muska taşıyanlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozknn

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar.
ben birşey sormak istiyordum. üzerinde muska taşıyan bir insana herhangi bir uygulama sonuç vermez mi?

ozknn

Kayıtlı Üye
kastettiğiniz uygulamadan bahseder misiniz ?

erkek arkadaşım da bağlılık büyüsü gördü bir kişi bozulması için muska verdi. ve o dönemde anlamsız yere ayrıldı benden bende o kişi başka bişe yaptı mı acaba diye düşünmeden edemedim gittim sordum hayır dedi bişe yapın dönsün dedim muska var üstünde tutmaz dedi. ben başka birine aşk- sevgi için bi kaç şey yaptırdım büyüye giriyor sanırım ama bi sonuç alamadım o yüzden merak ediyorum. o kişinin dediği gibi üzerinde muska taşıdıgı için midir?

Agita

Kayıtlı Üye
Muskların yapılış amaçları vardır onlara karşı oluyor bu düz muska tüm kötü enerjilere karşı kullanılır diye biliyorum ben..

baysal01

Kayıtlı Üye
Muskanın yapılışı etkisi tesiri doğruysa etmez tabii. Birazda senin inanmana bağlı.

Agita

Kayıtlı Üye
Şimdi muskayı yapan kim nerde yaptı ne yaptı bunlar muamma işler açıp bakmak bunun özelliginide bozabiliyor. Ondan senin yapman en temizi..

ozknn

Kayıtlı Üye
Şimdi muskayı yapan kim nerde yaptı ne yaptı bunlar muamma işler açıp bakmak bunun özelliginide bozabiliyor. Ondan senin yapman en temizi..

sözde üzerinde önceden yapılmış bi bağlama büyüsü varmış onu bozmak için hemen yazdı bi kağıda verdi sonra su ve yakma içinde bişeyler verdi. şuan erkek arkadaşım ben ararsam benle konuşuyor muskasını açıp bozmama imkan yok cüzdanında taşıyormuş ayrıca. ben barışmak için büyü yaptırdım tutmadı. hoca başka bi uygulama denicez aranızı soğutmuşlar dedi. o muskadan yaptıgı şeylerden mi oldu bilmiyorum

Agita

Kayıtlı Üye
Kısmet ya.. Büyüler zaten uzun vaadeli şeyler degil ondan gidip konuşmayı dene geçiyor büyülerin etkileri zamanla..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...