Koruma muskasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
iyi akşamlar koruma muskası takıyorum bu günlerde kafama takılan soru koruma muskası kısmetimide etkilermi ben bunu çok merak ediyorum birde takmaya başladıktan 2 gün sonra ruh dünyamda rahatlama oldu psikolojimide etkilermi

AJA

Elit Üye
Koruma muskası kısmetinizi etkilemez.Koruma için yapılan uygulamalarin amacı zaten bellidir..Muskanında etkisi olabilir psikolojik rahatlamada olabilir.Ömemli olan şuan nasıl hissettiğiniz..İnancınızı bozmayın.İyi hissediyorsanız öyle bırakın. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
iyi akşamlar koruma muskası takıyorum bu günlerde kafama takılan soru koruma muskası kısmetimide etkilermi ben bunu çok merak ediyorum birde takmaya başladıktan 2 gün sonra ruh dünyamda rahatlama oldu psikolojimide etkilermi

1.Hayır kısmetinizi etkilemez.Tılsım korunma amaçlı yapıldıysa sadece korunmak istediğiniz şeyden korunmanızı sağlar.
2.Muskanın başarılı olması zaten sizin psikolojinizi de bağlı.Yani muskanın başarılı olmasını için sizin o uygulamayla korunacağınıza inanmanız lazım.Kısaca psikolojini de etkiliyor.

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
ozaman sadece kendi beyin gücümüzle korunmuş oluyoruz burda muskanın pek bir etkisi yok demekki

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Hayır muskanında enerjisel bağları vardır.
Muska bizi biz istersek korur, istemekte inanmaktan geçer.
Muskanında etkisi büyüktür.

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
muskayı takarken aynı zamanda çevrenin dikkatini çekmek istiyorum insanlara şirin görünmek gibi bunun için önerebileceğiniz uygulama varmı büyü ile ilgili tecrübem ve bilgim yok daha çok zikir okuma vs bilgi verirseniz sevinirim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
muskayı takarken aynı zamanda çevrenin dikkatini çekmek istiyorum insanlara şirin görünmek gibi bunun için önerebileceğiniz uygulama varmı büyü ile ilgili tecrübem ve bilgim yok daha çok zikir okuma vs bilgi verirseniz sevinirim

O zaman farklı bir muska yapmalısınız.Taktığınız muska korunma muskasıysa sadece o konuda etkili olur.Ek olarak istediğiniz uygulama türleri forumda mevcut 5-10 dakikalık bir araştırma ile bir çok uygulama bulursunuz.
Ben 1-2 dakika için de bunları buldum :
-http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=852
-http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=3157
Sizde 5-10 dakika araştırarak daha bir çok uygulama bulabilirsiniz. :)

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
saol bu bigiler tam bana göre:devil2: boş boğazlık etmek istemem ama bu site ve içindekiler çok fark bambaşka bir dünya en çok sevdiğim yanı ise içindeki diyaloglar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...