Tıp Doktorları

kadirciv

Banlı Kullanıcı
İş
Ãœniversite.
Dünyanın en iyi doktorları aynızamanda simya ve büyü ile ilgilendiklerini duydum hatta sadece insanlara değil başka varlıklarada yardım ediyorlarmış doğrumudur ne dersiniz?

Agita

Kayıtlı Üye
İlkel çaglarda şamanlar doktorlar hem büyücüydüler hemde şifacıydılar falan fakat günümüzde modern tıp diye bir şey var ve büyüye inanç yok bu dalda. Simya nın yerini kimya almış durumda kimyasallar kullanılmakta günümüzde. Ondan dolayı iyi bir doktor urafelere degil bildiklerine bakar bilim gerçekligi olan tek şeydir büyünün bir gerçekligi yoktur ama bilimin vardır insan hayatını inançlara bırakmakta saçma olur. Bu demek degilki büyü yok bu demek degilki şifacılar yalancı falan demiyorum tabiki etkileri falan vardır ama herkesin inandıgı yaptıgı büyüler var inanışlar var bunların arasında tek gerçek bilgi tıptadır tıp bir bilimdir ilim degil kısacası tıpta bunların yeri yoktur. Ha doktorlar hasta için dua eder üzülür ölmesinler diye ugraşırlar falan hatta geçen hafta hasta başı yaptıgımız bir abi vardı eglenceli komik biriydi öldü ve hocamız çok sinirlenip saatini falan kırmıştı neden kurtaramadık diye. Yani oluyor öyle şeyler fakat hiç bir tıp cı ilaç kullanmak yerine dua edip yollamaz..

asterix

Kayıtlı Üye
Doktorlar biraz enteresan tiplerdir,tıp fakültesinde espri niyetine buradan herşey çıkar ara sırada doktor çıkar derler,doktorluğun yukardada belirtildiği gibi kökeni şaman ve büycüdür bu arketip halkın bilinçaltında mevcuttur ve bazı doktorlar bunun bilincindedir,doktorların bu tür şeylerle ilgilendiği kısmen doğrudur mesela Bedri Ruhselman doktordur ve ülkemizde önemli işler yapmıştır.Eski doktarlar simya ve büyü ilede ilgilenirlerdi ama şimdiki eğitim tarzı buna izin vermiyor pek.

kadirciv

Banlı Kullanıcı
İş
Ãœniversite.
Ben bütün doktorlar demiyorum sadece çok başarılı doktorlardan bahsediyorum ve şöyle bir olay biliyorum kaynağını söyleyemem Ankara ... Tıp fakültesinde ... Isimde bir doktorun masasından ölü adam çıkmamış ve ameliyatında kötü gittiği kısımlarda herkezi dışarı çıkarıyormuş ve tek başına devam ediyormuş tabi gözle görülmeden inanılmaz ama adam bu yılın sonunda Türkiye'den ayrılıyormuş

67890

Banlı Kullanıcı
sadece doktorlar değil büyük santçılar keşifler yapan bilim adamları vs astral katların daha farklı yerleriyle iletişim halinde olduklarını duymuştum.
(astral katlarda hastaneler kütüphaneler sanatla bilimle vs ilgi yerler bölgeler var. hatta hz adem devrinden önce yaşayan medeniyetlerden kalma şifa odaları falan halan mevcut)

siyahbeyazhayatlar

Kayıtlı Üye
sadece doktorlar değil büyük santçılar keşifler yapan bilim adamları vs astral katların daha farklı yerleriyle iletişim halinde olduklarını duymuştum.
(astral katlarda hastaneler kütüphaneler sanatla bilimle vs ilgi yerler bölgeler var. hatta hz adem devrinden önce yaşayan medeniyetlerden kalma şifa odaları falan halan mevcut)

İlk defa duyuyorum böyle bişeyi ve acayip merak ettim doğrusu başka konu açıldı mı bilmiyorum ama biraz daha geniş anlatırsanız çok sevinirim ?

vosvos

Kayıtlı Üye
Boyle doktorlarin guzel ornegi var birtane, isim vermek isterim fakat yasak.. Oyle ameliyatlar yapiyor ki ne anestezi uygulaniyor, ne kesme bicme, herseyi elleriyle yapiyor.. internette videolarini arayabilirsiniz.. Elleriyle ameliyat yapan adam veya iyilestiren adam diye ararsaniz bulabilirsiniz..

asterix

Kayıtlı Üye
Eğer çok başarılı bir doktor varsa bilincinde olmasada bilinçli çalışmalar yapmasada kesinlikle metafizik yönü vardır,o tarfada hakim olmadan bu kadar başarılı olmazsınız,tıpta temel insan olduğu için ve onunda sırf et kemik olarak göremeyeceğimize göre en azından pozitif enerji yayması babından bile olsa etkisi vardır. bu aslında her türlü başarılı çalışmanın bir noktada kökeninde madde ötesi alemle irtibat vardır,Freud bile Jung ile bu tür çalışmalar yaptığını duymuştum.Bilinçaltı üzerinde çalışıp etki etmeden bazı vakları tedavi edemezsiniz.Örnek: bir trafik kazasında genç bir insanın bacak kemiği kırılır bir türlü iyileşmez kemik kaynamaz,bir doktor bu hasatayla çok iyi ve derin bir psikoljik iletişim kurarark bunu iyileştirmeştir.iiyileşmeme nedeni hastanın derin tepkisel yapısı ve iyileşmeme isteğidir bunu farkeden hekim bu direnci kırmıştır.bir çok kanser vakasında bilinaçlatı düzeyeda bastırılmış yoğun öfke nefret korku gibi duygular olduğunu söyleyebiliriz.