Hz. Süleyman (a.s) 'ın Mührü yada, yüzüğünü taşımak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Junkie05

Kayıtlı Üye
Başka bir konuda siyah taşlı bir yüzüğe yapabileceğini söyleyen bir üye vardı hatırlayamadım. Kolye'de mühür yada yüzük nerden ulaşabilirim. Yada vefk olarak ne önerirsiniz amacım koruyucu birşeylerden ziyade içimdekilerle yüzleşebilmemi kolaylaştıracak, enerjimi yükseltebilecek islami birşeyler. Şimdiden teşekkürler.

Selam ve dua ile..

La-edri

Kayıtlı Üye
Hz. Süleyman'in mührünü öyle bir takim rituallerle alamazsiniz, hayatinizi verseniz adasaniz yine almazsiniz. O nimet birkere ona verilddi nimetin acilimi yasandi bu dünyada, ve akabinde alindi bir daha hickimseye verilmemek üzere.Cünki insanlik adina hayirli olani buydu.

Junkie05

Kayıtlı Üye
Hz. Süleyman'in mührünü öyle bir takim rituallerle alamazsiniz, hayatinizi verseniz adasaniz yine almazsiniz. O nimet birkere ona verilddi nimetin acilimi yasandi bu dünyada, ve akabinde alindi bir daha hickimseye verilmemek üzere.Cünki insanlik adina hayirli olani buydu.

Amacım sadece enerjimi yükseltmek art niyetli kimselerden değilim. Malum 6 köşeli yıldız içindeki yazıları gümüş kolye yaptırsak tılsımlanmadan bir işe yarar mı?

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
Amacım sadece enerjimi yükseltmek art niyetli kimselerden değilim. Malum 6 köşeli yıldız içindeki yazıları gümüş kolye yaptırsak tılsımlanmadan bir işe yarar mı?

Evet işe yarar, enerji ve özgüven verir, işin ehli birinden yapılmış olması lazım tılsım'ın ve daha önce hiç kullanılmamış olması lazım. yakında bende alacağım bahsi geçen tılsımdan özellikle cin musallatı sorunum için.

Moderatör Notu
Link vermek yasaktır
Kuralları okuyun
Tekrarında banlanırsınız

codzombi

Kayıtlı Üye

işe yaramaz. bir takım rituelleri var.

Evet işe yarar, enerji ve özgüven verir, işin ehli birinden yapılmış olması lazım tılsım'ın ve daha önce hiç kullanılmamış olması lazım. yakında bende alacağım bahsi geçen tılsımdan özellikle cin musallatı sorunum için.

Link silindi / gümüş [/url]

Hayır işe yaramaz bir takım rituelleri var ,aç herhangi bir havass kitabına bak . verdiğin linkteki şahısın güvenirliği bile belli değil nasıl oluyorda bunu alacağım diye söylüyorsunuz, yoksa reklamını siz mi yapıyorsunuz. yrıca cin musallatı ile ilgili hiç bir şey yazmıyor. nerden çıkardınız cin musallatına çare olacağını . Lütfen moderatorlerden linkin silinmesini talep ediyorum .

ruban

Kayıtlı Üye
bende o tılsımlardan var ve onların ritüali var bir kerem hiç dini degil süryanice ibranice ne oldugu belirsiz şeyler yazıyor hz süleyman adlı hiç bir tılsımın doruluguna inanmıyorum ihtiyacı bile yoken ne tılsımı

Vettebeû mâ tetlûş şeyâtînu alâ mulki suleymân(suleymâne) ve mâ kefere suleymânu ve lâkinneş şeyâtîne keferû yuallimûnen nâses sihrâ, ve mâ unzile alel melekeyni bi bâbile hârûte ve mârût(mârûte), ve mâ yuallimâni min ehadin hattâ yekûlâ innemâ nahnu fitnetun fe lâ tekfur fe yeteallemûne minhumâ mâ yuferrikûne bihî beynel mer’i ve zevcih(zevcihî), ve mâ hum bi dârrîne bihî min ehadin illâ bi iznillâh(iznillâhi), ve yeteallemûne mâ yadurruhum ve lâ yenfeuhum ve lekad alimû le menişterâhu mâ lehu fîl âhireti min halâkın, ve le bi’se mâ şerev bihî enfusehum lev kânû ya’lemûn(ya’lemûne).
Onlar Süleyman (a.s)'ın mülkü üzerine şeytanların tilavet ettiği (okuduğu) şeylere tâbî oldular (uydular). Süleyman (a.s), inkâr etmedi (sihir yapmadı ve kâfir olmadı). Fakat şeytanlar insanlara, sihri ve Babil şehri'ndeki iki meleğe, Harut ve Marut'a indirilen şeyleri öğretmekle kâfir oldular. Ve oysa onlar, “Biz sadece bir fitneyiz (sizin için bir imtihanız). O halde (sakın sihir ilmini öğrenerek) kâfir olmayın.” demedikçe hiç kimseye bunu öğretmezlerdi. Fakat o ikisinden, bir erkek ile onun karısının arasını açacak şeyler öğreniyorlardı ve de onlar, Allah'ın izni olmadan onunla (sihirle) hiç kimseye zarar verebilecek değillerdir. Ve onlar kendilerine fayda vermeyen, zarar veren şeyleri öğreniyorlar. Ve andolsun ki onlar, onu (sihri ve ona ait bilgileri) satın alan kimsenin ahirette bir nasibi olmadığını kesin olarak öğrendiler. Elbette onunla (sihre karşılık) nefslerini sattıkları şey ne kötü, keşke bilselerdi.

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Bende uçmak istiyorum ama malesef bu yetenek bana verilmemiş. Demek istediğim size verilenlerle yetinin. Korunmak istediğiniz şeylerden korunabilmek için Kur-an, enerjinizi yükseltmek için dualar var. Bırakın Hz. Süleyman'ın mührü kendisinde kalsın.

Junkie05

Kayıtlı Üye
işe yaramaz. bir takım rituelleri var.

Hayır işe yaramaz bir takım rituelleri var ,aç herhangi bir havass kitabına bak . verdiğin linkteki şahısın güvenirliği bile belli değil nasıl oluyorda bunu alacağım diye söylüyorsunuz, yoksa reklamını siz mi yapıyorsunuz. yrıca cin musallatı ile ilgili hiç bir şey yazmıyor. nerden çıkardınız cin musallatına çare olacağını . Lütfen moderatorlerden linkin silinmesini talep ediyorum .

+1 reklam kokuyor. Musallat durumları sadece kolye ile korunacak şeyler değil.

gümüş

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadar o yüzük ya da taşı diyeyim daha doğru farklı formlarda zaman içinde bir takım kişilere verildi ve verilebilir ancak dinimizde Hükmü Allah katındadır siz yaptıracağım alacağım demekle gelecek bir taş bir mühür değildir
Nasibinizde var ise o size gelir fazlasını istemek yani ben yaptırırım alırım vb demek hırstır kibirdir

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye

han__ozan

Banlı Kullanıcı
süleyman ın mührü ve musanın asası ahir zamanda çıkıcak diye biliyorum ...

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Harifi-harifine katılıyorum. Benim yazmak istediğimi yazmışsınız. Bide o yüzük dünyavi bi yüzük değildi. Aslında o yüzüğün maddi bi yüzk olduğunu söyleyemem. Yani o yüzük bizim bildiğimiz yüzüklerdenmi yani metal bi yüzükmüydü yoksa manevi bi yüzükmüydü o tartışma konusudur. Bana sorarsanız o yüzük manevi bi yüzüktü yani baktığın zaman parmakta bişey gözükmüyordu. Bildiğimiz üzere basiret gözü açık olan çoğu kişiye rüyada bi yüzük veriliyor ve o yüzüğü takan kimseler taktığı eliyla şifa erebiliyor eya varlıklarla ilişkiye girebiliyor. Ama o yüzük çoğu zaman rüyada verilir yani manevi bi yüzük bi senbol yani sana bişeyler verdik manalı. Herkesin yüzüyü farklıdır ve kendine özgürdür. Hz Süleymanın yüzğü onun yüzüğüdür bidaha kimseye verilmez zaten verilmemesi konusunda Allahdan dilekte bulunmuş. Bu konuda sayfalarca yazı yazabilirim, zamanınzı almamak amacıyla özet geçtim. İyi forumlar.

calosa

Banlı Kullanıcı
Harifi-harifine katılıyorum. Benim yazmak istediğimi yazmışsınız. Bide o yüzük dünyavi bi yüzük değildi. Aslında o yüzüğün maddi bi yüzk olduğunu söyleyemem. Yani o yüzük bizim bildiğimiz yüzüklerdenmi yani metal bi yüzükmüydü yoksa manevi bi yüzükmüydü o tartışma konusudur. Bana sorarsanız o yüzük manevi bi yüzüktü yani baktığın zaman parmakta bişey gözükmüyordu. Bildiğimiz üzere basiret gözü açık olan çoğu kişiye rüyada bi yüzük veriliyor ve o yüzüğü takan kimseler taktığı eliyla şifa erebiliyor eya varlıklarla ilişkiye girebiliyor. Ama o yüzük çoğu zaman rüyada verilir yani manevi bi yüzük bi senbol yani sana bişeyler verdik manalı. Herkesin yüzüyü farklıdır ve kendine özgürdür. Hz Süleymanın yüzğü onun yüzüğüdür bidaha kimseye verilmez zaten verilmemesi konusunda Allahdan dilekte bulunmuş. Bu konuda sayfalarca yazı yazabilirim, zamanınzı almamak amacıyla özet geçtim. İyi forumlar.
rüyada veriliyor dedinizde anneannem birkac yıl önce cok yaslı bir adamın ona cok guzel bi yüzük taktıgını söylemisti rüyada olabilirmi peki ?

gümüş

Kayıtlı Üye
rüyada veriliyor dedinizde anneannem birkac yıl önce cok yaslı bir adamın ona cok guzel bi yüzük taktıgını söylemisti rüyada olabilirmi peki ?
Rüyada yüzük almak çok çeşitli anlamlara gelebilir, her yüzük Süleyman'ın mührü değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...