Kabus Gördüm, Cinle Kavga Ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm. Arkadaşlar dün gece rüyamda evimizin salonundaydım, evimiz uzun koridorlu koridorun sonundada benim odam var. Salondan odama gidiyordum ve odamda bi insan gördüm bana yaklaştıkça evin içi kararıyordu. Bana yaklaştı yaklaştı ve ben Allahtan başka hiç bir şeyden korkmam üstüne doğru yürüdüm ama yürüyemiyordum. Yürüdükçe nefes alamıyordum sanki bi güç beni geri çekiyordu. Ben 'Allahu Ekber' diye diye üstüne doğru bağırarak yürüdüm ve ona hızlıca vurdum ve bağırarak kayboldu. Uyandığımda çok halsiz ve çok mutsuz bi durumdaydım. Sizce bu rüyama giren Cin'mi :( İnşallah sadece rüyadır. Onlarla uğraşmak istemiyorum..

calosa

Banlı Kullanıcı
sitemizde rüya yorumcusu yoktur . böyle konular acmayın

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Rüya yorumcusu olmaması, bu tarz konuların açılmasının yasak olduğu anlamına gelmez :)

Bence her olayı parapsikolojik bir duruma sokmayın. Yaşadığımız ya da hissettiğimiz her farklı bir durumu Cinlere ya da farklı boyuttaki varlıklara bağlarsak işin içinden çıkamayız :) Bence gönlünüzü ferah tutun.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kişi rüyasının anlamını sormamış parapsıkolojık bır sıte boyle konular acmakta gayet normal. Forum kurallarına uygun oldukça konu acmak serbest

Allahu ekber diye bagırıp bı tane vurmak degişik bir yöntemmiş :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende rüyamda kavga ederim hatta öldürürüm genelde bir tanesini çok net hatırlıyorum hatta yumuşak bişeydi şekilsizdi bıçaklıyordum bıçaklıyordum ölmüyordu bana gülüyordu eğleniyordu eğlenmeyi ve korkutmayı severler genelde takma kafana

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
Kişi rüyasının anlamını sormamış parapsıkolojık bır sıte boyle konular acmakta gayet normal. Forum kurallarına uygun oldukça konu acmak serbest

Allahu ekber diye bagırıp bı tane vurmak degişik bir yöntemmiş :)
O anda aklıma o geldi Allahu ekber diye vurup dua okudum öldü. :D bu arada vurduğumda çıkardığı sesi duymalıydınız :(

ruban

Kayıtlı Üye
Eyer bu durum birden çok fazla oluyorsa ve musalat belirtileri varsa anca öyle anlaşila bilir ve kendinizi telkinler seniz bu türk şeyler yaşaya bilirsoniz örnegin cinli filimlerle bu tekrar tekrar ederse paranormal dir ve sitenin kalitesini düşürmüyelim böyle şeyler açarken ilk kendinizi yargilayin huya yorumu yoktur sitede

han__ozan

Banlı Kullanıcı
bence bu gibi şeylerin düşünce gücü ve hayal dünyasıyla da alakası var..birşeyi çok düşünürsen çok ayrıntıya girip fazla odaklanırsan onunla alakalı illaki bişeyler görüyosun..ama tamamen bu görüşe zıt bi durumdan olabilir kim bilir belki bi musallat tı son an da engelledin bu durumu bilinmez :)

moriarty

Kayıtlı Üye
peki bu rüyaların büyüyle bi alakası olabilir mi? Çünkü bi ara benim de rüyalarıma giriyorlardı ve sürekli savaşıyordum hatta 1 tanesi hala aklımda kırmızılı bi kadın vardı ama böyle ateş gibi yani saydam ama parlaktı bi yerin balkonunda duruyodu aşağıda da insanlar falan vardı ve o kırmızılı şey bize ateş atmaya başladı üstümüze böyle ateş topu gibi şeyler. Ben de su bulup insanları korumaya falan çalışıyordum ben de ona bi şeyler atıyordum savaşıyorduk resmen. Ben yengemden şüpheleniyorum açıkçası, çünkü o dönem aramızda bi kavga yoktu yani rüyaları görmem psikolojik değil ama o içten içe fesatlanıyormuş bize arkamızdan kuyumuzu kazıyormuş neyse hatta bi keresinde onu cin şeklinde gördüm üstüme yürüyordu. Ailesinde de büyücü varmış zaten neyse herkes ettiğini bulur.

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
Benim rüyama da girmişlerdi.
yattığım yere ekmek kırıntısı dökülmüş sanırım ondan geldiler çünkü ortada hiç psikolojik veya başka bir durum yoktu.
Ama çok teknik dayak yemiştim. :D
daha sonra 2 kişi oldu bunlar sıkı kapışıyoruz , abartmıyorum yani gerçekten oldu bunlar , daha sonra babam geldi yardıma.
ondan sonrada uyandım zaten.
Beni bacaklarımdan tutup duvara yapıştırmıştı , rüya olsa bile iç organlarım yerinden oynadı resmen.

Keira

Moderator
Her gördüğümüz rüyayı cinlere bağlamamak gerekir. Bilinçaltımız bazen rüyalarımızda bize böyle oyunlar oynar.

Nyksse

Banlı Kullanıcı
Rüyalar tek başına rahatsızlık veriyorsa musallat durumuyla bağdaştırmak mümkün değil. Herkes bu tarz konulara genellikle musallat olabilir dikkat et vs. şeklinde yorum yapıyor ama musallat gibi bir durum olsa emin olun bu rüyalarla kısıtlı kalmaz. Her şeyi cinlerle bağdaştırırsak çıkamayız bu işin içinden. Musallat gibi bir durumunuz olsaydı zannediyorum bu tarz rüya görmekten çok daha somut şeyler yaşardınız, onun için durumunuzun varlıklarla alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Eğer rüyaların yanında gerçek hayatta bir takım somut etkiler olduğunu düşündürecek şeyler yaşarsanız o zaman varlıklarla alakalı kısım tartışılabilir. Bahsettiklerinize baktığımda bilinçaltınızın bazı durumlardan etkilenmiş olduğunu görüyorum ben. Bu konular hakkında düşünüyorsanız, araştırma yapıyorsanız, çok düşünmenize bile gerek yok aslında bilinçaltınız bir şekilde derinlerden çıkarıp rüya olarak sunabilir bunları size. Onun için bence korkulacak bir durum yok. Yine de isterseniz gece yatmadan önce inancınıza yönelik korunmalar uygulayabilirsiniz. Bunlar da psikolojik olarak rahatlamanızı sağlar.

Rüyalarımızda neler neler görüyoruz, bazı rüyalar o kadar güzel ve inandırıcı olur ki uyandıktan sonra "ben seçilmiş kişiyim" edasıyla gezdirebilir sizi, mehdi olduğunuza bile inanabilirsiniz. Özel ve farklı hissetmek de bir yandan insanın bir ihtiyacıdır. Rüyalar ise bu yolda ihtiyacımızı karşılarlar aslında bir nevi. Hepsinin gerçeklik payı olsaydı etraf counter oynayıp savaşa gitmeye hazırlanan 14-15'lik mehdilerle dolardı. :)

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn:Dead,Ben senin gibi rüyamda kaç defa öyle cine felan vurdum ama rüya olduğu için pek önemi yoktu.Hatta birgün rüyada değil gerçekte osmanlı tokatını patlatmıştım.Bunun sonunda o tokatladığım varlığın arkadaşı çirkin kırmızı ve kafasında iki buynuzuyla,sivri dişleriyle bana bakarak sen bizim şeytanlardan birini tokatlamıştın seninle görüşeceğiz demişti bende haydi anca gidersin defol demiştim Aradan kaç sene geçti hala görüşemedik,dayak yiyen varlık haksızda olsa dayağı haketmişte olsa ama yinede o varlığı dövdüğüm için üzgünüm.Onun için rüyalara pek aldırma sonuçta rüya işte kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...