Rüya'larımızı kendimizden başka kimse yorumlayamaz

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
selamlar,

7 kasım 2010 da ilk astral'imi yaşadıkdan sonra 2 sene boyunca hergün şimdilerde ara ara rüya (görü) görüp hatırlayan 1i olarak rüyalarımızı kendimizden başka kimse yorumlayamaz, eğer ermiş değilse
gün içinde ne yapıyorsak ne yaşıyorsak ne biliyorsak ne düşünüyorsak sadece biz biliyoruz 1 başkası değil ve 1 başkası yorumlayamaz.
sadece karşımıza çıkan sembollerin , kişilerin ,isimlerinin anlamlarını sözlükten araştırabiliriz ve heceleyerek veya bir iki harf ilave ederek anlam verin.
karşınıza çıkan sayılarda önemli hepsinin harf karşılığı var.

genelde gördüğüm rüyalarım son 1gün ila 3 güne ait yaşadıklarımla ilgili O ara kozmosa hangi soruları soruyorsam, sıkıntılarımı dile getiriyorsam ne yaşadıysam ne gördüysem hangi ayakkabımı giyiyorsam ,arabam,motorum,cebimde kaç para varsa ,kimlerle yaşıyorsam onlarla beraberim,sadece geçmiş ve gelecek görülerimiz yaşamlarımız farklı,sor sorunu al cevabını.

rüyalarımızı yorumlamak istiyorsak günlük tutmamız gerekiyor gün içinde ne yaptıysan yaz ve hatırlayıp yazdığın rüyalarınla karşılaştır,anlamını illa bulacaksındır.
günlük tutmakta benim için yeni,rüyalarımı arkadaşıma anlatırken o anlattığım rüyayı niçin gördüğümü hatırlayamadım, o an aklıma geldi günlük,rüyalarımı yazmam yeterli olmadı.

gün içinde gördüğün veya yaşadığın 1şey rüyalarından 1 sahneyi hatırlamanı sağlıyor ve devamı geliyor,sembollere ve yaşadıklarına dikkat

Rüyalarınızın anlamlarını soruyorsunuz heryerde ,hayatınızda ne yaşadığınızıda yazmanız lazım.

yaşamlarımız bilinçli ve farkındalıklı olsun
sevgiler

rüya = görü = 1 başka gerçeklik

Demir.D

Banlı Kullanıcı
İlk astral seyahatinizle rüya görmenizin ne alakası var onu anlamadım yani ikisini nasıl bağladınız?

Çok çok özür dileyerek aslına bakarsanız sonuc cümlesi hariç diğer yazdıklarınızdan da hiçbir şey anlamadım.

Şu cosmos meselesini biraz açar mısınız?

AJA

Elit Üye
Cosmos derken evrenden bahsetmiş sanırım .Yanie evrene sor evrenden iste manasında.Rüya diye adlandırdığıda durugörü diye anladım.Anlatım biraz karmaşık olmuş.

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
ilk astralimden sonra farkındalığım arttı sanırım,3.gözüm açıldı sonuçta,sonrası berrak rüyalar,
kozmos derkende ne varsa tamamına gidiyor gönderdiğin düşünce ,tek 1 everenmi var başka olamazmı?

AJA

Elit Üye
Evet evren tektir faakt yıldızlar yanı gezegenler çoktur..Bir manada da alemler diyebiliriz.

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
yaşadıklarımın kelime anlamlarını bilmiyor olabilirim,öğrenmek isterim,şimdilik anlatabildiğim kadar artık ,durugörü yü 1 arkadaşımda söylemişti,sizler sayesinde öğrenmeye başladım teşekkür ederim.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Astral seyahate nasıl cıktınız? İstemsiz mi? Ayrıca bu dünya üzerinde miydiniz yoksa farklı bir alemdemi? Bir kaç konunuzu daha gördüm rüyalar vasıtasıyla size birtakım haberler verildiğini yazmışsınız (genelde şifa üzerine) bunların evrenden size mesaj olduğunu mu düşüyorsunuz? Neden seçildiğinizi biliyormusunuz? Sadece merak ettiğim için soruyorum cevaplamak istemezseniz anlayışla karşılarım iyi forumlar.

67890

Banlı Kullanıcı
sevgil rüya gezgini yeni öğrenyorum dyosun ama gördüğüm kadarıyla bilinç seviyen yüksek.

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
estafurullah demir8333 teşekkür ederim sizede ii forumlar,
yaşadığım 1 çok bilgiyi anlaşılabildiğim kadar anlatmaya çalışacağım,2 şifa mesajı 2 astralle seçilmiş olunuyormu bilmiyorum ,şifa mesajı benim için geldi ama aynı sorunları olan varsa onlarda faydalabilir,rüyaların gerçekliliğine ve enerjiye inanıyorum.

herkes rüya görüyor ama hatırlamıyor, kim ne almak istiyorsada veriliyor,hatırlayan alıyor.
bana yardım edenler 1 başka rüyamda tanıştığım 3 melekte olabilir başkalarıda bilmiyorum bilinçli olarak tanıştığımı şimdilik hatırlamıyorum,inşallah taşınmadan o gün de gelir.

astralimde işaret parmağımı avucumun içinden geçirme çalışması sayesinde rüyada olduğumu anlamıştım,
parmak çalışmam:
sabahtan akşam yatıncaya kadar telefonumun saatini her saat çalmaya kurdum çaldığında ve hatırladığımda ''işaret parmağımı avucumun içinden geçirmeye çalışırken burası 1 rüya uyan halilim uyan diye kendimi 22 - 23 gün boyunca telkin ettim ,beynimiz sürekli yaptığımız bir şeyi unutmuyor ve rüyada aklına geliyor o çalıştığın hareket,öte alemde parmak avuçtan geçiyor,

ilk bilinçli astralimde geceydi 1 yere basıyordum bodrum sokakları gibi
hatırladığımız ve duyduklarımız kadarıyla bize unutturulan yeteneklerimizi kullanabileceğimiz ortam ,uçmak gibi:)
astral bölümüne tamamını anlatacağım ve benimde sorularım olacak umarım birbirimize faydamız olur.

sevgi ve ışık hep yanımızda olsun,sevgiler

Evet evren tektir faakt yıldızlar yanı gezegenler çoktur..Bir manada da alemler diyebiliriz.

teşekkür ederim aja alem kelimesi daha uygun oldu ama sonuna kadar gidemediğimiz için sonu varmı yokmu oda belli değil, evrenin tekliğini bilmediğim için tektir diyemem

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Sayın Rüya Yorumcusu

Öncelikle isminizi ve kişisel bilgilerinizi vermeyin.

Konuya dönecek olursak sizin anlattığınız olay astral seyahat değil Lucid Rüya.

Şu önemli bir konu gün içerinde beynimiz gözümüzün gördüğü (bazende göremedikleri dahil) herseyi belleğimize kaydeder. Bizim algı dediğimiz şey ise farklıdır. Zihnimiz bize herseyi yansıtmaz. Yani şunu demeye çalışıyorum bir resmi ömrü hayatınızda hiç görmediğinizi zannedebilirsiniz ama arabayla caddelerde gezinirken bir dükkanın vitrininde o resmi beyniniz görmüş ( dikkat edin bilinçli zihniniz değil) ve hafızanıza kaydetmiş olabilir.

Buradan şu noktaya varacam sizin aslında bilmediğinizi zannettiğiniz şeyleri aslında biliyorsunuz. Daha önce bir yerde gördünüz, duydunuz veya okudunuz. Ve ilgi alanınız şifa olduğu için bilinçaltınız sizinle bu yönde iletişim kuruyor olabilir. Eger bize hiç bilmediğimiz bir şifa yöntemi söyleseydiniz tereddütde kalabilirdim ama siz zaten bilinen bir yöntemi söylediniz.

Parmak olayına gelirsek sanırım bunu İnception / Başlangıç filminden örneklemişsiniz ki o film tam olarak lucid rüya üzerine kurgulanmıştır.

Umarım birazda olsa açıklayabilmişimdir.

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
sevgil rüya gezgini yeni öğrenyorum dyosun ama gördüğüm kadarıyla bilinç seviyen yüksek.

sevgili gökyüzünden ne yaşadığımı biliyorum fakat kelime karşılıklarını tam bilmiyorum, onları öğreniyorum.mesala aja arkadaşımızın söylediği gibi kozmos yerine alem daha uygun oldu

Konuya dönecek olursak sizin anlattığınız olay astral seyahat değil Lucid Rüya.

Şu önemli bir konu gün içerinde beynimiz gözümüzün gördüğü (bazende göremedikleri dahil) herseyi belleğimize kaydeder. Bizim algı dediğimiz şey ise farklıdır. Zihnimiz bize herseyi yansıtmaz. Yani şunu demeye çalışıyorum bir resmi ömrü hayatınızda hiç görmediğinizi zannedebilirsiniz ama arabayla caddelerde gezinirken bir dükkanın vitrininde o resmi beyniniz görmüş ( dikkat edin bilinçli zihniniz değil) ve hafızanıza kaydetmiş olabilir.

Buradan şu noktaya varacam sizin aslında bilmediğinizi zannettiğiniz şeyleri aslında biliyorsunuz. Daha önce bir yerde gördünüz, duydunuz veya okudunuz. Ve ilgi alanınız şifa olduğu için bilinçaltınız sizinle bu yönde iletişim kuruyor olabilir. Eger bize hiç bilmediğimiz bir şifa yöntemi söyleseydiniz tereddütde kalabilirdim ama siz zaten bilinen bir yöntemi söylediniz.

Parmak olayına gelirsek sanırım bunu İnception / Başlangıç filminden örneklemişsiniz ki o film tam olarak lucid rüya üzerine kurgulanmıştır.

Umarım birazda olsa açıklayabilmişimdir.

teşekkür ederim,
öncelikle ben rüya yorumcusu değilim,
anlatmaya çalıştığım bilgi rüyalarımızı kendimizden başka kimse yorumlayamaz

kontrolun bende olduğu astral seyahatimle ilgili yaşadıklarımı yazmadan, lusid rüya gördüğümü söylediniz, neden ?

sadece gelen şifa mesajını paylaştım,bilginin bilinmesi ve doğru olması ne güzel 1 duygu ,bilinçaltım bana yol gösteriyor,teşekkür ederim.

inception filmi birçok yeteneğimizi yansıtmıyor,

bu dünyadan öte aleme kim ne götürmüş bilincinden başka,
inception filmi obje götürsün,duvardan geçebilcekken veya uçabilcekken halatla insin,silah ihtiyacı olsun,metropol yapsın,para peşinde koştursun yapacak onca güzel şey varken,onlar anca kendilerini kandırırlar

parmak olayı sadece rüyada olup olmadığımı anlamak için ve herzaman yanımda,bence gayet başarılı, test edildi.

ve siz rüyada olduğunuzu nasıl anlarsınız?

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Lucid rüyada astral seyahatte parapiskoloji açısından önemli konulardır. Ben sadece tanımları bilmediğinizi söylediğiniz için ne yaşadığınız hakkında fikir sahibi olun diye bilgim dahilinde cevap vermeye calıştım. Yasadığınız sey Astral seyahat değilde Lucid rüya olduğu için belki bu yönde araştırma yapmak istersiniz diye düşünmüştüm.

Aksi halde Astral yaşamışsınız veya Lucid yaşamışsınız benim için bir önemi yok varın siz Astral projeksiyon olarak kabul edin.

Ben bilgim dahilinde cevap vermeye calıştım film meselesinide yanlış anlamışsınız sanırım İnception filmi bence parapiskolojik ögreti acısından önemli bir yere sahiptir.

İyi forumlar.

67890

Banlı Kullanıcı
tek evren olduğuna inanmıyorum.bilmediğimiz evrenler olabilir.buna ister paralel evren diyelim ister başka bir şey.
kara deliklerin ardındada başka başka alemler evrenler olabilir.bu yaratıcının sonsuz yaratabilme özelliğini gösterir.
insan mikro evren dışımızdaki kosmos da makro evrendir buna alemde diyebiliriz insan küçük alem dışındaki büyük alemdir.
yada aslında dışımızda olan bir şey yok hepsi bizlerin içindedir:)

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
tek evren olduğuna inanmıyorum.bilmediğimiz evrenler olabilir.buna ister paralel evren diyelim ister başka bir şey.
kara deliklerin ardındada başka başka alemler evrenler olabilir.bu yaratıcının sonsuz yaratabilme özelliğini gösterir.
insan mikro evren dışımızdaki kosmos da makro evrendir buna alemde diyebiliriz insan küçük alem dışındaki büyük alemdir.
yada aslında dışımızda olan bir şey yok hepsi bizlerin içindedir:)

teşekkür ederim gökyüzünden aynı şeyleri düşünüyoruz ve dediğiniz gibi ne varsa iç uzayımızda var.

Lucid rüyada astral seyahatte parapiskoloji açısından önemli konulardır. Ben sadece tanımları bilmediğinizi söylediğiniz için ne yaşadığınız hakkında fikir sahibi olun diye bilgim dahilinde cevap vermeye calıştım. Yasadığınız sey Astral seyahat değilde Lucid rüya olduğu için belki bu yönde araştırma yapmak istersiniz diye düşünmüştüm.

Aksi halde Astral yaşamışsınız veya Lucid yaşamışsınız benim için bir önemi yok varın siz Astral projeksiyon olarak kabul edin.

Ben bilgim dahilinde cevap vermeye calıştım film meselesinide yanlış anlamışsınız sanırım İnception filmi bence parapiskolojik ögreti acısından önemli bir yere sahiptir.

İyi forumlar.

haklısınız demir8333 bana yeni bir köşe kazandırdınız çok teşekkür ederim,önceden biyerlerde mutlaka bilinçaltına yerleşmiş yoksa daha önce görmediğim birşeyi nasıl var edebilirdim.
yaşadıklarımında adının ne olduğu o kadarda önemli değil,önemli olan o mucizeleri yaşamış olmam,darısı cümlemizin başına.

inception güzel güzelde çok eksik bilgi var.
isteğim,dileğim,niyetim arkadaşlarımla beraber öte aleme geçmeyi başarabilmek.
k-pax filmini izlemenizi tavsiye ederim.

67890

Banlı Kullanıcı
öte aleme derken neyi kastettin.farklı bir boyuta geçmektenmi bahsediyorsun.(İnşallah hayırlısıyla başarırsın)
bazen farketmiyoruzda rüya ortamında geçişler oluyor.

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
öte aleme derken neyi kastettin.farklı bir boyuta geçmektenmi bahsediyorsun.(İnşallah hayırlısıyla başarırsın)
bazen farketmiyoruzda rüya ortamında geçişler oluyor.

evet gökyüzünden doğrudur ,rüyalarımız bu yaşamda yarım kalan eksiklerin tamamlandığı farklı 1 boyut ,1 üst kat ,1 başka gerçeklik veya öte alem derken geçmiş ve gelecekteki tüm varlıkların bulunduğu adına rüya dediğimiz alemleri kastettim,inşallah hayırlısıyla herkes başarır.