Mezarlıkta Bulduğum Kaşıklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Secretx101

Kayıtlı Üye
Birine yapılmış bir ayırma büyüsüdür.Bu kaşık büyüsünü bozmak için sirkeli suya bastırıp belli bir süre beklettikten sonra temiz bir toprağa gömüldüğünü okumuştum.Belki bu şekilde birine yapılmış büyünün etkisini kaldırabilirsiniz.

mezardansesler

Kayıtlı Üye
Kaşıklarr kırıkti ben buyuyle ugrasacak insan degilim umarim buyu bozulmustur. Ellememizin zarari olur diyen arkadas nedenini aciklar misin

aşk1

Banlı Kullanıcı
Oha bildigin kaşıklar yazılmış mezara konmuş :D

4

43887

o kaşıkların üstündeki negatif enerji size geçmiştir
geçen nette büyü tarihi ile ilgili bir program izlemiştim arşivinden birsürü örnekler sergiliyordu tabi sunucu soru sorarken yada büyü çeşitlerini gösterirken dokunuyordu...yazmamın sebebi kadın dokundum herhangi birşey olabilir mi diye sordu adam program sonrası arındırma gibi birşeyler yapacakmış kendisine yani olabilir enerji olayı bu...

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Bence birşey olmaz. Ortada yönlendirilmiş bir enerji var ve kesinlikle size yönlendirilmemiş.

AJA

Elit Üye
Ev yada mekanlara koyulan büyülerde bir başkası etkilenebiliyor fakat orda ki kaşıklara dokunmanız zararsız.Araça bilmiyorum fakat büyyük ihtimalle kişilerin isimler geçiyordur.Dolayısıyla size zararı dokunmaz.Bir daha bilmediğiniz bu tür şeylere dokunmayın :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bilende konuşuyor bilmeyende, arkadaşlar bilmediğiniz konuda lütfen yorum yapmayın ve kişileri yanlış yönlendirmeyin.

Eğer biri bana büyü yapsa ben onu bulsam ve yanlış bir bozma yapsam negatif enerjisi bana geçer, çünkü üzerinde zaten benim adım var. Adres belli yani.
kişi kendisi ile ilgili olmayan bir şeyi sadece bulmuş. Herhangi bir şey yapmamış. Zaten kırılmış, mühür yapılmamış ve yanlış ere gömülmüş, yani zaten işlemin herhangi bir etkisi yok. Doğru yapılmış varlıklı işlemler yalnızca alakası olmayan kişiler tarafından oynanırsa, kişiye zarar verebilir o kadar. Şaman havas karışımı bu uydurma uygulama hiç bir şey yapmaz.

İkincisi eğer kaşığın içine yazılırsa ayırma değil birleştirme büyüsüdür. Her gördüğünüz kaşık ile yapılan büyü ayırma değildir.

Konuya gerekli gereksiz bilgisizce cevaplar yazılarak konuyu açan üyeyi endişelendirdiği için kapatıyorum. Korkmanıza gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads