Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HerakleSs

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba herkese. Bir yıldır çıktığım sevgilim birden beni ikinci kez terketti. Başkalarına karşı pek yumuşak bir tutumum yoktur ama konu o olunca kızamıyorum bile sadece elimden üzülmek yas tutmak geliyor, inanır mısınız kalbimin sanki ağırlaştığını hissediyorum o andan beri. İlk terk edişinde çok dua etmiştim yalvarmıştım Allah'a bu seferde aynı durumdayım ama o benden öylesine soğumuş ki ne yapmam gerektiği hakkında en ufak bir fikrim yok ailesinin etkisinde olabilir diye düşünüyorum. Gururum yüzünden insanları çok çabuk silerdim ama o başka beni için, gözümde ne gurur var nede başka bir şey. Arkadaşlar çaresizim ne yapmalıyım onu geri istiyorum bütün kalbimle ama aklım durdu sanki kimseye söyleyemedim bile belki bir dua bir yakarış belki küçük bir jest hertürlü tavsiyelerinizi bekliyorum. Herkese şimdiden çok teşekkür ederim. Sayın yönetilerden de eğer konu yanlış yerdeyse şimdiden özür diliyorum.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Şu an keşke imkan olsaydı da ilk terkedilişimi benim ağzımdan dinleyebilseydin. Ne acımıştı içim...

melekulmevt

Kayıtlı Üye
Dostum,aşk muhteşem bir duygudur.
Dünyada aşk;aşık olduğun kişiden çok,güzelliği aşkın kendisidir.
Bu aşkın karşılığı ise yaratandadır hatta yaratandır.Hiçbir ulvi kişilik ermiş vs. yoktur ki aşık olmamış olsun.(yoksa yaratan aşkına nasıl yol alabilirlediki.)
Üsteleme dostum bırak sevdiğin kalbinde bildiğin aklında tasvir ettiğinle kalsın inan ki daha güzel.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ayni sey 2 kere olmuş. Kavga yada tartışma değil ayrılmışsınız. Tavsiyem durumu kabul etmen, karsı taraf sevmeden olmaz. Özgür iradeyi dua lar değiştirmez. Umarım bu durumu atlatırsınız...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
1-Aşk ile ilgili bir maji,telepaik uygulama,rüyaya yatma,dua....yapmak istemiyle konu açtıysanız sitede ilgili bölümlere bakınız.
2- Psikolojik olarak sıkıntınıza destek olacak bir uzmanımız olmadığından parapsikoloji dışında bir yardım veya müdahale site tabanından mümkün olmayacaktır.Bu yorum ile ilgili detay için aşağıdaki linkteki moderatör yazısını okuyunuz.
Sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...