Cinler yardımıyla fal baktığını anlatan falcı

xalpx

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba benim yakın bir arkadaşım geçenlerde ilginç bir falcıyla tanışmış anlattıklarını sizinle paylaşmak istedim.Arkadaşım komşusuna misafir olarak gitmiş sebebide bu komşusunuz bir akrabası iyi bir falcıymış arkadaşımda benim gibi biraz meraklıdır.Neyse işte hem sohbet hemde laf arasında belki bedavadan fal baktırırız diye oturmuşlar.Bu falcı kadının en belirgin özelliği karşısında tanıdık tanımadık kim olursa olsun biraz dik dik bakıyormuş.Arkadaşım ilk başlarda rahatsız olsada sonra umursamadığını söyledi.Bir kere fal baktırdı ve anne tarafından pek samimi olmadıkları akrabalarının evinin yeri,evinin içindeki silah ve bu silahla daha önce bir vurulma olayı olduğu gibi olayları arka arkaya duymaya başlayınca arkadaşım biraz korkmuş ancak hayatında baktırdığı en iyi fal oldğunu söyledi ki bencede öyle.2. defa bu şekilde buluştuklarında falcı kadın bu sefer biraz yan çizmiş kahve falı lafını duyunca yok cidden bakamam bütün gece rahat bırakmadılar size fal bakınca demiş.Az biraz ısrar etmişler ama kadın gerçekten uyuyamadığı söyleyince mecburen ısrarcı olamamışlar rahatsız olduğu herhalinden belliymiş.

Madem fal yok bari bu konulardan konuşalım diye düşünmüş ve kişisel bazı sorular sormuş arkadaşlar ki sizinde fikrinizi merak ettiğim kısım budur.Arkadaşım kadına bu şekilde fal bakmayı nerden öğrendiğini sormuş.Kadının cevabı çok ilginç geldi bize.Bu kadın kötü bir evlilik geçirmiş ve bir gece eşiyle ciddi bir kavga yaşamışlar.Eşi kadını gecenin kör vaktinde sokağa atmış kadında gidecek bir yeri olmadığı için geceyi sokakta geçirmiş çaresiz.O günden sonra değiştim demiş.O günden sonra musallat olmuşlar çok çekmiş ama detay vermiyormuş cidden neler yaşadığı konusunda bukadarını bile binbir ısrarla almışlar ağzından.Benim anlamadığım gece sokakta ne yaşadı ne olduda böyle ileşim kurabildi ? size sormak istediğim nokta budur sadece.Bana çok ilginç aynı zamanda korkutucu geldi açıkçası.Onun dışında kadın arkadaşıma siz kahveyi içip fincanı öyle kapatıyorsunuz ya işte ozaman etrafta ne kadar şeytan varsa hepsi başına toplanıyor demiş.Söylediği cümle aynen buymuş.Bunlar söyledikten sonra konuyu değiştirmeye falan çalışmış dediğim gibi konuşmak istemiyormuş.Arkadaşı son olarak rahatsız ediyorlar dedinya nasıl ediyorlar ne yapıyorlar demiş merakından.Kadında uyutmuyorlar işte dürtüyolar uyandırıyolar uyuyamıyorum demiş.Mesela size geçen gün baktığım faldan sonra gece beni kaldırıp yılan kestik yemeye gelmek istermsin ? diye sorup durdular demiş.Bu noktadan sonra arkadaşım korkunun doruklarında gezdiğini hissedip dahada bişey sormamış.Bu arada bu falcı dediğim kadında normal bir kadın meslek olarak falcı değil para karşılığında bu işleri yapmıyor ücret almamış hayatı boyunca. Sadece yakın dostları falan isteyince keyfi çok yerindeyse bakıyormuş.İlgimi çeken bu olayı paylaşmak istedim.Hayat çok ilginç cidden kimileri uğraşır durur yok hüddam edinicem yok cin çağırıcam diye bişey olmaz kimileride durduk yere bulaşır böyle işlere.Gerçekten bu konular sonsuza kadar böyle gizemli kalıcak sanırım.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.Sevgiyle kalın :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
Vay korktum :p bende buna benzer tuhaf şeyler yaşadım o kadına gitmesin arkadaşınız. Aklınız almıyor ne olup bittiğine çünkü kuşkulanmamanız için anlamamanız için cok zekice davranıyorlar. Arkadaşınız kurtulamaz uzak dursun bende kurtuldum mu bilmiyorum. O evde bir şey yemesin içmesin saçını vs düşürmesin bırakmasın. Sizde boşverin oda ne kadar uzak o kadar iyi.

kadirciv

Banlı Kullanıcı
İş
Ãœniversite.
Ben kesinlikle doğru diye biliyorum çünkü cinlerin zamanı ile bizim zamanımız aynı değil onlar geleceği ve geçmişi bir arada yaşayabiliyorlar

Agita

Kayıtlı Üye
Geçen kafede oturuyoduk böyle saçına başına kolyeler takmış esmer zenci arası(ben hiç ırkcı degilimdir ayırt edemem bile ten rengi kimin ne nedir beyaz dedigim esmerim der esmer dedigim bugdayım der falan..) işte böyle gözleri iri iri dik burunlu şal atmış üstüne saçlarını topuz yapıp kolye falan takmış 35-40 larında bir kadın geldi bana fal baktı ücretsiz bir sürü şey dedi. Kız arakdaşımı falan dogru anlattı ondan ayrılcaksın başka bir kızla evlenceksin yakında tanışcaksın o kızla falan filan dedi benim zengin olcamı falan dedi. Fal bakarken dogum tarihim ve adımı alıp çizim yaptı hiç bir şeyle iletişime geçmedi geçenlerinde sahtekar oldugunu söyledi genelde.. Bazı duru görücüler insanların geçmişini gelecegini görebiliyormuş ama onlarında dogrucuları hiç bir varlıkla görüştüm o söylüyor falan demiyormuş onun dedigine göre.. Ben onun yalancısıyım tabi..

Tsc4hm3T

Kayıtlı Üye
Geçen gün bende fal baktırdım geçen senede baktırmıştım kız üni öğrencisiydi 20tl ye kahve falı bakıyor herşeyi bildi ve bende şok etkisi yarattı cinler sayesinde mi bakıyorsun dediğimde insan bazı yeteneklerini anlatırsa kaybeder dedi konuyu kapattı

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Ben Ankarada hiç görmedim samimi bir falcı :)
tavsiye edeceğiniz yerler varsa ankarada merakla bekliyorum

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Geçen gün bende fal baktırdım geçen senede baktırmıştım kız üni öğrencisiydi 20tl ye kahve falı bakıyor herşeyi bildi ve bende şok etkisi yarattı cinler sayesinde mi bakıyorsun dediğimde insan bazı yeteneklerini anlatırsa kaybeder dedi konuyu kapattı
Bi laf vardır buna dair.Cinler yukarıdan bir duyduklarına bin katıp falcıya getirir derler.Üç harflilerle fal bakanların hepsi geçmişi on numara bilirler.Bire bin katıldığı için gelecek konusunda hep fasa fiso dur bu aracılarla fal bakanlar.

Ben Ankarada hiç görmedim samimi bir falcı :)
tavsiye edeceğiniz yerler varsa ankarada merakla bekliyorum
Falcı,medyum tavsiyesinde bulunmak,iletişim adresi ve isim vermek yasak.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Bi laf vardır buna dair.Cinler yukarıdan bir duyduklarına bin katıp falcıya getirir derler.Üç harflilerle fal bakanların hepsi geçmişi on numara bilirler.Bire bin katıldığı için gelecek konusunda hep fasa fiso dur bu aracılarla fal bakanlar.

Falcı,medyum tavsiyesinde bulunmak,iletişim adresi ve isim vermek yasak.

Kuralları hatırlattığınız için teşekkürler
Ammavelakin insan merak etmiyor değil.ankarada böyle insanlar varmı peki ?

carrie82

Kayıtlı Üye
Kuralları hatırlattığınız için teşekkürler
Ammavelakin insan merak etmiyor değil.ankarada böyle insanlar varmı peki ?

Tabiki var :) ama sizi Kızılay'da adım başı durdurup 5 tl ye fal bakıyoruz diyen gençlerin götürdüğü is yerlerinde değil. Bunu bilin yeter. :)

cinni

Kayıtlı Üye
öyle zaten falcıların çoğu cinlerle çalışır hatta hepsi cin söylüyor falcı da fal baktıran kişiye cin onu günaha sokarak seviniyor saf falcıda para kazanıyor seviniyor ama hiç düşünmüyor ahiretini.. musallat olmuş ama bununda ehli bi hocası var yani ama Allah akıl fikir versin .)

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
öyle zaten falcıların çoğu cinlerle çalışır hatta hepsi cin söylüyor falcı da fal baktıran kişiye cin onu günaha sokarak seviniyor saf falcıda para kazanıyor seviniyor ama hiç düşünmüyor ahiretini.. musallat olmuş ama bununda ehli bi hocası var yani ama Allah akıl fikir versin .)

O zaman ödemeyi falcıya değil de cine yapmak gerek değilmi ? :) Daha iki günlük ortamı bilmeyen bir üyeye göre fazla samimi bir mesaj gibi geldi, önce fal ve cin hakkında araştırma yapın bence. Böylece ne falcı ne de cin zan altında kalmamış olur.

CehennemeTapanKadin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba benim yakın bir arkadaşım geçenlerde ilginç bir falcıyla tanışmış anlattıklarını sizinle paylaşmak istedim.Arkadaşım komşusuna misafir olarak gitmiş sebebide bu komşusunuz bir akrabası iyi bir falcıymış arkadaşımda benim gibi biraz meraklıdır.Neyse işte hem sohbet hemde laf arasında belki bedavadan fal baktırırız diye oturmuşlar.Bu falcı kadının en belirgin özelliği karşısında tanıdık tanımadık kim olursa olsun biraz dik dik bakıyormuş.Arkadaşım ilk başlarda rahatsız olsada sonra umursamadığını söyledi.Bir kere fal baktırdı ve anne tarafından pek samimi olmadıkları akrabalarının evinin yeri,evinin içindeki silah ve bu silahla daha önce bir vurulma olayı olduğu gibi olayları arka arkaya duymaya başlayınca arkadaşım biraz korkmuş ancak hayatında baktırdığı en iyi fal oldğunu söyledi ki bencede öyle.2. defa bu şekilde buluştuklarında falcı kadın bu sefer biraz yan çizmiş kahve falı lafını duyunca yok cidden bakamam bütün gece rahat bırakmadılar size fal bakınca demiş.Az biraz ısrar etmişler ama kadın gerçekten uyuyamadığı söyleyince mecburen ısrarcı olamamışlar rahatsız olduğu herhalinden belliymiş.

Madem fal yok bari bu konulardan konuşalım diye düşünmüş ve kişisel bazı sorular sormuş arkadaşlar ki sizinde fikrinizi merak ettiğim kısım budur.Arkadaşım kadına bu şekilde fal bakmayı nerden öğrendiğini sormuş.Kadının cevabı çok ilginç geldi bize.Bu kadın kötü bir evlilik geçirmiş ve bir gece eşiyle ciddi bir kavga yaşamışlar.Eşi kadını gecenin kör vaktinde sokağa atmış kadında gidecek bir yeri olmadığı için geceyi sokakta geçirmiş çaresiz.O günden sonra değiştim demiş.O günden sonra musallat olmuşlar çok çekmiş ama detay vermiyormuş cidden neler yaşadığı konusunda bukadarını bile binbir ısrarla almışlar ağzından.Benim anlamadığım gece sokakta ne yaşadı ne olduda böyle ileşim kurabildi ? size sormak istediğim nokta budur sadece.Bana çok ilginç aynı zamanda korkutucu geldi açıkçası.Onun dışında kadın arkadaşıma siz kahveyi içip fincanı öyle kapatıyorsunuz ya işte ozaman etrafta ne kadar şeytan varsa hepsi başına toplanıyor demiş.Söylediği cümle aynen buymuş.Bunlar söyledikten sonra konuyu değiştirmeye falan çalışmış dediğim gibi konuşmak istemiyormuş.Arkadaşı son olarak rahatsız ediyorlar dedinya nasıl ediyorlar ne yapıyorlar demiş merakından.Kadında uyutmuyorlar işte dürtüyolar uyandırıyolar uyuyamıyorum demiş.Mesela size geçen gün baktığım faldan sonra gece beni kaldırıp yılan kestik yemeye gelmek istermsin ? diye sorup durdular demiş.Bu noktadan sonra arkadaşım korkunun doruklarında gezdiğini hissedip dahada bişey sormamış.Bu arada bu falcı dediğim kadında normal bir kadın meslek olarak falcı değil para karşılığında bu işleri yapmıyor ücret almamış hayatı boyunca. Sadece yakın dostları falan isteyince keyfi çok yerindeyse bakıyormuş.İlgimi çeken bu olayı paylaşmak istedim.Hayat çok ilginç cidden kimileri uğraşır durur yok hüddam edinicem yok cin çağırıcam diye bişey olmaz kimileride durduk yere bulaşır böyle işlere.Gerçekten bu konular sonsuza kadar böyle gizemli kalıcak sanırım.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.Sevgiyle kalın :)

Bir gecede çok şey değişebilir. Bende obsesyon (varlık musallatı) yaşadım. Yıllarca benimleydi aslında ama yalnızca rüyalarımda korkutabilen varlıklar bi gecede tüm bedenimi almıştı benden. Hatta ertesi gün insanlar gözüme bakamıyordu ev arkadaşım gözüme bakınca durduk yere bağırarak ağlamıştı. O gece bir ritüelin arasında bulmuştum kendimi daha sonrasındaysa ağırlaştı zaten. Ama bu yazılanlar arasında bana çok saçma gelen bir şey oldu. Bende uyutulmuyordum gece boyunca hatta bi ara yorgunluktan bayılmak üzereydim ve belimde bi tokatla kendime geldim, eller sürekli üstümde gezinirdi. Ben bile bir süre sonra korkmadan üstlerine gittim ve kurtuldum bu kişi bu kadar çok korkuyorsa, rahatsız ediliyorsa zaten onlardan bu şekilde bahsedemez ben ağzımı açsam titriyordum bana yardım etmek isteyen uzmana bile anlatamamıştım. Ve sen bir de üstüne fal baktığını, her şeyin ayrıntısını bildiğini söylüyorsun. Varlıklardan korkan insan onlardan fal için bile olsa yardım istemez, iletişime geçmez. Çünkü genelde küçücük yardım için bile büyük şeyler götürürler ilginç geldi...

Yani sen yalan söylüyorsun demiyorum tabii ki ama ya arkadaşın anlatıyor ya da kadın varlıkların en çok zevk aldığı şeyi yapıp korkuyor gibi davranmış ve arkadasını da korkutmuş. :)

Son bir ekleme daha yapıyım insan geleceğini kendi yaratır. Falcı geçmişini öğrenebilir ama gelecek insanın elindedir. Çekim yasası gibi düşünebilirsiniz. Geleceğinizi ona buna sormaktansa kendiniz yaratın zaten tekamül seviyeniz arttıkça bunu anlıycaksınız.