hamur ve buyu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Gecenlerde bir arkadasim anlatti. Babasi bir anda degisivermis ve annesine sinirlenmeye baslamis , onceden boyle degilmis. Sonuc olarak ayrilmislar. Annesi birgun evo temizlerken dolabin ustunde yuksekce bir yerde poset icinde hamur bulmus biraz civikmis. Korkmuslar ve atmislar. Bende buyu sandim arkadaslara sormak istedim . Iyi forumlar.....

AJA

Elit Üye
Hamur ile yapılan büyüler vardır ama bunlar direk un su değilde bazı şeyler hamur haline getirilerek yapılır..soğutma büyülerinde köpeğin sütü ile un hamur haline getirilir ve kişinin adı bir kağıda yazılıp bu akğıt o hamurla kaplanıp bal mumuyla muska haline getirilir vs vs.. Yani direk bir hamur ile bildiğim duyduğum bir büyü yok..Belkide vardır bilemiyorum..

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Bu buyunun etkisi nasil bozulabilir, bir bilginiz varmi.

AJA

Elit Üye
Büyü diyemeyiz yani mutfak dolabının üzerinde mi buldunuz yatak odası dolabının üzerinde mi ?

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Onu tam olarak bilmiyorum fakat garip bi hamur du demisti?

AJA

Elit Üye
Ah bakın şimdi mutfak dolabının üzerinde olan bir hamur alınmış yukarı konmuş unutulmuş olabilir.Ama dersiniz ki yatak odasının dolabında bulmuş o zaman iş başka..Lütfen soru sorarken beklediğiniz cevaplar için detaylı biilgiler verin.
İyi forumlar :)

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Hamur ile yapılan büyüler var ama benim bildiğim muhabbet büyüsüdür.

ruban

Kayıtlı Üye
içki ve ziynayı ve kötü alışkanlıktan men içinde yapılır ama yidirilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...