düşmüş melek kanı taşıyan insanlar hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Syn Bulut_atlası sizide tanıyorum öncelerden çok, dediğim gibi üsttede ben eskiyim burada çok ve size şu mesajı vericem bakın ben gördüğüme duyduğuma inanırım diğer şeylere inanmam, bunalımmı? hayır bi bunalımda değilim benim iblis kanı taşımadığımı nereden çıkarttınız peki bi söz vardır görünen köy kılavuz istemez diye inanın insanlardan sıkılırsın ama yanında insanlar olur dimi benim yanımda insan göremiyorum basit olmadı ki zaten keşke size birşeyler gösterebilsem bunun bi testi olsa keşke ama yok ne yazık ki bu kanı taşımak çok değişik bi durum gidip bi aynaya bakarmısınız normal birisi olarak bakıyorsunuz görünüşünüze ama ben aynaya bakamıyorum baktığımda ise insan görmüyorum belki görünüşüm bi insan gibi çünkü ''yarı iblis yarı insan'' altını çizerim bunun ama içeriyi ne sen bilebilirsin ne ben fazla söze gerek yok zaten, Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar.
Beni tanıyor musunuz? forumdan mı acaba anlamadım eğer siz öyle görüyorsanız öyledir birşey diyemem kalbinizin sesi ne diyorsa onun doğru olduğuna inanırım

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Beni tanıyor musunuz? forumdan mı acaba anlamadım eğer siz öyle görüyorsanız öyledir birşey diyemem kalbinizin sesi ne diyorsa onun doğru olduğuna inanırım
Evet tanıyorum forumdan ben öyle görüyormuyum kalbimin sesimi inanın kafam çok karışık dediğim gibi bi test olsa sizin için yapardım ama yok, Syn DreamDuality'nin açmış olduğu konu http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=26511 alın okuyun isterseniz kendisinide tanıyorum cidden bi test yok ama orada olan herşeyin bende olduğuna dair size yemin edebilirim.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Evet tanıyorum forumdan ben öyle görüyormuyum kalbimin sesimi inanın kafam çok karışık dediğim gibi bi test olsa sizin için yapardım ama yok, Syn DreamDuality'nin açmış olduğu konu http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=26511 alın okuyun isterseniz kendisinide tanıyorum cidden bi test yok ama orada olan herşeyin bende olduğuna dair size yemin edebilirim.
Foruma kayıt yeni olmuşsusunuz ama daha önce başka bir nickle mi kayıtlıydınız acaba anlayamadım onu? kafanızın karışık olması normal benimde bu aralar çok karışık bazen patlayacak gibi hissediyorum hatta

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Foruma kayıt yeni olmuşsusunuz ama daha önce başka bir nickle mi kayıtlıydınız acaba anlayamadım onu? kafanızın karışık olması normal benimde bu aralar çok karışık bazen patlayacak gibi hissediyorum hatta
Evet başka bi nickle kayıtlıydım, bıraktım diye belirtmiştim parapsikolojiyi zaten 1-2 sayfa önce ama size şunu söylüyebilirim bu işe 1 kere girdinmi 1 daha çıkamıyorsun isterseniz konuşabiliriz elimden gelenin en iyisini yaparım dinlerim benimde kafam dolu kimse yok etrafda kafam aynen sizin gibi patlıyacak gibi

Gecegezen

Kayıtlı Üye
Syn Bulut_atlası sizide tanıyorum öncelerden çok, dediğim gibi üsttede ben eskiyim burada çok ve size şu mesajı vericem bakın ben gördüğüme duyduğuma inanırım diğer şeylere inanmam, bunalımmı? hayır bi bunalımda değilim benim iblis kanı taşımadığımı nereden çıkarttınız peki bi söz vardır görünen köy kılavuz istemez diye inanın insanlardan sıkılırsın ama yanında insanlar olur dimi benim yanımda insan göremiyorum basit olmadı ki zaten keşke size birşeyler gösterebilsem bunun bi testi olsa keşke ama yok ne yazık ki bu kanı taşımak çok değişik bi durum gidip bi aynaya bakarmısınız normal birisi olarak bakıyorsunuz görünüşünüze ama ben aynaya bakamıyorum baktığımda ise insan görmüyorum belki görünüşüm bi insan gibi çünkü ''yarı iblis yarı insan'' altını çizerim bunun ama içeriyi ne sen bilebilirsin ne ben fazla söze gerek yok zaten, Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar.

''yarı iblis yarı insan'' tanımı bana pek doğru gelmiyor şöyle diyelim ''iblis insanı'' mesela daha doğru

İnsanlar kendilerini negatif kalıpların içine sokabililer fiziksel duygusal olarak etkilenmiş olabilirsin..

bu konu hakkında constantine filmi vardı.

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
''yarı iblis yarı insan'' tanımı bana pek doğru gelmiyor şöyle diyelim ''iblis insanı'' mesela daha doğru

İnsanlar kendilerini negatif kalıpların içine sokabililer fiziksel duygusal olarak etkilenmiş olabilirsin..

bu konu hakkında constantine filmi vardı.
Syn Gecegezen üstte bulut_atlası'nada açıkladım alın sizde okuyun isterseniz konuyu http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=26511
Fiziksel veya duygusal olarak etkilenmişmi bence bu yorum çok yanlış, duygularımın olduğunu hissetmiyorum ve birşey tarafından etkilenmiş olduğumuda düşünmüyorum
Sizin ''iblis insanı'' yorumunuz bana mantıksız geldi film olarakda film izlemeyi sevmem ben gördüğüme duyduğuma inanırım çok okur araştırırım sizede tavsiye ediyorum. Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar.

67890

Banlı Kullanıcı
Syn Gecegezen üstte bulut_atlası'nada açıkladım alın sizde okuyun isterseniz konuyu http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=26511
Fiziksel veya duygusal olarak etkilenmişmi bence bu yorum çok yanlış, duygularımın olduğunu hissetmiyorum ve birşey tarafından etkilenmiş olduğumuda düşünmüyorum
Sizin ''iblis insanı'' yorumunuz bana mantıksız geldi film olarakda film izlemeyi sevmem ben gördüğüme duyduğuma inanırım çok okur araştırırım sizede tavsiye ediyorum. Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar.
sevgili requiem verdiğin linkte en sonda bir şey yazdım.okuyabilirmisn.
sence bu iblis(ki öyle olduğu belli yaptığı şeyden dolayı)
neden bu kadını seçmiş olabilir.güzellik,varsa kadının onlara yakın olması ihtimali büyü falan vs.
ve sence bu aile bu durmdan kurtulabilrmi.

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
sevgili requiem verdiğin linkte en sonda bir şey yazdım.okuyabilirmisn.
sence bu iblis(ki öyle olduğu belli yaptığı şeyden dolayı)
neden bu kadını seçmiş olabilir.güzellik,varsa kadının onlara yakın olması ihtimali büyü falan vs.
ve sence bu aile bu durmdan kurtulabilrmi.
İblis gelip kadınlamı birlikte olmuş yanlış anlamadıysam? böylemi olay peki belki kadının yakınlığı vardır, veya dediğiniz gibi güzellik büyü vb, Bende bir çok hikaye okudum, Syn DreamDuality'nin dediği gibi hatta en son bi makale okumuştum cin kadınla birlikte oluyormuş kendisi anlatmışdı bi yerde bi solukta okudum yazıyı olabiliyor böyle şeyler, Şimdi o kadın kurturabilirmi bilemem ama psikolojik olarak yaşadıklarını felan asla unutamaz çöker yani yakınlığı vardır o yüzden onu seçmiştir ki sizin dediğiniz iblis yani kendisi yanlış anlamadıysam şeytanı diyorsunuz eğer durum böyleyse, birşeyler yapmak lazım yardım edebilirim.

67890

Banlı Kullanıcı
yanlış anlamadın aynen öyleymiş.
banada öyle geldi belki ruhen bir yakınlığı vardır.
sonuçta bu içinde bulunduğumuz bedenler sadece insan bedeni formu.
içindeki ruh herhani boyuttan evrenden gelmiş olabilir.

yardım için teşekkürler kadını tanımıyorum ama arkadaşla görüştüğümde bende merak ediyorum sorucam durumunu.

sevgili requem içimde bir yanım karanlık diyorsun
senden negatif enerji hissetmedim.yardımsever biri olduğunda belli.
sevgiler

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
yanlış anlamadın aynen öyleymiş.
banada öyle geldi belki ruhen bir yakınlığı vardır.
sonuçta bu içinde bulunduğumuz bedenler sadece insan bedeni formu.
içindeki ruh herhani boyuttan evrenden gelmiş olabilir.

yardım için teşekkürler kadını tanımıyorum ama arkadaşla görüştüğümde bende merak ediyorum sorucam durumunu.

sevgili requem içimde bir yanım karanlık diyorsun
senden negatif enerji hissetmedim.yardımsever biri olduğunda belli.
sevgiler
Belki içerdeki ruh bi insan ruhu değildir dediğiniz gibi başka bi boyuttan gelmiş olabilir yada kafamdaki teorilerden biri olabilir
Şeytan sadece özel ve seçili olanların yanında olur bir yakınlık bağ veya başka birşeyde olabilir
anladım herşeyi gayet iyi evet içerisini ne ben bilebilirim ne siz nede başka birşey çünkü orada ne olduğunu azda olsa tahmin ediyorum
ama yardım etmeyi severim elimden geldiği kadar yardım ediyordum zamanında dediğim gibi en üstten en alta düştüm ben
derler ya neydim ne oldum bu söz yanlış ama giden geri gelmiyor geriye dönebilseydim herşeyi düzeltirdim belki
bende negatif enerji yok evet yardım etmeyi severim elimden gelenin en iyisini yaparım ama sizin dediklerinizi bi düşündüm
neyi çağırıcağımı biliyorum konuşucağımı ben bıraktıkdan bu yana neler değişmiş anlatamam size bi el atıcam ama.
Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Yarı başka varlık yarı insan olmak doğuştan mı geliyor acaba? yani ailede varsa bazı bireylere geçebilir kalıtsal olarak belki illa varlıkla olmakla oldugunu o an zannetmiyorum

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Doğuştanda gelebiliyor uzak akrabalardanda gelebiliyor büyükanne büyükbaba felan, Antlaşmada gelirmi bilmem ama ondada gelebilir uzak akrabalardanda gelebiliyor dediğim gibi konudada yazıyor zaten cevapı.

gümüş

Kayıtlı Üye
Eleştiri değil aslında şahsi yorumumu yaptım düşmüş melek kanı taşıyan birisiyle konuştuğumu hatırlamıyorum bir çok şeyle konuştum inanın, Syn demir gördüğümü duyduğumu hiç bi insanın görüp duymadığına eminim yıllarca parapsikolojiyi araştıran birisi bile yarı iblis yarı insan half demon yani böyle birşey olmadığını iddaa ediyor ki başkasının inanmaması onun olmadığı anlamına gelmez şimdi buraya bazı şeyler yazarım evet bana ters gelir sizede öyle o yüzden uzun yazdım eleştirimi oldu bilmiyorum yorumumu yaptım çünkü ben parapsikolojiyi bırakalı aylar oldu tabi tamamen kurtuldunmu dersen hayır asla benim yaptığım anlaşma ölümle bile bitebilirdi ama öyle olmadı ne yazık ki o anlaşmayı yapmadım sanmıştım ama sonradan gerçek olduğunu anladım karşılığında ne aldın dersen? Syn demir hiç birşey derler ya para, şöhret, sağlık, aşk vb istiyolar yok sevgilim terk etti demon çağırıcam anlaşma yapıcam vb ben bi demonla anlaşma yapmadım karşımda ki şey çok güçlüydü bi nevi rus ruleti oynadım ve karşılığında lanet aldım kurtulamayacağım ve asla affedilmeyen birisi olarak kalıcağım acı ve ızdırap çekiceğim gerçeği ise çok kötü hayal kırıklığınız için üzgünüm umarım şu yazıda birşeyler anlamışsınızdır.

sevgili dua isteyen,
yazdıklarınızı hissederek okudum ve bu iletinizi seçtim. demek istiyorum ki ; hükmün tek sahibinin katında
ne bozulmayacak bir anlaşma ne çözülmeyecek bir sorun ne kaldırılmayacak lanet ne de bağışlanmayacak günah vardır
istediğinize karar verin ve karar verdiğiniz yönde ilerleyin -güven ile...

La-edri

Kayıtlı Üye
Meleklerin cinslerinin oldugunun bir isbati varmiki, insanlar ile iliskiye girip birde cocuk edinsinler ?

Yani bana Avrupa'da bunu ögretiler demekte bir sey ifade etmiyor hakikat adina.
Amerika'da zaten butip tarikatlar cok,Hollywood yildizlarinin da icersinde bulundugu.Yaritanrisin yari seytansin yari meleksin diye insana anormal bir özgüven asilayip istedikleri amaclar ugruna onlari kullandiklari.

Cok basit bir ölcü var aslinda, bir insanin genetiginde bir tuhaflik oldugunda bu zaten bu tip insanlarin fizigine yansir, bir cok genetik hastalik bunu yaninda getirir.
Ve melekkani tasiyan bir insan olacak ve normal fizigi olacak.Bunu bir aciklayabilmek lazim, ama sorun yok öyle degilmi maneviyat adina melekten maddiyat adina insandan almis herseyini der konu kapanir.Nasilsa maneviyati görülmez :)
Hic tatmin edici ceveplar degil bence..

gümüş

Kayıtlı Üye
"Allah-meleklerin de yaratıcısı bana sana ruhumdan üfledim bendensin diyor ben hala meleklerle akrabalık bağı kurup yükselme hayali kuruyorum" diye baktınız mı hiç olaya ? (gümüşi dilde elma sendromunun özü oluyor bu soru)
Denesenize +

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Meleklerin cinslerinin oldugunun bir isbati varmiki, insanlar ile iliskiye girip birde cocuk edinsinler ?

Yani bana Avrupa'da bunu ögretiler demekte bir sey ifade etmiyor hakikat adina.
Amerika'da zaten butip tarikatlar cok,Hollywood yildizlarinin da icersinde bulundugu.Yaritanrisin yari seytansin yari meleksin diye insana anormal bir özgüven asilayip istedikleri amaclar ugruna onlari kullandiklari.

Cok basit bir ölcü var aslinda, bir insanin genetiginde bir tuhaflik oldugunda bu zaten bu tip insanlarin fizigine yansir, bir cok genetik hastalik bunu yaninda getirir.
Ve melekkani tasiyan bir insan olacak ve normal fizigi olacak.Bunu bir aciklayabilmek lazim, ama sorun yok öyle degilmi maneviyat adina melekten maddiyat adina insandan almis herseyini der konu kapanir.Nasilsa maneviyati görülmez :)
Hic tatmin edici ceveplar degil bence..

Merak ettim Tevratta anlatılan ne peki?

La-edri

Kayıtlı Üye
Merak ettim Tevratta anlatılan ne peki?

Sevgili Demir,
Incil Peygamberi kaldirip Tanrioglu yapti.
Tevrat ise melekleri yüceltti ama peygamberi asagilara indirdi, mesela Lut (as)
Kur'an ne dedi ?
Ben seni en yüce ahlak ( kendi ahlakim üzere) yarattim dedi.
Sensin ilahi olan zira sana ruhumu emanet ettim dedi.
Ve melekleri sana secde ettirdim dedi.
Derseniz ki bunlari Adem'e diyor, hayir ! Bana diyor cünki bu kitap benim kitabim, senin kitabin sana diyor. Yani Kur'an icin benim diyen herkeze der bunu Allah.

Incili tevrati yada zeburu kücümsemek degil burda mesele, benim Kitabim bana meleklere kitaplara rasullere ve Allah'a kavusma anina imani emir ediyor.
Ama incil tevrat zebur sizi tatmin ediyorsa buyrun tabiki, beni etmiyor.
Kitabim Kur'an oldugu icin ben meleklerin insana secde ile emir edildigine inanirim, onlarin cinslerinin olmadigina ve nurani varliklar olduklarina inanirim.

Melekler Allah'in kizlari öylemi ?Isa Allah'in oglu öylemi ? Peki ya Ihlas ayeti, dogmadim dogurtmadim.
Söylemek istedigim sey su, bir noktada bulusmak zorundayiz öyle degilmi, madem ki Allah ve bütün bu kitaplarin sahibi tek zat, nasil olurda ayri ayri ifadeleri olabilir?
O halde yapilacak bir sey var inanclari süzmek ve dogru olani almak.Tek bir ilah varsa hakkinda böyle bir cok ifade olmazki.

Benim aklim ve kalbim kabul etmiyor esi olan bir tanriyi.Esi olmayan Subhan olani ise Kur'an anlatiyor.
Ben saadece inanmak degil tatmin olmak istyiorum.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Sevgili Demir,
Kur'an ne dedi ?
Derseniz ki bunlari Adem'e diyor, hayir ! Bana diyor cünki bu kitap benim kitabim, senin kitabin sana diyor. Yani Kur'an icin benim diyen herkeze der bunu Allah.

Incili tevrati yada zeburu kücümsemek degil burda mesele, benim Kitabim bana meleklere kitaplara rasullere ve Allah'a kavusma anina imani emir ediyor.
Kitabim Kur'an oldugu icin ben meleklerin insana secde ile emir edildigine inanirim, onlarin cinslerinin olmadigina ve nurani varliklar olduklarina inanirim.

Melekler Allah'in kizlari öylemi ?Isa Allah'in oglu öylemi ? Peki ya Ihlas ayeti, dogmadim dogurtmadim.
Söylemek istedigim sey su, bir noktada bulusmak zorundayiz öyle degilmi, madem ki Allah ve bütün bu kitaplarin sahibi tek zat, nasil olurda ayri ayri ifadeleri olabilir?
O halde yapilacak bir sey var inanclari süzmek ve dogru olani almak.Tek bir ilah varsa hakkinda böyle bir cok ifade olmazki.

Benim aklim ve kalbim kabul etmiyor esi olan bir tanriyi.Esi olmayan Subhan olani ise Kur'an anlatiyor.

Teşekkür ederim tam olarak sorumu cevapladınız. İşin özeti islam inancına göre düşündüğünüz için bir önceki yazınızda ''hiç tatmin edici cevaplar değil bence... '' demiştiniz. Dolayısı ile islam inancını taşımayan biri içinde sizin bu verdiğiniz cevap tatmin edici olamaz.

Kısaca sizin inancınızda olmasa da başka inançlar insanların düşmüş melek kanı taşıyabileceğini söylüyor. Siz tatmin olursunuz veya olmazsınız oda sizin inancınız.

Teşekkür ederim. İyi forumlar.

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Sevgili Demir,
Kur'an ne dedi ?

Syn La-edri siz teorilerinizi öne sürmüşsünüz peki size şunu dicem tatmin olmak istiyorsunuz ve, Müslümansınız heralde ama sizi tatmin etmiyor taptığınız yani tanrınız peki size şunu sorucam. Allah seni tatmin etmiyorsa seni ne ben tatmin edebilirim nede başka biri tatmin edebilir. Verdiğiniz teoriler cidden çok iyi ama size birşey demek istiyorum, Tanrının oğlu olduğu zaten açık orada örnek vermişsiniz ben burada foruma üye oldum tekrardan inanın sizlerden daha eskiyim şu ortamda ve sen birşy biliyorsun bende birşeyler biliyorum ama asla bilgimle övünmem, Öz tanrın seni tatmin etmiyor benmi edicem peki orada verdiğin örnek yarı şeytansın yarı meleksin bunlar özgüven veriyor insana ki ben burada yarı melek yarı insan olduğumu iddaa etmedim sadece, ''Yarı iblis yarı insan olduğumu o kanı taşıdığımı söyledim'' ve size şunu dicem nefiller. Kur'an-ı Kerimde ve Diğer kutsal kitaplardada geçiyor bunun hakkında pek bi yazı yok isterseniz kendi arkadaşımın hazırladığı bi yazıyı atıyım alta onu okuyun ama dediğim gibi burada herkes birşeye tapıyor biri tanrılara tanrıçalara tapıyor bi imzama bakın cidden inanç ve kalp'in sesi ben gördüğüme duyduğuma inanırım gerisi mühim değildir benim için. Onların inandığı tanrılar - tanrıçalar birşey kazandırmaz kendi ruhunun köleliklerinde yanıyolar zaten neyse alta atıyım onu okuyun bari bu konu hakkında bari bilgi vermiş ama o tatmin olma meselesi cidden sizi tatmin edicek birşey yapabilirsem her ne olursa ben buradayım burada sizi eleştirmedim sadece şahsi fikrimi yazdım alınmayın lütfen. Gümüş sizede yorumunuz için teşekkür ederim ayriyetten ama dua isteyen demişsiniz dua isteyemem böyle olucağımı biliyordum ve oldum.

aslimcim

Kayıtlı Üye
Konuyu açan arkadaş sanırım kayıp, yazdığı içerik bana göre yetersiz. Türkiye'de ki okullardan bahsetmiş, onca sorana rağmen cevap yok. Evet bu okulların isimlerini bende rica ediyorum, eğer varsa ülkemde böyle eğitim veren yer bilelim ama değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...