gidip bir şey alana oldu mu?'' sorusuna benzemiş. :)
Bir varlığı çağırırsanız onu tabi ki hissedersiniz.
''çağırırsanız'' kelimesinin altını çizdim çünkü çağırdığını sanan bir kişi hissetmeyebilir ama gerçekten çağıran kişi hisseder.

enesuynk

Kayıtlı Üye
başarı ile sonuçlanmış bir çağırmada hissetmekten fazlası olur bundan emin olabilirsiniz :)

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Varlık çağırırsan onu hissederseniz misal elini biri tutar onu hissedersin o hesap buna benzedi soru bir çok kişiyi birşey çağırdığını sanıyor ama. Onu gerçekten yapanlar ne olduğunu biliyor bırak hissetmeyi enerjisini bile alırsın ama bu sende varmı bilemem. Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar.

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
demon siyah bir duman gibi gelir yere iner mum ışıgı gibi hareket eder genellikle sihadır demon o kadar korkulacak bi sey deyildir çok abartılıyor ama şunu söleyim kızdıklarında acıma duyguları yoktur yenilgiyi aşalanmayı hiç sevmezler

67890

Banlı Kullanıcı
demon denilen şey cin değilmidir.bazı arkadaşlar demonla cinin farklı olduğunu belirtiyor.
bildiğim demon kelime olarak batıda kullanılan ve cin kelimesinin karşılığı olan bir kelime.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
demon denilen şey cin değilmidir.bazı arkadaşlar demonla cinin farklı olduğunu belirtiyor.
bildiğim demon kelime olarak batıda kullanılan ve cin kelimesinin karşılığı olan bir kelime.

Aslında bence tam tersi. Biz cin kelimesini tüm varlıklara kullanıyoruz.

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
Farklidir mesela demonu devil trapla kapata bilirsin ne kadar büyük olursa olsun cini kapatamassin demonu yakalayinca eline bir avuc sinek aliş gibi vizirdar

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Farklidir mesela demonu devil trapla kapata bilirsin ne kadar büyük olursa olsun cini kapatamassin demonu yakalayinca eline bir avuc sinek aliş gibi vizirdar

Siz fazla Supernatural izlediniz galiba. :)
Yok devil trapla yakarsınız,yok elinizde sinek gibi vızıldar bunları nasıl yazdınız anlamadım.Demonlar hakkında hiç bir bilginiz yok bu net gözüküyor ama bare yanlış bilgilendirme yapmayın.
Tavsiyem Supernatural'i izlemeyi azaltın. :)

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bir varlık ÇAĞIRILABİLMİŞ yani Gelmiş ise hissetmemenin mümkün olmayacağını sanıyorum :)
İyi forumlar...

virgo

Kayıtlı Üye
evet cagırdım ....daha dogrusu ısteyerek cagırmadım meraktan cagırdım ve gelmeyecegını dusunurken... yıllar onceydı.... sonra uyudum.... ve geldi.. hem de öyle bir geldi ki..... ben geldim evet burdayım diyerek uyandırdı beni sabah 3 de.....uyandım yatakta büzülmüş bir sekılde kalbim aşırı hızlı atarak... nefes bile almıyordum korkudan sesim cıkar dıye.... evdeydi ...hissediyordum... perdeleri oynattı.... konusmuyor tabıı ses yok... ancak bilincinize gelen cumleler oluyor.
bu da onun konusma sekli.... ıstedin geldim evet burdayım benı cagırmıssın gibi.. ben dualar okumaya basladım... agzımı acamıyordum....dua okumama ızın vermedı. daha cok korktum.... sonra gitti. kalktım ısıkları yaktım... ve sabah gunesı dogana kadar oturdum... ertesı gece eve bır arkadasımı cagırdım benımle kalsın dıye.. uyumaktan korktum yanlız basıma.... dıyecegım o ki....istemeyin...dilemeyin.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...