Beni Yargılamadan Yardımcı Olur musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spatyom

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selamlar, bende sizden etkili bir uygulama isteyeceğim ancak bu tip şeylerde hemen hemen herkes haklı olarak kızıyor, eleştiriyor vs Tamam büyü, celp vs bunlar yasak, günah bunu bende biliyorum ama günahı bana...Biliyorum iyi niyetle uyarıyorsunuz çok teşekkür ederim ama zaten birincisi ben sevgilimle ayrı değilim zaten, sadece çok büyük sıkıntıları var ve benden iyice uzaklaştı içine kapandı iyice...çok yakın ortak arkadaşlarımız var hatta ikimizin manevi annesi diyebilceğimiz kadar yakınımız birisi var ona beni çok sevdiğini asla ayrılmak istemediğini söylemiş ben sadece bana eskisi gibi yakınlaşsın ısınsın aramız ilişkimiz düzelsin istiyorum bunun için bir uygulama istiyorum sizlerden, saça veya başka bir şeye okunacak veya ne bileyim olumlama gibi her türlü yardımınıza açığım şimdiden teşekkürler...

67890

Banlı Kullanıcı
kız arkadaşının çok sıkıntılı günler yaşadığını yazmışsın.böyle bir durumda eskisi gibi davranmasını beklemen bencillk olur.
biraz zamana bıraksan iyi olur.

spatyom

Kayıtlı Üye
benden iyice uzaklaşırsa diye korkuyorum... :((

ruban

Kayıtlı Üye
TATLI BİR ŞEYE 71 DEFA KEVSER OKU EŞİNE VEYA MATLUBA YEDİR.
ŞEMS SURESİNİ TATLI BİR ŞEYE 29 DEFA OKU YEDİR.

bunları yap yedir sakın ekşi birşeye okuma mesuluyet kabul etmem ardından çeke 7 gün içinde 70 bin El-Vedud çek zaten ayrı degilsin bunlar kafidir ama ailesel sorunları ola bilir kız arkadaşının bir çogumuz çıkarken pek çok anne baba razı olazlar ve ya sorun yarıtırlar düşünceli olmak gerekir ve burç element lerinizede bakın bi burç uyumu varmı

Agita

Kayıtlı Üye
En temizi bunlara bulaşmadan çöze bilmek. Çünkü hiç bir güç yada hiçbir şey sana durduk yere yardım etmiycektir bir bedel yada takas söz konusu olcaktır. Bu evrenin temel kuralıdır buna eşit takas kuralı denir bir şey istiyorsan degerinde bir şeyleride vermen gerekir. Kısacası kendin halletmeye çalış benim bir numaralı önerim ve en temizi ve en güzelide bu olcaktır çünkü bu büyüler geçiciiiiiiiiii. Evet geçiyorlar zamanla. Yapanın ve yapılanın enerjileri falan söz konusu oluyor ve etkisi 1 bilemedin 2 aya hatta güne bile geçebiliyor.. En temizi dedigim gibi kendin halletceksin işini.. Umarım yardımcı olmuşumdur..

67890

Banlı Kullanıcı
bence sen onu sevmiyorsun.gerçekten sevseydin kızcağızın zor anlarında yanında olur sorunları için yardım etmeye çalışırdın.üstüne üstlük birde büyü arıyorsun.
kız senden uzaklaşmakla en doğrusunu yapmış.belliki hisleri çok güçlü.
kusura bakma yüzde bir milyon kızdırdım seni fakat karşıdan durum böyle görünüyor.

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Şahmeran duasi var ama cok tehlikeli. En iyi konusarak veya siir yazarak hallet isi

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sitede bir sürü aşk,celp,şirinlik,geri döndürme uygulaması var,konu açmanız anlamsız ,arayıp bulabilirsiniz böylece kimse de sizi yargılayamaz.Ayrıca iki uygulama önerisi de verilmiş size.

gümüş

Kayıtlı Üye
benden iyice uzaklaşırsa diye korkuyorum... :((

Sadece güvenin ve güvenilir olun. Ona biraz alan verin,uzaklaşmaya ihtiyacı vardır yaralarını sarınca döner-ki aslında uzaklaşmamış anladığım kadarıyla sadece kendisini onarıyor kendi yöntemleri ile. Bu hepimizin zaman zaman ihtiyaç duyduğu bir sürectir, bitiş değildir, ara değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...