Ölü Dedemin Ruhunu Çağırmak İstiyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm. Arkadaşlar bildiğiniz kolay bi ölü çağırma yöntemi varmı ? dedemi çok özledim onu çağırmak istiyorum :( Bildiğiniz bi yöntem varsa yazarmısınız? Şimdiden teşekkürler.

ruban

Kayıtlı Üye
Bu inkensız kardeşim berzahtan çikamaz bu kesindir üstatlar bile yapamaz dedenin bir evliya olmasi lazim dünyada dolaşa bilmesi ya için neteki ruh çagirma seyaslari tamamen yalan dolandir ruh yerine cin gelir

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
Dedem 5 vakit namazını kılardı ve her yıl hacca giderdi..

ruban

Kayıtlı Üye
Onu Allah bilir nasıl bir kul oldunu her gün 50 rekat namazda kilip mehke medinede de yaşasa kuruyuncaya kadarda oruc tutsa o Allahla onun arasındadir isnisna lar ola bilir hakiyla dinini yaşayanlar için rahmani huyalarla ama bu durum dayken rahmani ve pisikolojik huyalari ayira bilcenizi sanmiyorum

asterix

Kayıtlı Üye
Dedende rüyanda görüşebilrsin bu daha mümkün uyuduğumuzda 5. titreşim seviyesinde onun ruhu ile yanındaymış gibi görüşüp izin dahilinde bazı sorularına cevap verebilir.

La-edri

Kayıtlı Üye
Namazinda niyazinda olan bir kisden bahsediyorsunuz, islam dinine göre ki dedeniz müslüman, ölüm vuslattir,Ondan geldik ona dönecegiz, dönüsümüz Rabimize dir ölcüsü hakinda biraz düsünmenizi tavsiye ederim, özlemisseniz onu güzel anin bu guzel ameliniz size fayda verir ona olan özleminizi tatmin eder.

67890

Banlı Kullanıcı
allahın izniyle elbette görüşebilirsin.telapatik olarak düşüncelerini iletebilirsin ve zaten emin ol özlediğini biliyordur.
çok yoğun bir şekilde özlem duyduğun bir anda ona içinden kendisini görmek istediğini rüyana girmesini ilet.
insan herşeyle canlı cansız kolayca bağlantı kurabilir.
bunun için illede bir rütüelede gerek yok
yeterki nasıl yapılacağını keşfedelim

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Ölü dedenizin ruhu sizin tarafınızdan çağrılmak istiyor mu peki?

biard

Kayıtlı Üye
Siz müslümansınız anladığım kadarıyla. Müslümanlıkta bu mümkün değil ancak rüyalarda berzah alemine gitmek için yöntemler var. Araştırmanız gerekecek ben bilmiyorum. Bir de otomatik yazma diye bi medyumluk türü var ama bu da yeni başlayan biri için yine tehlikeli.

67890

Banlı Kullanıcı
Dedende rüyanda görüşebilrsin bu daha mümkün uyuduğumuzda 5. titreşim seviyesinde onun ruhu ile yanındaymış gibi görüşüp izin dahilinde bazı sorularına cevap verebilir.
5.titreşim seviyesi derken?uyguladığın bir çalışmamı.biraz bahsedersen sevinirim.

67890

Banlı Kullanıcı
Siz müslümansınız anladığım kadarıyla. Müslümanlıkta bu mümkün değil ancak rüyalarda berzah alemine gitmek için yöntemler var. Araştırmanız gerekecek ben bilmiyorum. Bir de otomatik yazma diye bi medyumluk türü var ama bu da yeni başlayan biri için yine tehlikeli.
iyide sevgili biard mümkün değil demişsiniz o zaman otomatik yazma nasıl mümkün olabiliyor.
birde şu berzah alemi denilen yer nerden çıktı onu anlamıyorum kuranda varmı böyle bir bilgi.
böyle bir şeye rastladığımı hatırlamıyorum.
şahsım olarak berzah alemi diye bir yer olduğuna inanmıyorum

AJA

Elit Üye
Ölenin ruhunu çağıramazsınız.Ancak başarabilireseniz belki rüyanızda görürsünüz.

calosa

Banlı Kullanıcı
onu cagırmaya kalkarsanız onu lanetleyebilirsiniz yani cennetten cehenneme atabilirsiniz onu sakın öyle yapmayın siz istedikce zaten rüyanıza gelir hemde doğal sekilde

AJA

Elit Üye
onu cagırmaya kalkarsanız onu lanetleyebilirsiniz yani cennetten cehenneme atabilirsiniz onu sakın öyle yapmayın siz istedikce zaten rüyanıza gelir hemde doğal sekilde
Lütfen gerçekliği olmayan bilgileri öne sürüpte kişileri yanlış yönledirmeyiniz.Lanetlenmek diye bir şey yok.

calosa

Banlı Kullanıcı
müslüman olup şeytan cagırırsanız lanetleniyosunuz ama ?

partos

Kayıtlı Üye
1.Müslansan şeytan la ne işin var şeytanla diye sorarlar adama ?2.Lanet diye bi kavram yok müslamanlıkta paganlıkta geçer o da çok farklı bir konu. 3.Esaslığı olmayan yorumlarla insanların aklını bulandırmayın

AJA

Elit Üye
Müslüman olupta şeytan çağırmakla ruhu çagırma denemeleri arasında nasıl bir bağlantı kurdunuz siz ? Ne aalaka? Kaç yaşındasınız bilmiyorum fakat net düşüncelerinizi yazmadan evvel araştırıp öğrenmeyi deneyin.Bildğinizi doğru sandığınız şeyler sadece sizin doğrunuzdur .Biraz google yazın bir kaç kitap okuyun o da olmadı işin ehli olanların fikirlerini araştırın sonrasında fikirlerinizi beyan cesaretinde bulunun.

İyi forumlar.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sayın yule'nin bir yazısını okumuştum tamda bu konudaydı yanılmıyorsam,ölen bir kişinin ruhunu getirmenin mümkün olmadığını söylüyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...