Cinim var ama sesini duyamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

galip63

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar mehaba . Benim bir cinim var ve sadece tesbihle anlaşıyoruz. Sesini duymak için cin suresini okudum ama yinede sesini duymadım ne yapmam lazım bana yardımcı olabilir misiniz ?

AJA

Elit Üye
Tesbihle anlaşıyoruz derken ? Biraz daha açarmısınız ?

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Cin suresini tam olarak mı okudunuz? Cin suresinin tamamını okuduysanız hayırlı olsun artık bir cininiz yok çünkü büyük ihtimalle arkasına bakmadan kaçmıştır :)

galip63

Kayıtlı Üye
soru soruyorum cevabı evetse tesbihi sallıyo hayırsa tesbihi sallamıyo.

galip63

Kayıtlı Üye
kardeşim benim cinim müslüman. ve cin suresini kullandıktan sonra da konuştum.hatta cin suresini okuyunca sesini duyup duymayacağımı kendisine sordum ama okuduktan sonra uyumuşum olmadı...

ruban

Kayıtlı Üye
sesini bilee duyamadıgın bir cini nasıl var oldugunu anlaya bildiniz her kesin bir cini var kendine ayit :)

galip63

Kayıtlı Üye
salsal tesbihle anlaşıyoruz ve rica ettiğim şeyleri de yerine getiriyo.

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Müslüman cinlerin insanlarda irtibat kurması ALLAH tarafından haram kılınmıştır .

galip63

Kayıtlı Üye
emin misiniz bozkurt ? ben irtibat kuruyorum ve kuran çok kişi de tanıyorum

ruban

Kayıtlı Üye
Bak kardeşim müslümanım der kavun degilki koklaya koklaya anlıyasın iyimi kötümü emin olma cin süresini okumayla rütüelsiz gelmez bben bu süreyi uzun süredir okuyan isanlar tanıyorum sen iyi bir araştır tesbbbihlede ne yaptıgını doru anlatırsan doru cevap alırsın ne yaptını anlatmazsan kimse cevap veremez

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
emin misiniz bozkurt ? ben irtibat kuruyorum ve kuran çok kişi de tanıyorum
Syn galip63 cininiz var ama sesini duyamıyorsunuz ama tesbih ile anlaşıyorsunuz evetse tesbihi sallıyor hayırsa sallamıyor anlamadığım nokta sesini nasıl duyamıyorsunuz yanlış hatırlamıyorsam bi hocadan almıştım zamanında bilgiyi neden göremiyorsunuz veya duyamıyorsunuz sorunun cevapı basit şöyle demişti göz ve kulak çakrasımı öyle birşeydi sanırsam onları açmak lazımmış kulak açılınca sesini duyabiliyormuşsun göz açılınca görüntüsünü görebiliyormuşsun ve onlar içinde uygulama vardı ama süresi çok fazlaydı ben parapsikolijiye ara verdim baya kafam zaten çok karışık bi araştırın derim bu söylediklerimi, Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Syn Bozkurt61 sanırsam sizin hocanız yada öğretmeniniz veya yakınınız yada takip ettiğiniz birisi ilham aldığınızda olabilir, Kendisiyle bizzat konuşma fırsatım olmuştu sohbet ettim sıcak kanlı birisi ama müslüman cinlerin insanlarla iletişim kurmasını Allah haram kılmıştır. demiştiniz altını çizerim böyle birşey yok üstte, Syn turkish35'in dediği gibi böyle birşey okuduğumu duyduğumu hiç hatırlamıyorum konuşanlarıda görmüştüm bir çok hocanın cinleri var hüddamları felan var kendimde görmüştüm yani ama videoyu izleyeyim ben bi yinede yorumunuza saygı duyarım, Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Görmediğin, duymadığın birisine nasıl "cinim" diyebiliyorsunuz anlamıyorum. Onlar özgür iradeye sahipler. Bazı insanlarla karşılıklı anlaşırlar. Bazı insanlarsa zorla emirleri altına salırlar. Bazı alimlereyse könüllü tabi olurlar. O da müslüman cinler, Allah rızası için yapıyorlardır. Sesli şekilde rüyanda onunla konuşmak istediğini söyle isterse gelir. Ben bir kaç uygulama yaptım. Ben rüyama gelmelerini isterken gelmediler, beklenmedik durumlarda onları çok düşündüğümde geldiler. Ama kafir cindi gelen. Sorularımı yanıtlayıp gitmişti. Ona kuran oku ve hergün devam etmeni istiyorsa rüyana girip söylesin diye sesli şekilde söyle.

AJA

Elit Üye
Tesbihle yaptığınız şey sarkaç yöntemi .Sarkaçla sorulara cevap veren sizin yüksek benliğiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...