Havas ilminde manevi izin ve icazet

ruban

Kayıtlı Üye

Online Ziyaretçi43Günlük Ziyaretçi2545Toplam Ziyaretçi1.727.372

ANA SAYFAAYETHADİSSIRLARDUALARVEFKVİDEOONLİNE TEDAVİHAVAS MALZEMELERİKİTAPLARŞAHI GEYLANİİLETİŞİMDEFTERFORUM

EFENDİMİZİN SÜNNETLERİ

Bir iş yaparken Efendimiz (sallallahü aleyhi ve selem)’in nasıl yaptığını düşünmek ve ona uygun yapmak

HAVASUL ESRAR

» ****» ****Gavsul Azam Abdülkadir Geylani Hazretlerinden yardım almak için» ****Kadiri Tarikatının Üstünlüğü» ****Vesile kılmak,medet ve yardım istemek» ****Rabbe muhtaç olmak, dua etmek» ****Hatme-i Kadiriyye» ****Mührü Süleyman ( Yahudi Yıldızı!)» ****Nuska taşımak bidat veya şirk midir?» ****Kozmik Beden Temizliği» ****» ****Havas ve Ledün İlmi

VİRDLER

» ****Havas ilminde manevi izin ve icazet» ****» ****Geylani Hazretlerinin virdleri» ****Efendimiz sallallahü aleyhi ve sellemin şefaatine nail olmak için» ****» ****Yer ve gök ehlinin sevgisini celp etmek» ****» ****Keşif ehli olmak ve hadim elde etmek

NOTLAR

» ****Hastalık Sebebini öğrenme» ****Ahidname-i Süleyman» ****» ****İsimlerin arapça yazılışı ve ebced değerleri» ****Büyü yapanı ve saklı olan nuskanın yerini bulma» ****Burçların özellikleri ve çekilmesi uygun olan esmalar» ****» ****Yanındaki meleğin ve şeytanin ismini öğrenme» ****Evlenecek kişilere bakı şekli» ****» ****» ****Esmaların ebcedi ve saatleri» ****» ****Hadim Çağırma» ****Rahatsızlığı olanın hastalık sebebini öğrenme» ****Şifa ayetleri ve duası» ****Hastalıkların isminize göre manevi tedavisi» ****Ebced Tablosu

HAVAS MALZEMELERİ

VEFKLER

KİTAPLARIMIZ

HAVAS İLMİNDE MANEVİ İZİN VE İCAZET

**** **** Havas ilminde nuska ve okuma yapmadan önce manevi izin ve icazet için muhakkak yapılması gerekenler.

1)**** **** **** **** ********3 defa

Eὺźü bîllahi mineşşeyťânirracîmi bismillahirraĥmanirraĥîmi

-----------------------------------------------------------------------------------------

2) ********1 Fatiha ve 3 İhlas okunur. Sevabı Peygamber Efendimiz sallallahü aleyhi ve sellem’e Hazreti Ali radıyallahü anh’a ve Gavsul Azam Seyyid AbdulKadir Geylani Hazret’lerine hediye edilir.

-----------------------------------------------------------------------------------------

3) ************Sonra****25 defa

Esteğfirullahel àẑîmi ve etûbü ileyke.

4) ****************Sonra****1 defa

-

İnnellâhe ve melâiketehû yüŝallûne àlânnebiyyi yâ eyyühelleźîne âmenû ŝallû àleyhi ve sellimû teslîma.

5)************Sonra****21 defa

-

Allâhümme ŝalli àlâ seyyidinâ muĥammedin ve àlâ âli seyyidinâ muĥammedin biàdedi ílmike.

6)****************Sonra****11 defa

-

Lâ ilâhe illâllâh. Muĥammedün rasûlüllâh.

7)******** **** Sonra**** ********66 defa

Allâhu ekber.

8)******** ****Sonra**** ****11 defa

Bismillâhirraĥmânirraĥîmi lâ ĥavle velâ guvvete illâ bîllâhil àliyyil àẑîmi

Not:****Bu okumaların tümü kendin duyacağın şekilde sesli yapılır. (Kaynak havasur esrar)

ruban

Kayıtlı Üye
Kısa bir hata olmuş modorotörden başlıktan üstünü silmesini rica ediyorum

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Abi direk yıldız yazsaydın biz anlardık zaten :-D :-D

ruban

Kayıtlı Üye
hata oluştu yıldızları ben yapmadım ama doru kaynak yazanlar okunucak zaten yıldızlar degil

rebaka

Kayıtlı Üye
Tekrar yıldızlı yerleri yazamazmısınız?