Rüya'mla gelen şifa mesajı

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
karaciğerim için ayağımda 1 nokyayı gösterip buraya dikey olarak akapuntur uygulamamı söyledi meleğim ,teşekkür ederim şifa olsun
internetten baktım karaciğer için akapuntur yerine aynı yerdi,sıkıntısı olanlar bakınız,
uygulayınız,parmağımızlada uygulayabilirmişiz,geçmiş olsun ,şifa olsun cümlemize.

Rüyamda 1 arkadaşıma çamurlu suyun (neskafe kıvamında) iyi geleceğini söyledim,
sanırım çamurda yüzümde ve ucudumda çıkan lekeler için,ihtiyacı olanlara şifa olsun.

sevgiler

AJA

Elit Üye
Nasıl görüntüler alıyorsunuz rüyanızda ? Yani size verilen bilgiler sadece ses mi yoks görüntü alıyormusunuz ?

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
Nasıl görüntüler alıyorsunuz rüyanızda ? Yani size verilen bilgiler sadece ses mi yoks görüntü alıyormusunuz ?

afedersiniz mesaj yazdığınızı görmemişim.

rüyalarımda hem ses hem görüntü var hayat yaşar gibi.

not;
neskafe kıvamında yazdığım kelimenin yerine sütlü neskafe kıvamında olması daha ii olur çünki çamurun rengi öyleydi.

akapunturdada, sağ ayak tabanında sırça parmağın 3 santim altında eklem yerinin bittiği yerden 3.parmağın altındaki eklem yerine kadar alana yaklaşık beş santim kadar kalem gibi bişeyle yatay olarak gösterip buraya dikey olarak akapuntur uygulamamı söyledi,o anda hem yatay gösterip hemde dikey olarak uygulamamı söylediğinde anlamamıştım,ayak haritasına baktığım zaman kalemi niye yatay olarak gösterdiğini anladım ayak haritası tamamen o bölgeyi kaplıyordu.

akapuntur yapan arkadaşıma sordum kendim nasıl yaparım diye,oturur pozisyonda sağ ayağı sol dizin üstüne koyup el baş parmağım ayak tabanını geri kalan 4 parmak ayak üstünü kavrıyorsun baş parmağınla o çizgi üzerinde nerde ağrı hissediyorsan oraya parmağımla baskı uygulayıp ağrı geçinciye kadar kendine telkin yoluyla şifa veriyorsun.

şifa olsun,sevgiler

Korunmuş_SIR

Banlı Kullanıcı
afedersiniz mesaj yazdığınızı görmemişim.

rüyalarımda hem ses hem görüntü var hayat yaşar gibi.

not;
neskafe kıvamında yazdığım kelimenin yerine sütlü neskafe kıvamında olması daha ii olur çünki çamurun rengi öyleydi.

akapunturdada, sağ ayak tabanında sırça parmağın 3 santim altında eklem yerinin bittiği yerden 3.parmağın altındaki eklem yerine kadar alana yaklaşık beş santim kadar kalem gibi bişeyle yatay olarak gösterip buraya dikey olarak akapuntur uygulamamı söyledi,o anda hem yatay gösterip hemde dikey olarak uygulamamı söylediğinde anlamamıştım,ayak haritasına baktığım zaman kalemi niye yatay olarak gösterdiğini anladım ayak haritası tamamen o bölgeyi kaplıyordu.

akapuntur yapan arkadaşıma sordum kendim nasıl yaparım diye,oturur pozisyonda sağ ayağı sol dizin üstüne koyup el baş parmağım ayak tabanını geri kalan 4 parmak ayak üstünü kavrıyorsun baş parmağınla o çizgi üzerinde nerde ağrı hissediyorsan oraya parmağımla baskı uygulayıp ağrı geçinciye kadar kendine telkin yoluyla şifa veriyorsun.

şifa olsun,sevgiler

Meleklerle mesajlaşabildiğinize göre Yaratıcı katında değerli bi yere sahip olmalısınız ?

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
az önce yaşadığım farkındalık,çayıma şeker koyduktan sonra şeker kutusunu tezgaha bıraktım o anda önünde duran kırmızı saplı biçağı farkettim, mesaj şekeri kes diyordu oturdum kahvaltıma,yazılabilecek bi mesajdı gün içindeki farkındalık oturdum yazmaya bıçak yaklaşık kaç santim diye merak ettim bakmaya gittiğimde şeker kutusunun arkasındaki iyotlu rafine sofra tuzunu,market balını,çay,neskafe,makarna,yumurtayı gördüm,bırakmamı istediklerini gösteriyorlar.
şimdide ezan okunuyor hayırlara vesile olsun

ayn

Kayıtlı Üye
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]İnsan; adına RÜYA demesini öğrendiğimiz 4.BOYUT'un aktif haldeki faaliyet alanına UYUMLU halde yaratılmış
GALAKTİK 1 TASARIMDIR ve Tasarımcı= Yaratıcı, sizce kim ise O'dur ...
Mesele Yaratıcı'nın kimliği değil, Alemleri= yani BOYUTLARI yaratmaktaki AMACI'nı bilmek meselesidir.
İnsan canlısının RÜYA adıyla ezberlediği faaliyet; 4 ve üstü boyutlara TEMAS ettiğinden
insanın İLKİN kendine inanması ve 3.Boyut fizikine akan kişisel mesajına SAHİP ÇIKMASI gerekir.
bu anlamda RÜYALARINA sahip çıkmayan bireyin, 4 ve üstü boyutlar hakkında edindiği teorik bilgilerle
aslolan galaktik yapıyı= ALEMLERİ anladığını söylemesi samimi olmaz.
Nihayet okunan bir kitabı anlamak başka, kitapta aktarılan bilgiyi TECRÜBE ETMEK BAŞKADIR.

rüyalar; tıpkı yaşamın kendisi gibi KARMİK Sistem ve veya KADER kurgusuna bağlıdır
Ki; yarın başımıza ne geleceğini bilmediğimiz gibi
yarın ne rüya göreceğimizi de bilemeyiz
ancak biliriz ki; FARKINDALIKLAR ve farkında oluşları yaratan TİTREŞİMSEL yapı= yani zeka
yani ALGIDA SEÇİM ne düzlemde ise
başımıza gelecek olanlar da; bu düzlemlerin TECRÜBESİ adına hayatımıza dahil olur...

[/FONT]

ayn

Kayıtlı Üye
İnsan; adına RÜYA demesini öğrendiğimiz 4.BOYUT'un aktif haldeki faaliyet alanına UYUMLU halde yaratılmış
Mesele Yaratıcı'nın kimliği değil, Alemleri= yani BOYUTLARI yaratmaktaki AMACI'nı bilmek meselesidir.
İnsan canlısının RÜYA adıyla ezberlediği faaliyet; 4 ve üstü boyutlara TEMAS ettiğinden
insanın İLKİN kendine inanması ve 3.Boyut fizikine akan kişisel mesajına SAHİP ÇIKMASI gerekir.
bu anlamda RÜYALARINA sahip çıkmayan bireyin, 4 ve üstü boyutlar hakkında edindiği teorik bilgilerle
Nihayet okunan bir kitabı anlamak başka, kitapta aktarılan bilgiyi TECRÜBE ETMEK BAŞKADIR.

rüyalar; tıpkı yaşamın kendisi gibi KARMİK Sistem ve veya KADER kurgusuna bağlıdır
ancak biliriz ki; FARKINDALIKLAR ve farkında oluşları yaratan TİTREŞİMSEL yapı= yani zeka
başımıza gelecek olanlar da; bu düzlemlerin TECRÜBESİ adına hayatımıza dahil olur...

ayn

Kayıtlı Üye
İnsan; adına RÜYA demesini öğrendiğimiz 4.BOYUT'un aktif haldeki faaliyet alanına UYUMLU halde yaratılmış

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Sayın ayn sadece merak ettiğim için soruyorum siz ve rüyagezgini ile aynı kişi misiniz?

ayn

Kayıtlı Üye

rüya; görüntü almak yeri değil
görülen nesneler= 3 boyut ezberinin ardına bakmak alemidir
rüyada her ne görürsek görelim
gördüğümüz İLK şey; 3 boyuta odaklı halde işleyen beynin
4 ve üstü boyutlarla olan ilişkisidir...

rüya gören insan;
aynı AN'da 2 farklı ZAMANDA
2 farklı fiziki yapıda
ve 2 faklı mekandadır
işte rüyanın GÖRÜLMESİ gereken hakikati budur

4. boyut, zamanda sıçma esasına dayanır
peki... rüya gören insanın pozisyonu nedir?
zamanda sıçramak
4. boyut yasalarını aynen tecrübe ettiğimiz halde
4 ve üstü boyutları kitaplardan fırlayacak
veya ileride icat edilecek bir ürün sanmak
insanın kendine karşı körlüğünden başka bir şey değildir...