meditasyon sonrası rüyalar

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

ilginçtir akşam meditasyon yaptıktan sonra rüyalarımdaki farklılaşmaları daha sık yaşamaya başladım yaşadığım durumları ,aslında ilgi alanım olduğu içinde korkmuyorum gördüğüm varlıklar olsun ölüler olsun çünkü çocukluğumdan beri yaşıyorum alıştım açıkcası…
Bu benim sıkça gördüğüm rüyalardan birkaç tanesidir ,herkese göre anlamı değişebilir ama bendeki anlamı genelde ya haber getirir ki buda genelde ölüm haberleridir ve bir haftayı geçmez yaşanılacaklar ,ölülerle konuşuyorum yada ruhani varlıklarla...
Bugün ise whitney houstonu gördüm o kadar nettiki görüntüsü ona sordum senin ruhunu çağırmamı istermisin dedim onun bana verdiği cevap hayır istemiyorum yalnız benim ölüm nedenim başkası tarafından oldu adıda şu dedi yabancıydı şu anda aklıma gelmiyor ismi, onu bulun dedi ve arkasını dönerek gitti çevrede başka ölülerde vardı uyandığımda ilk rüya günlüğüme not etmek oldu hani belki herkese sıradan bir rüya gibi gelebilir ama benim özellikle bu tür rüyalarım gerçekleştiği için paylaşmak istedim…paylaşmak istedim meditasyon sonrası bu gibi durumlar yaşayan arkadaşlar var mı merak ettim...

kadirciv

Banlı Kullanıcı
İş
Ãœniversite.
Evet anlıyorum bende astralseyahat denemelerinde çıkamasam bile çok temiz ve değişik lucid rüyalar görüyorum ve sabah gülerek uyanıyorum

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Ben çok yeniyim bu konuda.Ben çok rüya görüyorum ama unutuyorum maalesef.Meditasyonlara başlamadan önce hatırlıyordum.Çok yoğun rüyalar gördüğümün farkındayım ama hatırlayamıyırum.
Uykuya dalarken irkiliyorum.Sanırım uyır uyumaz rüya başlıyr ondan da olabilir.Hatırladığım tek rüya şu,Güya bilgisayarı kullandığım odada uyumuşum ama pc açık kalmış.Ben ise nerde yattığımı göremeiyorum ama kendimi havada görüyorum.Tabi dua etmeye başladığım için uyandım.Ne yapmam gerekliydi bilemedim o anda.

4

43887

Ben çok yeniyim bu konuda.Ben çok rüya görüyorum ama unutuyorum maalesef.Meditasyonlara başlamadan önce hatırlıyordum.Çok yoğun rüyalar gördüğümün farkındayım ama hatırlayamıyırum.
Uykuya dalarken irkiliyorum.Sanırım uyır uyumaz rüya başlıyr ondan da olabilir.Hatırladığım tek rüya şu,Güya bilgisayarı kullandığım odada uyumuşum ama pc açık kalmış.Ben ise nerde yattığımı göremeiyorum ama kendimi havada görüyorum.Tabi dua etmeye başladığım için uyandım.Ne yapmam gerekliydi bilemedim o anda.
bende çok sık rüya görenlerdenim rüyasız günüm geçmez diyebilirim,ben önemli gördüğüm rüyalarımı rüya günlüğü defterime yazıyorum sana da tavsiyem rüya günlüğü edinmen ama hangi saatte kalkarsan o saatte yazmalısın yoksa unutabiliyorsun,sıçramaların genelde uykuya geçiş sırasında beynin selotonin denilen bir maddenin aşırı salgılanmasından kaynaklı olduğunu söylüyorlar normal bir durummuş...sevgiler...

MrSage

Kayıtlı Üye
Yaptığınız meditasyonu yazabilirmisiniz? Milyon çeşit meditasyon var.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Meditasyon astral denemeler derken rüyalar baya değişti.Yazmayı unutuyorum güne hızlı başlıyorum çünkü ama sık sık rüyada bedenimden ayrılıyorum gerçekte yada astral denmelerimde olmuyor sanırım bu böyle gidecek!

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Evet benim ruyalarimdada farklilasma oldu. Ornegin daha net gormeye basladim. Uzun ve renkli ruyalar gormeye basladim. Hatta bunlari yorumlamak icin ruya tabirleri uygulamasi indirdim ve cogu gercek cikti. İlginci deneyimlrrr yasatti.
Bede soyle bir soru sormak istiyorum bu ruyalar sizde kisa vadede mi gerceklesiyor yoksa uzun vadedemi yani gerceklesme suresini merak ediyorum . Tesekkurler.

4

43887

Evet benim ruyalarimdada farklilasma oldu. Ornegin daha net gormeye basladim. Uzun ve renkli ruyalar gormeye basladim. Hatta bunlari yorumlamak icin ruya tabirleri uygulamasi indirdim ve cogu gercek cikti. İlginci deneyimlrrr yasatti.
Bede soyle bir soru sormak istiyorum bu ruyalar sizde kisa vadede mi gerceklesiyor yoksa uzun vadedemi yani gerceklesme suresini merak ediyorum . Tesekkurler.
Aslında rüya tabirleri yerine rüya günlüğü tutup o rüyanın size neler getirdiğine bakmanız daha iyi bir seçim olur,çünkü benim gördüğüm rüyadaki bir sembolle sizin gördüğünüz bir sembol aynı anlama gelmeyebilir rüya tabirleri daha çok genel yorumlar katar,haberci msj içeren rüyalar bende kısa vadede gerçekleşiyor en fazla bir hafta ,aslında bu konularda kendimce bazı şeyleri anlatmama kararı aldım gerçekten anlatmanın bazı sakıncalarını kendimde görmekte ve yaşamaktayım...sevgiler...