İnsanları etkilemek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Bazen birine kızdığımda başına küçükte olsa bişi gelmesi hoşuma gidiyor.. Sevgilime kızdım telefonu yere düştü kasası çizildi :) sonrs kardeşime kızdım ayağını çarptı filan.. Anneme kızdım kolunda bi aprı var günlerdir.. Ama umarım geçer.. Yani bazen birinin zarar görmedini çok isteyince oluyor,.. Ama ben insanaltı etkilmek istiyorum daha çok sevilmek istiyorum :) yani yöntemler neelerdir? Bu arada birinin bana yapacağı şeyi önceden tahmin edebiliyorum ama tedbir almıyorum .. Yani insanları nasıl etkileriz ? Tecrübeli arkadaslarımdan bilgi almak isterim

mysen13

Kayıtlı Üye
Her insanın ilgisini aynı şeyle çekemezsiniz Örneğin : Dış görünüşe önem veren birini kıyafetinizle kendinize bakımınızla etkiliyebilirsiniz fakat ne yaparsanız yapın illa ki etkiyelemediğiniz bir insan olacaktır . Bence kendiniz olun sevilmek için olmadığınız bir kişiliğe sahipmiş gibi görünmeyin çok sevilen bir insan iyi bir insan olduğu anlamına gelmez . İnsanlara saygı gösterirseniz iyi davranırsanız yardımlarına koşarsanız sevilme olasılığınız artacaktır .
Belkide ilk düzetlememiz gereken bu düşüncelerden arınmak kişinin kalbi bakımlı sağlıklı olursa kendisine kötülükte yapılsa dahi onun için kötülük düşünmez .
Tahmin olayıda genelde 6. his ile ilgilidir bu hissetmeler kişinin hissinin ne derecede çalıştığına bağlıdır ..
Güzel bir insan demiş ki : Tüm insanlar beni sevse bana hayran olsa ne fayda Allah benden razı olmadıkça . Selametle

Agita

Kayıtlı Üye
Öncelikle sana yapıalcagı tahmin edip tedbir alamaman duru görü degil bilincin bir özelligi. Bilinç bir alandaki tüm nesneleri algılar. Misal sen ekrana bakarken sadece ekranı görürsün fakat arka planıda vardır bunun ve arka planda sessiz sakin göremedigin olaylar gerçekleşir bilincin bunları kaydeder ve sana bak bu olcak kaç tarzı mesajlar gödnerir sende biliyordum yaa öff falan dersin.. Bu tüm insanlarda olan bir özellik.. Şimdi soruna gelicek olursak herkes tarafından sevilme diye bir şey yok. Evet herkes tarafından sevilemezsin. Çünkü her insan farklı bir kişiye kişilige güzellige aşık olur. Bu onun estetik anlayışıdır. Eger sen ben herkes için hepsi olcam diyorsan çoklu kişilik bozuklugu diye bir hastalık var piskolojide.. Ayrıca şöyle bir gerçek varki tüm renklerim karışımı siyahtır. Yani sen herşey olursan hiç bir şeye dönersin bir yandanda. Ondan dolayı öncelikle kendin olup kendini sevcek birini sevebilmeni öneririm. Ayrıca sevgi neydi ? Sevgi emekti. Sevgi dostluk, kardeşlikti.. Yani insanlarla iyi geçinmeye çalışarakta sevilebilirsin tabi..

hidobay

Kayıtlı Üye
Bzı insanların donuk bakışları bile etkilemeye yetmezmi

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Öncelikle sana yapıalcagı tahmin edip tedbir alamaman duru görü degil bilincin bir özelligi. Bilinç bir alandaki tüm nesneleri algılar. Misal sen ekrana bakarken sadece ekranı görürsün fakat arka planıda vardır bunun ve arka planda sessiz sakin göremedigin olaylar gerçekleşir bilincin bunları kaydeder ve sana bak bu olcak kaç tarzı mesajlar gödnerir sende biliyordum yaa öff falan dersin.. Bu tüm insanlarda olan bir özellik.. Şimdi soruna gelicek olursak herkes tarafından sevilme diye bir şey yok. Evet herkes tarafından sevilemezsin. Çünkü her insan farklı bir kişiye kişilige güzellige aşık olur. Bu onun estetik anlayışıdır. Eger sen ben herkes için hepsi olcam diyorsan çoklu kişilik bozuklugu diye bir hastalık var piskolojide.. Ayrıca şöyle bir gerçek varki tüm renklerim karışımı siyahtır. Yani sen herşey olursan hiç bir şeye dönersin bir yandanda. Ondan dolayı öncelikle kendin olup kendini sevcek birini sevebilmeni öneririm. Ayrıca sevgi neydi ? Sevgi emekti. Sevgi dostluk, kardeşlikti.. Yani insanlarla iyi geçinmeye çalışarakta sevilebilirsin tabi..
O kadar güzel açıklamışsın evet :) beynimle alakalıymış demek bende durugörü diye sevinmiştim :) yaa ama çokkkkkk teşekkür ederim.. Evet sevdiğim kişi tarafından seviliyorum bu benim için çok güzel , evet herkesin benden hoşnut olmasını beklemek yada onlar için bi kılıfa girmek mantıklı değil... Zaten girmiyorum zaten çevremde dürüstlüğüm ve sır saklama konusundaki hassasiyetimle biliniyorum.. Peki durugörü kazanmak istesem?

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Hemde nasıl etkiler :) şeytan tüyü derler ya o misal :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...