Ölümsüz Deniz Uzaylısı!

EastBlood

Kayıtlı Üye
İş
Şu anda pizza dükkanı işletiyoruz :D
Ölümsüz Deniz Uzaylısı

Videosu: http://www.youtube.com/watch?v=9g7YqUEbt8s

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde yer alan adalar grubu Florida Keys’de deniz uzaylısı bulundu. Ölümsüz ve kendini yenileyen yapısı nedeniyle araştırmacılar canlıya deniz uzaylısı ismini verdiler.

Eşsiz bir deniz laboratuvarında izlenen deniz uzaylısı, genetik yapısı ve tüm sırlarını ifşa etmeye başladı. Araştırmacılar beyni çıkarılan canlının en geç üç gün içinde yeni bir beyin oluşturduğunu belirttiler ve yarı saydam canlı kesildiğinde inanılmaz hızlı hareket ettiğini eklediler.

Araştırmacı Rachel Sanford canlıyı anlattı:

“Birer deniz anasına benzeyen bu canlıları yakından izliyorum ama bunlar kesinlikle deniz anası değiller. Evet bu konuya açıklık getirelim. Beynini aldığımızda yeniden çıkıyor. Nasıl tekrar bir beyin oluştuğunu izliyorum ve molekülsel yapının hayvanı iyileştirdiğine tanık oluyorum.’‘

Bilim insanları şimdilerde bir organın yeniden büyümesini sağlayan anahtar molekülü araştırıyorlar. Eğer bulunabilirse, birçok hastalığın tedavisinde kullanılacağı gibi ölümsüzlük iksirimiz de olabilir.

Alıntıdır...

Gerçektende ölümsüzlük olayı gerçeğe dönüşebilir. Sadece ölümsüzlük değil uzuvlarını kaybeden insanlar bu sayede tekrar kaybettikleri organlarını geri kazanabilirler belkide ...

Sevgiler......

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Videosu görünmüyor? birde şu canlıyı görsek fena olmazdı

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bir tane eve alıp beslemek lazım :) güzel görünüyor

4

43887

gerçekten ilginç ,kimbilir dünyamızda keşfedilmemiş kaç canlı türü daha vardır ?

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Ölümsüzlük iksiri olması zor gibi cünkü en ufak bir sağlık sorunu olmayan bir insan bile ölebiliyor. Ama uzuvların ve organların yeniden yapılanması adına belki kücük bir adım olabilir diye düşünüyorum.

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Evrim diye bir sinema filmi çekmişler doku hakkında izlemenizi öneririm..