Rüyalar 4.boyut ve UFO'lar

acid

Kayıtlı Üye
İnsan beyni örnekler üzerinden algıları daha rahat somutlaştırır. Evet sorun dünya dışı varlıklar değil ancak rüya konusunda karmaşanın bu durumda da yaşanması vakayı örnek konumuna daha rahat getirir. Rüya kişi için olukça başarılı bir araç olabilir. Anca insan beyninin var olan ve zorla kabul ettirilen algıları da bulunur. Bu da gerçekten var olan birçok olayın bilinçte rüya olarak hatırlanması anlamına gelir. Ancak gerçekte bu durum rüya değildir. Algılamakta zorluk çeken ve kendini bu boyutta sınırlandırmış insanın olaya verdiği üstün körü bir isimdir. Ayrıca rüya oldukça kullanışlı bir haberleşme aracı olabilir. Çünkü rüya anında insan beyninde sınır yoktur ve her olayı olduğu gibi kabullenebilir. İnsanlar gerçekten yaşadıklarında sorgulayacakları ve kendileri görseler dahi inanmayacakları durumları rüyalarında yaşadıklarında rahatlıkla kabullenebilirler. Olay aslında ne rüya, ne dünya dışında yaşayan canlılar ne de farklı boyutlarda yaşayan varlıklar. Durum aslında insanların bu dünyada kendilerinin yarattığı birçok kavramı tek gerçek olarak kabul etmesi ve kendisini 3. boyutta görebildikleriyle sınırlandırması. Bu sınırlandırma yüzünden beynin özgür olduğu zamanlara fazlasıyla dikkat ediyoruz. Çünkü somut davranan bilincimiz bu özgür anlarda yeterince müdahalede bulunamıyor.

ilkeali

Kayıtlı Üye
Selam Güzel Dostlar, Bugün ilk kez Siteyi keşfettim ve yaklaşık 5 Saattir sayfalara doyamadan okuyorum,.. Harika bir yer.. Sağolun, iyiki varsınız. Konuyla ilgili yazmak istediğim şeyler var; Rüyalar mı Gerçek, Uyanıkken Yaşadığımız Hayat mı Rüya???
Ben Reinkarnasyona tamamen inanıyorum ve örneğini kendim yaşadım yaşıyorum, Bu konuda bir fil var öneriririm; "iki yarım Yaşam, Tam Bir Yaşam değildir." Hatayda 20 Kadar çocuk ile yapılmış dökümantasyon film, Kazayla ölüp kısa zamanda yeniden doğan ve önceki yaşamını birebir hatırlayan çocukları anlatıyor.
Hintlilerin Sonsuz Reinkarnasyon Tekerleği teorisi bu Rüya sorusun bence çok iyi yanıtlıyor. Ruhumuz sonsuz ve ölümsüzse, Fakat insan Bedeni içindeki Maceralarımız geçici birer tecrübe ise, illaki, Rüyalar insan bedenimizin belki yeterince anlayamadığı ve açıklayamdığı değişik boyutları yansıtır, buna ben Ruhumuzun gerçek yaşamı diye inanıyorum, Günlük Yaşam ise bir Sinema Filmi Gibi, Ruhumuzun seçtiği çeşitli kimliklerle, Maddeyi yönetebilme Kanunlarını geliştirmek için topladığı tecrübeleridir...
Sevgi ve selamlar..

toviaz444

Kayıtlı Üye
[FONT=&quot]Aşırı psikolojik sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.[/FONT][FONT=&quot]Uyandıktan 5 dakika sonra rüyamızın yarısını unuturuz, 10 dakika sonra ise yüzde 90'ını.[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]