Psişik Yetenek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Konum Başlıkda ki Gibi Bellidir. Benim Bİr Psişik Yeteneğim var Buna İnaniyorum. Fakat Bulamyorum Bana Güvenilir Bir Test Velhasıl Nasıl Bulacağım Tasvir Edebilirmisiniz Hatam Olduysa Özür Dilerim Saygılar Sevgiler..

67890

Banlı Kullanıcı
birşey sorabilirmiyim nikin ejder ejderlerle bir alakan varmı rüyalarında falan görürmüsün ejderleri yoksa öylesinemi seçtin bu ismi.

codzombi

Kayıtlı Üye
psişik yetenegin var ve bulamıyorsun var olduguna nasıl kanaat getirdin. bulamıyorsun nasıl var ediyorsun ? tutarsız sorular

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Konum Başlıkda ki Gibi Bellidir. Benim Bİr Psişik Yeteneğim var Buna İnaniyorum. Fakat Bulamyorum Bana Güvenilir Bir Test Velhasıl Nasıl Bulacağım Tasvir Edebilirmisiniz Hatam Olduysa Özür Dilerim Saygılar Sevgiler..

1.Evet herkesin Psişik yetenekleri vardır. Ama bunların var olduğunu bilmeniz onları kolaylıkla kullanabileceğiniz anlamına gelmez. Kullanmak için çalışmalısınız,azmetmelisiniz.Şuan yaptığınız gibi forumda cevabı olan bir konuyu araştırmadan açmamalısınız. :)
2.Psişik yetenekler bölümüne bakın ve oradaki konuları okuyup,uygulayın,çalışın. Link: http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=544
3.Psişik yetenekler test ve benzeri şeylerle öğrenilmez.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Eğer düşündüğünüz gibi bir yeteneğiniz varsa o kendini size zamanı geldiğinde gösterecektir. İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...