Ilmi rüyalar görmek için okunacak dua

ruban

Kayıtlı Üye
İLMİ RÜYALAR GÖRMEK İÇİN OKUNACAK DUA
Urve ibni Zübeyr radıyallahü anh rivayet etmiştir ki:

Hazreti Aişe radıyallahü anhüma annemiz uyumak istediği zaman

“Ey Allah’ım! Ben senden zararlı olmayan faydalı, yalan olmayan doğru ve iyi rüya isterim” derdi ve uyurdu.

Bu duayı okuyup konuşmadan yatan kişi çok faydalı ilmi rüyalar görür.

Duanın Okunuşu:

İlmi rüyalar görmek için okunacak dua Abdulkadir Geylani Enis tığlı

Allâhümme innî es elüke rûyâ ŝâliĥaten ŝâdigaten ğayra kâźibetin nâfiàten ğayra ďârratin (kaynak havasur esrar)

prensess

Kayıtlı Üye
Cok guzel bir paylasim emegine sağlık

peki siz uyguladiniz mi?

ruban

Kayıtlı Üye
Bir kere uyguladim tilsim veya arapça yazilar semboler bazida kitaplar gördüm arapçaydi tercüme edip aklimda tutamadim

ilginçtir bunu ikinci tecübemde bana hiristiyanlarin oldugu bir büyük kilisede bir sürü arapça kaynakli kitap gösterildi zaten bir çok ülke bizim ilim adamlarimizdan geçinmiştir onlarca paha biçilemez kitaplari sömürmüşler alamadiklarinida ķül etmişlerdir

prensess

Kayıtlı Üye
Evet kesin oyle demekki bazilari bu degerli kitaplari kilisede sakli tutuyorlarki sana malum olmus.
Bende en kisa zamanda uygulayacagim.ama kac kez okunmasi gerek belirtmemissin sanirim 1 defa deyilmi

ruban

Kayıtlı Üye
1 kez yeterlidir ama havas ilminde önemli rakamlar var 7 kere tekrar etmek faydalidir

prensess

Kayıtlı Üye
Evet benim de aklimdan 7 gecti yedi kere okurum diye dusundum yinede sorayim dedim.

birde su var senin tilsimlarla tecruben varmi benim yok.dolayisiyla boyle bir ruya gormus olsam faydalanamam.
ama dusunuyorum ki herkeste farkli olur yani farkli bilgiler

ruban

Kayıtlı Üye
Benim gördüklerim çok eski el yazmalari 1 ci tecübemde bu kitabi tepesi yeşil etrafi beyaz sarikli bir tarikata inceledim kitabi çok rahatsin sanki uyanik gibi herkeste ayni olurmu bilmem tilsim olduguna çok eminim yildiz haritasi çikarip ne işe yaradini ögrenmeye çalişiyorum genelikle arapça ve semboler görüyosun tilsimlarfa çok tecübem var ama bu gördüklerimi hiç bir kitapta görmedim

dede

Kayıtlı Üye
Birtanede esma vardı yanlış hatırlamıyosam ebcedide 164 du ama esmayı unuttum, oda iyidir bak deneyin

prensess

Kayıtlı Üye
Bak tilsimlarla tecruben oldugunu icin ekinim bu ve buna benzer ruyalar goruyorsundur.mesela ben tilsim musakadan hic anlamam
ve bu nedenlede bana veya uygulayan bir vaska arkadasimiz belki baska seyler gorur.insallah bu aksam uygulamaya baslarim.bakalim ne olucak.
Salsa not tut derim.mesela ruya defteri tut bu bilgileri orata aktar belki aldigin bilgiler ileride isine yarar.

ruban

Kayıtlı Üye
bu işe dibine kadar girmiş biriyim gördügüm huyalar ya çıkar yada birşeyler gösterilir tavsiyen için teşekür ederim huyada gördüklerimi paylaşmıyorum şimdilik çünkü tam manaysıyla ne işe yaradıgından emin degilim el aldıgım hocaya toplayıp en sonunda vercem yıldızdan bakıp ne oldugunu söylemesi için yeni bilgilere ihtiyacımız var bizim

prensess

Kayıtlı Üye
Aynen ihtiyacimiz var.eve rüyalar ini bencede soyleme sana kalsin.gereken kisilere soylerin yani bilmesi gereken ler bilsin yeter.
budayi paylastin ya bu bile bir nimet tabiki anlayana :)

Forneus54

Kayıtlı Üye
peki şöle bi soru sorayaım böle rüyaları gördük diosunz yanlış anlamayın benm bildiğim böle rüyalara giriş ve çıkış duaları oluo die biliorum size inanmamak değil ben mi yanlış bilgilendirdm yoksa bu ayrı bişey mi bilgilendirirseniz sevinrim .

smttoman

Kayıtlı Üye
Dün akşam denedim ve sabitledim. 7 kere okudum,gördüklerim mesaj ötesiydi...

Layetecezza

Kayıtlı Üye
İş
Yaşama kaygısı
Bu dua sahih kaynaklarda geçiyor, ama genel anlamda güzel rüya görmek için, herhangi bir mevzuda bilgi almak babında bir havasından bahsedildiğini görmedim ben.

ben size bir zikir öğreteyim merak ettiğiniz bir konuda rüyada bilgi alabileceğiniz yazıyor kitapta.

"E la yağlemu men halaka, ve hüvel-latiful-habir"

bunu bir hafta boyunca yatarken 9 defa okuyunuz, niyet ettiğiniz müşkiliniz hakkında ruhanilerin rüya aleminde sizlere malumat vermesi umulur.

not: mezkur zikir, kuran ayetidir, yukarda latinizesini yazdım, haliyle mevcut şekliyle doğru telaffuz ederek okunması zor, netten arapçasını bularak doğru bir şekilde okursanız istifadeniz azami olur biiznillah.

sessizlikses

Kayıtlı Üye
Kesinlikle çok etkili bir işlem herkese tavsiye ederim paylaşım için teşekkürler.