hüddam hakkinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veli219

Kayıtlı Üye
allahin selami üzerinizde olsun
ben bir konuda sizden yardim istiyorum ben hüddam konusunda çok formül okudum mesela bazi ayet sureleri tekrarlamak falan filan ama çogu insan sonunda bunlar şeytandir kötö cinlerdir musallat olur yaklaşmayin falan diyor, benim sormak istedigim kötö cin (kafir cin) şeytanlar ayet sürelerden korkar kaçar mesela cin musallat olan bir adama cin çikarmak icin ayet sureler ile çikartir , neden hüddam çagircam diye bir çok ayet okudugumuz zaman kötö cin gelir ?

67890

Banlı Kullanıcı
konumuzla direk ilgisi yokta bir mesel anlatayım farkındalık açısından

bir gün borcundan dolayı baya sıkıntıda olan bir adam hz Ali ye gelir yardım ister.O da yerden bir avuç kum alır bir dua okur kumlar altına dönüşür altınları adama verir git bununla borcunu öde der.adamda ya Ali sen ne okudunda kumlar altına dönüştü diye sorunca.O da duayı adamada öğretir.
adam o kadar sevinirki.gider bir avuç kum alır eline hz ali den öğrendiği duayı okur kuma.ama kumlar altına dönüşmez....

gümüş

Kayıtlı Üye
allahin selami üzerinizde olsun
ben bir konuda sizden yardim istiyorum ben hüddam konusunda çok formül okudum mesela bazi ayet sureleri tekrarlamak falan filan ama çogu insan sonunda bunlar şeytandir kötö cinlerdir musallat olur yaklaşmayin falan diyor, benim sormak istedigim kötö cin (kafir cin) şeytanlar ayet sürelerden korkar kaçar mesela cin musallat olan bir adama cin çikarmak icin ayet sureler ile çikartir , neden hüddam çagircam diye bir çok ayet okudugumuz zaman kötö cin gelir ?

Niyetle alakalı olabilir mi acaba?
Bıçak /neşter düşünün, ameliyatta mutfakta iyi bir araçtır, ama cinayet aleti de olabilir bazen

prensess

Kayıtlı Üye
Baska baska bir alemin kapisi acildigi icin o kadian iyisi de kotusu de giriyor.

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Ben şahsi tacrübelerimden söyleyebilirimki hüddam çağırarak gelecek bi varlık değildir. Birisinin bi hüddamı var ise o şahsa Allah tarafından verilir. Evet çok fazla dua ederek alabilirsiniz ama bu sizin elinizde değildir, hakk ediyorsanız ve bu gücü taşıma kapasitesindeyseniz verilir. Bu güç bi anda verilmez, verilirse insan vücüdu bunu kaldıramaz ve helak olur. Bazen aylar hatta yıllar sürer bu gücü almak. Allah tarafında Göğsünüz büütülür nekadar büyütülürse okadar güçlü olursunuz. Çoğu zaman insan bedeni bu gücü alırken hastalanır her hangi bi organ iflas eder mesala ayklar tutulur, gözler kör olur ama bunlar olmayada bilir o sizin vücudunuza bağlı. Hüddam yani yardımcı demek yani size yardım eder ama hangi konularda. Bu yardımcılar 2 türdür. Müslüman ve kafir olan. Müslüman olanı dediğim gibi davet ederek çağıramaz veya sahiplenemezsiniz zaten onlar siz sahiplenesiniz diğe gelmezler size Allahın emri üzerine yardım ederler ama hangi konularda. Diğelimki bi müslümana büyü yapıldı sizin yanınıza geldi ve siz o hüddamınız aracıyla o müslümana yardım eder sihri batıl edersiniz. Zaten müslüman bi hüddamınız var ise bunu hak etmişsinizdir demektir. Bİde şeytani olanlar varki bunlarıda şeytan size yardımcı olarak gönderir ve elinden iyilik gelmez sadece olarak kötülük yapmakta size yardımcı olur. Bu şeytan olan yardımcılar davet ile gelmeleri mümkündür. Arkadaşlar bunları şahsi tecrübelerimden söylüyorum yani biyerlerden okuyupta kopya yapmıyorum. Ben bunu 1 aya aldım, yemekten kesilmiştim ozamanlar, günde 3-4 kaşık şekerli sudan başka bişey yeyip içemiyordum, zayıflıktan nerdeyse ölecektim. Alacaklarım tam olduğundan sonra herşey düzeldi sanki böylebişey olmamış gibi ama çok acılar çektim ve biçok şey.

Bide Bunu ilave etmeliyimki ben bunları istemeyerek aldım yani bunları almak için özelbişeyler yapmadım uyusam bile rüyama gelmezdi böyle birşeyin benim başıma geleceği. Ben seyyidim belkide bundan dolayı bana nasip oldu bide ibadetlerimi hep zamanında yapmaya çalışırım herzaman. Bide çok zikrettim.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Uzun süren riyazat-oruç-halvet ve okumalar-zikirler ile ancak hadim gelir.

ruban

Kayıtlı Üye
kurani kerim ümete büyük bir şifa kaynagıdır kuranın ayet ve sürelerini bu tür işler için ayrı ayrı kulananlar cezalandırılırlar kuranın ayetlerini ve surelerini büyü için kulanan bile var huddamlar cinlerden daha üst varlıklardır bunun içinde ne okursan oku ilk önce küçük deneyimlerle başlamalısın fare bir penir den ısırık bile almadan koca peyniri yutamaz ve gelen varlıklar deneyim olmadan bir insanın kabuk kandıra bilirler ben melegim ben devrin imamıyım evliyasıyım onun için basakmak çikmadan bütün basakmakları çıkamazsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...