Demonların çağrılma vakitleri ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hilda

Kayıtlı Üye
İş
Banking
Merhabalar ben konuyu aradım bulamadım bu yüzden yeni konu açmaya karar verdim varsa daha önce böyle bir konu forumda şimdiden moderatötlerden özür dilerim . Konuya direkt girecem ger Demonun kendine özel çağrılma yani davet zamanı var demişsiniz , biri açıklayabilir mi bir de Purson için elinizde bir zaman tarih bilgisi var mı ne zaman en uygun olduğuna dair? Cevabınız için şimdiden teşekkürler

Love Song

Banlı Kullanıcı
daha önce çağırılma vakitleri diye birşey duymamıştım bunu basit bir şekilde çürütebileceğime inanıyorum

öncelikle demonların bu dünyadan olmadıklarını biliyoruz,ve dünya üstünde bile zaman kavramı değişiyor türkiyenin saatiyle almanyanın saati farklı diye örnek verebilirim
demonların zaman kavramı hakkında net birşey söylemek zor fakat bu kadarı bile yeterli,bağzı yerlerde demonların meşgul oldukları bu yüzden her çağırıldıklarında gelmediği tarzı komik şeyler yazıyor demonlar sizinle bir bir görüşmez,size bir ulak gönderir bu ulaklar demonların köleleridir
anlaşma yaparken ulağa sahibini görmek istediğini söylersen belki kabul edebilir bunun haricinde bir demonu görmenin alternatif bir yolu yoktur sıradan bir insan için

demonları ne zaman çağırmalıyım tarzı bir soru sorsaydın bunun cevabı basitti

sağlak isen akşamları solak isen sabahları çağırman daha iyi olur,tabiki sıradan bir insansan bu şekilde işliyor
düşmüş melek kanı taşıyan yada iblis kanı taşıyan insanlar için bu olay daha farklı işliyor fakat iblis yada düşmüş melek kanı taşıdığını öğrenmek o kadar kolay değil yani fazla takılmamanı öneririm

demonlarla ilgili özellikle bilgi sahibi olduğumu düşünüyorum fakat yanlış bilgi verdiğimi düşünen varsa doğrusunu söylerse butlu olurum verdiğim bilgi yanlışsa özür dilerim.

dugukann

Kayıtlı Üye
Yaz geliyor,akşam serinliğinde çağırırsan iyi olur.

umut3431

Banlı Kullanıcı
demonların ulak gönderdiğini pek sanmıyorum genelde kendileri gelir lejyonlarıyla beraber

Love Song

Banlı Kullanıcı
Bence siz bilmediğiniz konularda yorum yapmasanız daha iyi olacak,demona zorla istediğini yaptırmakmı? cidden komik,beyindeki bağzı bölgeler insanın zihinsel gücünü etkiler bu bölgeler günün belli vakitlerinde daha aktif olurlar sağlak ve solak insanlarda bu sistem birbirinden farklı çalışır

gezegenler ragele hareket ettiği gibi gezegenlerin hareketinin ne olacağı sadece ön görülür tıpkı her sene burçların aynı olmayacağı gibi en az 2000 yıllık bir döngü içinde hareket ederler eğer sizin dediğiniz gibi olsaydı bile saatler belli olmaz ger gün güncellenmesi gerekirdi

lütfen kulaktan dolma yada yanlış kaynaklardan edindiğiniz bilgilerle konuyu bulandırmayın arkadaşımız şimdi bir demonu zorlamaya çalışsa ayet okuyarak kurtulmasının imkanı yok.

Hilda

Kayıtlı Üye
İş
Banking
Çok teşekkürler bilgiler için, peki bu saati kişiler kendileri öğrenir demişsiniz o nasıl olacak ?

Hilda

Kayıtlı Üye
İş
Banking
Bütün konulara baktım bulamadım bu yüzden açma gereği duydum

Hilda

Kayıtlı Üye
İş
Banking
Çok güzel anlatmışsın @simam çok teşekkürler gerekli gördüğüm bilgiler tam olarak bunlardı . Sanıyorum bunlar genel olarak saat dilimleri Türkiye ye göre düzenlenmiş olanlar değil, yanılıyor muyum?, US dayım o yüzden sadece emin olmak adına sormuş bulundum

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Gremory bakırdan mühürmüş. Hımmmm...

umut3431

Banlı Kullanıcı
müsait oldukları sürece her saniye çağıra bilirsin

HeYBeT

Kayıtlı Üye
İş
Demonoloji
Arkadaşlar bilgili birisi bana 888 savaşcı ritüeli hakkında bilgi verebilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...