Reptilian Şeytanlar Video

xalpx

Kayıtlı Üye
Gerçekten ilginç bir konu şuanda Farah hanımın diğer videolarınada gözatıyorum.Ama dikkatimi şu çekti programdan önce arka planda çalışanlara konuyla ilgili resimler vermiş.Stüdyoya gelip konuya başlayınca verdiği resimler ekrana geliyor.İlk resim Amerika'da yaptığı bir konferansın resmi ikinciside yine Amerikada çıkardığı bir kitabın kapağı.Garibim sunucununda hiçbirşeyden haberi yok : ) bunlar ne diye sorunca kadın biri konferansım biride kitabım diyor sonra yaratıkların resimleri ekrana gelmeye başlıyor konuya geçiliyor.Yani demek istediğim reklam kokan ucuz hareketler bunlar.Zaten insanların çoğuna inandırıcı gelmeyen ciddiye alınmayan bir konuya ticari kaygılarla böyle giriş yaparsan baştan kaybedersin.Farah hanım dışında konu güzel tam araştırmalık :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Youtube engelli, Video yu izleyemedim diye cevap yazmıştım aylar önce. Şimdi izledim, özgürlük ne güzel :)
Bu konuyla ilgili bir hikaye vardı kapadokyada kaybolan bir gencin not defterinde yazanları anlatıyordu. Aklıma bu geldi nedense

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Gerçekten ilginç bir konu şuanda Farah hanımın diğer videolarınada gözatıyorum.Ama dikkatimi şu çekti programdan önce arka planda çalışanlara konuyla ilgili resimler vermiş.Stüdyoya gelip konuya başlayınca verdiği resimler ekrana geliyor.İlk resim Amerika'da yaptığı bir konferansın resmi ikinciside yine Amerikada çıkardığı bir kitabın kapağı.Garibim sunucununda hiçbirşeyden haberi yok : ) bunlar ne diye sorunca kadın biri konferansım biride kitabım diyor sonra yaratıkların resimleri ekrana gelmeye başlıyor konuya geçiliyor.Yani demek istediğim reklam kokan ucuz hareketler bunlar.Zaten insanların çoğuna inandırıcı gelmeyen ciddiye alınmayan bir konuya ticari kaygılarla böyle giriş yaparsan baştan kaybedersin.Farah hanım dışında konu güzel tam araştırmalık :)
Zaten bu reptilian teorosini ortaya atan adam David Icke'da maddi kaygılara sahip. Bir sürü de çelişkisi var mantıklı bakıldığında. Sistem aracılığıyla bakınca da bir sürü doğru bilgiyi alıp, işin içinden çıkamadığı yerlerde suyunu çıkarmış. Eric Von Daniken gibi güzel bir şeyler yakalayıp güzel bir başlangıç yapan, sonra bu konularla çok ilgili ama bilgisizlikten boşlukta olan bir sürü insanın cebine göz dikip, kitaptı seminerdi işin suyunu çıkaran biri. Hayatında kaç bedenli bedensiz varlık gördün, görmemen hadi tamam kaçıyla temas kurdun diye sorsan öyle bakar durur. Araştırmacı kimliğiyle araştırır, yazar o başka da, sanki gidip reptilian yakalayıp sorgulamışçasına kesin kesin konuşmaları işte bu olmuyor, sırıtıyor.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İnancınızı bilmiyorum fakat,

Şeytan dedi ki: Onları mutlaka saptıracağım, mutlaka onları kuruntulara sokacağım ve onlara emredeceğim de (putlara adak için) hayvanların kulaklarını yaracaklar. Yine onlara emredeceğim de Allah’ın yarattığını değiştirecekler.” Kim Allah’ı bırakıp da şeytanı dost edinirse, şüphesiz o apaçık bir hüsrana düşmüştür.'' Nisa 119

reptilianlar'ın cin-şeytan birleşimi bir ırk olduğu ve reptilianların üstündeki kıyafette deccal'İn tek gözünü temsil eden illuminatik piramit-göz olması, ve illuminati kartında 11 eylül kuş gribi domuz gribi ekonomik krizler obamanın başkan seçilmesi gibi olayların önceden yazdığı gibi bu kartlarda sahte bir uzaylı saldırısı'nın olması.. İblisinde dünyayı tek bir devlet ve tüm dinleri kaldırmak için bu reptilianlarla sahte bir uzaylı saldırısı için hazırlanması daha olası değil mi?

Paylaştığınız ayetlerin konuyla alakası yok :) paylaştığınız ayet canlıların genleriyle oynanabileceğinin işaretini veriyor
hayvan kopyalayanlar hayvanlarda değişimler yapan bilim adamları bunun için hayvanların kulaklarıyla bu işi gerçekleştiriyorlar
nitekim geçmişte alimlerde bu ayet için " bu ayetin bahsettiği konu daha gerçekleşmedi gelecek bir zamanda gerçek olucak " dediler
bu zamanda gerçek oldu,bence müfessirlerin açıklamalarını ve o ayetleri anlatan yüzlerce hadisleri ayetlerin iniş sebeplerini bilmeden ayetleri yorumlamayalım

Şu canlılar nekadar gerçek nekadar değil bilemem ama ben cidden merak ediyorum

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Öncelikle bir türk hanımefendiden bu yönde bir konuşma dinlemek bana gurur verdi.
Cesaret edip de bu işleri araştırmış; hele ekran karşısına çıkabilmiş, kitap yazabilmiş; olması sevinç verdi bana.

Ancak ufo araştırmacıları konusunda;chilliout a katılıyorum.
Ben de ben araştırmacıyım demeden evvel; temas kurabilmek, kesin delil elde edebilmek,
en azından bu işlerin içinde hem temas, hem de emek verilen yıllar olmasını daha doğru buluyorum.
Birkaç film izleyip, birkaç kitap araştırıp da ben biliyorum diyorlarsa insanlara da bilgi kirliliği yaparlar.

Benim Türkiye de olduğunu düşündüğüm tek ufo araştırması Sirius derneği; Haktan Akdoğan.
Çünkü en azından bu işlere vermiş olduğu yıllar var. Benim küçüklüğümden beri tv da.
Kendisini tanımam ancak kendisine iletmek istediğim çok güzel bir ufo deneyimim oldu.
Malesef eski külüstür telefonumla istesem de çekemezdim. Ancak bilgi olarak da o deneyimi kendisine
internette iletmek istediğimde sorunlar çıktı. Sonra unuttum gitti.

Videonun içinde yanlış bulduğum bazı bilgiler var. Şimdi doğrusu bu desem; haddimi aşmış olurum.
Çünkü ben uzaylılar konusuyla aslında ilgilenmem. Beni cezbetmeyen konudur.
Sadece şunu diyebilirim ki; bence dünyadaki tüm kötülüklerin anası uzaylılar - reptilianlar değiller.
Bu video bana şunu düşündürttü. Nasıl ki insanların çoğunluğu uzaylı gerçeğini bir kenara atıp herşeye şeytan işi diyor.
Bu hanımefendi de cin, şeytan, varlık gerçeğini tümden kenara atıp herşeyi uzaylılara bağlamış gibi duruyor.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bu kadında bir şeyler var sanki? Uzaylılar var ama ulaşamayacağımız uzaklıktalar ancak yeraltında yaşayan reptilianlar da var ancak onların uzaylı olduğunu düşünmüyorum insan sürüngen melezi gibi görünüyorlar bu da bizi uzaylı şaşırtmasına sürüklüyor

yare-i yarim

Moderator
İş
Bence yer altındaki şehirler illaki insan dışı varlıklara ait olcak diye bir kural yok
roma döneminde veya bizans döneminde imparatorluk makamından zulüm gören bir çok insan yer altı sığınakları yapmışlardır
bunların çoğunu yapanlarda bellidir neden yaptıklarıda bellidir
ama genede belli olmaz bence özel bir robot ile bu sığınaklar araştırılmalıdır
bildiğim kadarıyla bu yer altı şehirlerinin ancak %1'i gözlemlenmiş geri kalanı gözlemlendiğinde neyle karşılaşılabilineceğini kimse kestiremez

asterix

Kayıtlı Üye
Zaten bu reptilian teorosini ortaya atan adam David Icke'da maddi kaygılara sahip. Bir sürü de çelişkisi var mantıklı bakıldığında. Sistem aracılığıyla bakınca da bir sürü doğru bilgiyi alıp, işin içinden çıkamadığı yerlerde suyunu çıkarmış. Eric Von Daniken gibi güzel bir şeyler yakalayıp güzel bir başlangıç yapan, sonra bu konularla çok ilgili ama bilgisizlikten boşlukta olan bir sürü insanın cebine göz dikip, kitaptı seminerdi işin suyunu çıkaran biri. Hayatında kaç bedenli bedensiz varlık gördün, görmemen hadi tamam kaçıyla temas kurdun diye sorsan öyle bakar durur. Araştırmacı kimliğiyle araştırır, yazar o başka da, sanki gidip reptilian yakalayıp sorgulamışçasına kesin kesin konuşmaları işte bu olmuyor, sırıtıyor.
David Icke nin bunu para için yaptığını ima etmişsiniz alakası yok bu sürümgen ırk yeni değil binlerce yıldır insanoğlunu maniple ediyor 4. boyutta yaşayan bu kan içiciler saysısz insanı kaçırıp vicdansız biçimde üzerinde deneyler yapıyorlar,bu şahıslara ait bir sürü psikaitrstine elinde kayıtlar var,bunu fantastik bir hikaye sanalnlar çok yanılıyorlar,tüm medyanın % 90 ını kontrol eden küresel bir konsorsiyumdu kontrol ediyorlar abd de ikiz kuleler faciası bile psikopatların eseri, bloğunda david ickenin parasal konuda açıklamalraı var.

Gwendoline

Kayıtlı Üye
Kadını 1 saatte çözdüm.. birçok başka videolarına da göz attım. Sadece konunun ne oldugu ile ilgili bilgiler paylaşmış, var oldugu sadece.. fakat daha fazla bilgi gerekli sürekli aynı yerde dönüp dolaşıyor. İzleyip olayı kavradıktan sonra, eee?? diye bir beklenti içine sokuyor insanı.. Sonuç ve yapılması gereken hiçbir şey yok gibi sanki.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
David Icke nin bunu para için yaptığını ima etmişsiniz alakası yok bu sürümgen ırk yeni değil binlerce yıldır insanoğlunu maniple ediyor 4. boyutta yaşayan bu kan içiciler saysısz insanı kaçırıp vicdansız biçimde üzerinde deneyler yapıyorlar,bu şahıslara ait bir sürü psikaitrstine elinde kayıtlar var,bunu fantastik bir hikaye sanalnlar çok yanılıyorlar,tüm medyanın % 90 ını kontrol eden küresel bir konsorsiyumdu kontrol ediyorlar abd de ikiz kuleler faciası bile psikopatların eseri, bloğunda david ickenin parasal konuda açıklamalraı var.
Bir tek ben değil çok kişi bunu söylüyor, ima etmedim direk söyledim zaten.
-İlk olarak reptilian ve benzeri ırklar yok demedim. İrtibatını kurabildiğim varlıklara yok demem saçma olur.
-Hepsi çok hoş sevilesi varlıklar da demedim, gayet hırsları olan, insanlar gibi nefsani varlıklardır dedim. Aralarında iyisi de kötüsü de vardır.
-Bu Dünya'ya hiç ayak basmadılar da demedim. Yeri gelmişken diyeyim evet buraya geldiler ve hala gelip gidiyorlar, özellikle fantezi olsun diye kan falan içeni de varsa bilmiyorum ama bazı türleri için yiyecek kategorisine rahatlıkla girebiliriz. Mesela biz köpekleri sadece besleriz, Uzak Doğu'da hem besleyip hem de yiyebilirler. Şimdi köpekler birleşip insanlar için ''uuuv köpek yiyor bunlar'' derse ne kadar doğru bir genelleme olur?
-Bu konuda çok fantastik fantezi hikaye vardır, var olan kısımları işte bu ve bunun gibi vatandaşlar eksik bilgiden veya artık para hırsı mıdır bilemem bir acelecilikten veya bilerek servis ediyorlar.
-Medya, ikiz kule vs. bunlar gayet de psikopat ve şerefsiz insanların işidir iki kertenkeleye dikkat çekmek elbette işlerine gelir. :)
En baştaki tutarsızlık nedir biliyor musunuz? Hani bu varlıklar çok ileri ya, bir de kendi ana gezegenleri harap olmuş ya, David abimiz de diyor hani. Doğrudur hatta ben daha da yazayım. Yıldızlar arası seyahat edebilen, atom gücünü yüz binlerce yıl önce bulup, yalayıp yutan, daha bizim bilim kurgu filmelerimizde bile olmayan silah teknolojileri olan ve bir birleri arasındaki çekişmelerde bir kaç saat içinde gezegenlerini yerle bir edebilen bir ırk kusura bakmayın oturup ana haber bülteniyle, Hollywood ile zaman kaybetmez. Birileri çok pis yanıltıyor insanları da hadi hayırlısı..
Neden?
En basit cevapla: İhtiyaçları yok bunlara. İhtiyacı olanların da gücü yok.
Bu kadar kötü olsalardı veya daha doğru tabirle bu kadar kötü olanları bu kadar serbest olabilseydi, kainattaki diğer varlıklar bizimle onlar arasında kalkan olmasaydı, şimdi istilaya başlar biz daha kahvaltımızı yapamadan yarımızı katledip, kalan 3 milyar insanı da derdest ederlerdi. 10 saat içinde.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Sanki konuyu anlatırken pek ciddiye almıyormuş gibime geldi acaba farah yurdözü de reptilian olabilir mi?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sanki konuyu anlatırken pek ciddiye almıyormuş gibime geldi acaba farah yurdözü de reptilian olabilir mi?
Yok sanmam.. Bu kadar ciddiye almayın bazı şeyleri. Herkes ekmeğinin peşinde diyelim.. :) Kendisine araştırmacı kimliğinde başarılar dileyelim..

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Yok sanmam.. Bu kadar ciddiye almayın bazı şeyleri. Herkes ekmeğinin peşinde diyelim.. :) Kendisine araştırmacı kimliğinde başarılar dileyelim..
:) Uzay kadınlarına benzettim nedense bilimkurgu filmlerindeki gibi makyaj da değiştiriyor insanları aslında

Gwendoline

Kayıtlı Üye
bulut atlası evet kendisi de benziyor aslında hehehee :)) aynı şeyi bende düşündüm.. :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Ben bu mevzuda şöyle yanlış birşey görüyorum herkezi reptilian ilan ediyorlar ve sunulan tek delil ise pc videoları
videolarda ne tür oynamalar olduğunu hepimiz biliyoruz mesela ben bizim karşıdaki kahveci mehmet agayı internet aleminde spidermana çevirebilirim
internet söylemlerine okadar çok takılmayalım

reptilian konusunda bende bir teoriyi bu konu vasıtasıyla gündeme getireyim
geçen bir kaç yılda ingiliz bilim adamları bir açıklamada bulunmuştu " hayvan embriyolarını insana aktarmayı başardık "
bu çalışma organ nakli bekleyen insanlara insandan değil hayvandan alınan organların insan vücudunda çalışır hale getirmeyi sağlamaktı
çünki hayvandan bir gen bir organ insana nakledildiğinde bağışıklık sistemi o gene ve organa saldırı gerçekleştirip yok ediyordu
bilim adamlarıda en nihayetinde bağışıklık sisteminin saldırmayacağı bir şekilde hayvan embriyosu nakletmeyi başardı
bu projenin görünen yüzü budur
bir teori tamda bu konu üzerinden hayata geçmektedir bahsedilen teori şu
hayvan embriyosu insana nakledilirken dünyaya gösterilen sebep bunun sağlık için kullanılacağıdır ama aslında amaç farklıdır sürüngen vb özelliklerini taşıtan farklı bir insan ırkı oluşturma çabasıdır
ve bu çalışmanın bir oturumunda bu teoriden bahseden bir araştırmacı 2 gün sonra evinde ölü bulunmasıyla bu teori dahada dikkatleri üzerine çekmiştir

belki reptilian diye bir varlıklar yoktur da ilerde oluşturulucak birşeydir ve internet alemiyle buna zemin hazırlanıp insanların bilinç altlarına işletiliyordur
ve sürüngen özelliklerini taşıyan insan ırkı ortaya çıktığındada insanların " aaaa gerçekten varmışlar " denmesi içindir tüm bunlar

bu yazımı bir kuran ayetiyle bitirmek istiyorum Allah o şeytana lanet etti. Ve o da: "...onlara emredeceğim de Allah'ın yaratışını değiştirecekler" dedi.

AJA

Elit Üye
Her alemde farklı varlıklar yaşadığı zaten aşikar.Onların tümünü negatif adlandırmaları yanlış.Nasıl boyut farkından dolayı geçişler yasak ise herkes kendi boyutunda.Bir cin musallat olarak belirli sayıda insana zarar verip öldürebilir.Ama bu onların tamamının boyutumuza geçip aynı şey yapacağı anlamına gelmez.Uzalylılar için de aynı.İnsanlar Ay da neler yapabildiler ise bu kısıtlama diğer varlıklar içinde bizim adımıza geçerli.
Eğer boyutlarımız ve gezegenlerimiz arasında geçişler izinli olunup geçilebilseydi oh ne ala memleket.Bir insan kaç varlığın üzerinde etkili olabiliyor ve onu himayesi altına alabiliyorsa birilerinin gelip insanları kaçırmalarıda o derecede o sayıdadır ve bu durum normal diye düşünüyorum.
Araştırmak güzeldir elbet.Bugün insanız yarın ne olacağız bilmiyoruz.Bilgili olmak yeter die düşünüyorum.Bir şeyleri birileri rant adına kötü bilgiyle ortaya atıcak ki biz de doğruyu ve yanlışı araştırıp öğrenenerek hedefe yaklaşacağız.
İnsanlar meraklıdır ve biz bu merak duygusunu diğer valıklarada yakıştırırız.Yani herkes araştırıyor onlarda biz de.
İyi forumlar :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Her alemde farklı varlıklar yaşadığı zaten aşikar.Onların tümünü negatif adlandırmaları yanlış.Nasıl boyut farkından dolayı geçişler yasak ise herkes kendi boyutunda.Bir cin musallat olarak belirli sayıda insana zarar verip öldürebilir.Ama bu onların tamamının boyutumuza geçip aynı şey yapacağı anlamına gelmez.Uzalylılar için de aynı.İnsanlar Ay da neler yapabildiler ise bu kısıtlama diğer varlıklar içinde bizim adımıza geçerli.
Eğer boyutlarımız ve gezegenlerimiz arasında geçişler izinli olunup geçilebilseydi oh ne ala memleket.Bir insan kaç varlığın üzerinde etkili olabiliyor ve onu himayesi altına alabiliyorsa birilerinin gelip insanları kaçırmalarıda o derecede o sayıdadır ve bu durum normal diye düşünüyorum.
Araştırmak güzeldir elbet.Bugün insanız yarın ne olacağız bilmiyoruz.Bilgili olmak yeter die düşünüyorum.Bir şeyleri birileri rant adına kötü bilgiyle ortaya atıcak ki biz de doğruyu ve yanlışı araştırıp öğrenenerek hedefe yaklaşacağız.
İnsanlar meraklıdır ve biz bu merak duygusunu diğer valıklarada yakıştırırız.Yani herkes araştırıyor onlarda biz de.
İyi forumlar :)

Söylediklerinize kelimesi kelimesine katılıyorum ancak bazıları bu meseleyi gündeme getirirken sanki bir raptilian bizim mahalleye gelip yerleşmiş gibi anlatıyor
ben insandan başka bilinçli varlıkların varolduğuna fazlasıyla inanıyorum dini inancımdada buna çok atıflar var
ama bazıları sırf rant sağlamak içinde olmadık şeyler anlatıyorlar ama sizinde " bizde doğruyu yanlışı araştırıp öğrenerek hedefe yaklaşacağız" sözünüz çok doğru.

shadowmax

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar aslında bu mağaraları alanları taramak çok kolay ama çok çok da pahalı çoğunuz duymuştur Sonar sistemlerini bunları geliştirerek kullanılan yerlerin üç boyutlu haritası gayet açık ve net bir şekilde çıkartılabiliyorlar biz gidip araştırılamadı diye biliyoruz ama devletler ve içindekiler tam olarak neler yapıyor neler biliyor kimse bilmiyor keşke milyondolarlarım olsaydı da aynı sistem ile kapadokya altındaki mağaraları hep birlikte araştırma imkanımız olsaydı böylece altımızda sadece tüneller mi var yoksa dev yer altı şehirleri mi bilebilirdik :hurray:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar aslında bu mağaraları alanları taramak çok kolay ama çok çok da pahalı çoğunuz duymuştur Sonar sistemlerini bunları geliştirerek kullanılan yerlerin üç boyutlu haritası gayet açık ve net bir şekilde çıkartılabiliyorlar biz gidip araştırılamadı diye biliyoruz ama devletler ve içindekiler tam olarak neler yapıyor neler biliyor kimse bilmiyor keşke milyondolarlarım olsaydı da aynı sistem ile kapadokya altındaki mağaraları hep birlikte araştırma imkanımız olsaydı böylece altımızda sadece tüneller mi var yoksa dev yer altı şehirleri mi bilebilirdik :hurray:
Ne yazık ki o kadar kolay değil. Sivil uydularla yer altına ait mineral, fosil yakıt vs. gibi sonuçlar alınabilse de bu detaylı değildir. Bu uydular belirli derinliklerdeki galerileri, boşlukları da bulabilir ama bunu sadece eğitimli gözler anlayabilir ve ''yaklaşık X çapta ve Y derinlikte'' boşluk var denilebilir. Derinlik arttıkça veriler azalır. Öyle kilometrelerce yerin altı sandığınız kadar net görünemez. Herhangi bir üniversitenin herhangi bir jeoloji bölümünden de bilgi alabilirsiniz.
Askeri amaçla yapılmış olanlar hadi diyelim yerin 10 km altına kadar görüntü alabilsin ki bu pek mümkün değildir.. Yapılabilse dahi bu Dünya'nın derinliği için bir hiçtir. Yer kabuğu yaklaşık 50 km olduğu tahmin edilir, Manto 3000 km olduğu farz edilir. (hep farazidir kesin olarak bilinmiyor aslında, kitaplarda öğretilenler yaklaşık tahmini değerlerdir)
Çok basit ama Dünya'da hem bilinen askeri, hem de sivil kullanım için epey etkili kabul edilen bazı yer altı radar görüntülerini vereyim. (Dikkat bu görüntüler 50 metreyi geçmiyor)
İlk görüntü II. Dünya Savaşı kalıntıları araştırmalarında şüpheli bir bölgede bulunan, tank yüklü bir trenin görüntüsüdür.
İkinci görüntü yer altı galeri, yerleşim tespit görüntüsüdür. İnternette bol bol vardır.

Kısacası 10 km derinlikten sonra (en ağır gizli teknoloji olduğunu varsaysak dahi) yer altı hakkında bilgilerimizi yazsak, Ay hakkında bildiklerimizle neredeyse aynı sayfa tutar. Yani hiç bir şey bilmiyoruz. Bundan emin olabilirsiniz.